Sklep mak-bizuteria.pl - opinie

Na Ceneo od 2010-05-06
12 miesięcy
95% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Mak-Biżuteria Br599/424 Srebrna Cyrkonie Bransoletka 18 Cm
Przedmiotem oferty jest bransoletka wysadzana cyrkoniami.Bransoletka wykonana jest z materiału antyalergicznego pokrytego platyną.Platyna jest metalem o bardzo dobrych właściwościach użytkowych jak i estetycznych.Trwała i bardziej wytrzymała niż złoto
Mak-Biżuteria Br599/425 Srebrna Cyrkonie Bransoletka 18 Cm
Mak-Biżuteria Kol 599/491 Kolczyki Sztyfty Białe Złoto Z Owalną Cyrkonią
Przedmiotem oferty są kolczyki sztyfty wysadzane cyrkoniamiWYKONANE Z :-Pokrytego białym złotem metalu antyalergicznego,-Rozmiar kolczyka -12 mm x 10 mm-Kolczyki sztyfty-kolczyki z dużą owalną cyrkonią .Biżuteria wysokiej jakości, wykonana z dbał
Mak-Biżuteria Kol779 Kolczyki Chwosty Frędzle Białe Swarovski Elements Srebro 925
Przedmiotem oferty są kolczyki srebrne z elementami kryształowymi Swarovski ElemetnsMATERIAŁY:- Srebro 925,- Kryształki MADE WITH SWAROVSKI® ELEMENTS,- Długość całkowita 7,5 CM,- Bawełniane frędzle o długości 4 mm,SERDECZNIE POLECAMY
Mak-Biżuteria Kol780 Kolczyki Chwosty Frędzle Czarne Swarovski Elements Srebro 925
Przedmiotem oferty są kolczyki srebrne z czarnymi bawełnianymi frędzlami.MATERIAŁY:- Srebro 925,- Długość całkowita 7 CM,- Bawełniane frędzle o długości 3,5 mm,SERDECZNIE POLECAMY
Mak-Biżuteria Kol 599/544 Kolczyki Ślubne Cyrkonie Długie Piękne
Przedmiotem oferty są kolczyki wiszące wysadzane cyrkoniami.Jak brylanty...Wyjątkowy i misterny opatentowany szlif sprawia, iż kryształki mają bardzo szeroki współczynnik odbicia światła w każdym kierunku. Podobnie jak w przypadku brylantów występuje zj

mak-bizuteria.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 265
  1. Justyna

Jak zawsze wszystko super :) polecam

2. Kara

zadowalająco

3. Katarzyna

Wszystko w porządku. Kolczyki takie jak na obrazku.

4. Kinga

Serdecznie polecam!

5. Klaudia

Bardzo dobrej jakości produkt , szybka wysyłka. Polecam !

6. Goś

Jestem bardzo zadowolona, chętnie polecam do skorzystania

7. Lidia

Jestem bardzo zadowolona, biżuteria spełnia moje oczekiwania, jest piękna i starannie wykonana. Na pewno nie był to mój ostatni zakup.

8. Celina

Super biżuteria

9. Agata

Jestem zadowolona z zamówienia.

10. Krzysiek

Super kontakt ze sprzedającym, bardzo miła obsługa, dbałość o klienta. Super. Polecam :)

11. Dolores

Bardzo lubię ten sklep. Mają duży wybór biżuterii w niskich cenach, dobry opis produktów z fotkami i szybko realizują zamówienia.

12. Piotr

Co do sklepu to nie mam zastrzeżeń . Powinni jednak zmienić firmę kurierską Fedex czy jak im tam na inną. Nie mam czasu jeździć za kurierem po całej Warszawie żeby odebrać przesyłkę.

13. Anetta

👍