Sklep ksiegarniaprokocim.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
Księgarnia F.H. Libellus
Telefon
501689211
Adres e-mail
li... Pokaż
Na Ceneo od 2020-02-13
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Dziennik Bridget Jones 2: W Pogoni Za Rozumem (Bridget Jones: The Edge Of Reason) (DVD)
" Bridget (Renee Zellweger) - niedawno jeszcze samotna 30-latka - znalazła nareszcie mężczyznę swoich marzeń, adwokata Marka Darcy'ego (Colin Firth), ale już musi stawić czoła nowemu wyzwaniu - jak go zatrzymać. Wracają więc wątpliwości, a wraz z nimi stary znajomy, przystojniak Daniel Cleaver (Hugh Grant). To wystarcza, by Bridget znalazła się w centrum komediowych omyłek, złych rad i kompletnej katastrofy, która mogła przydarzyć się tylko jej. Kolejne gafy i romantyczne nieporozumienia sprawią, że ""W pogoni za rozumem"" rozbawi do łez: film można by oglądać bez końca. Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, komentarz reżysera Beebana Kidrona, wypad do Austrii - jak kręcono sceny na stoku, sceny usunięte z komentarzem reżysera, przewodnik po Tajlandii - jak kręcono sceny w tropikach, bójka między Danielem i Markiem, quiz interaktywny - jaki jest Twój typ faceta?, Mark i Bridget: na zawsze? Collin Firth i Renee Zellweger analizują związek Marka i Bridget, wywiad Bridget Jones z Collinem Firthem, efekty specjalne - opustoszały Londyn"
To Właśnie Miłość (Love Actually) (DVD)
To właśnie miłość / Love Actually Premier zakochuje się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego biura. Pisarz odnajduje nad brzegiem jeziora nową miłość. Młoda mężatka błędnie interpretująca dystans jaki ma w stosunku do niej najlepszy przyjaciel jej męża. Owdowiały ojczym usiłuje nawiązać kontakt z synem, którego prawie nie zna... Miłość powoduje w życiu każdego z nich (i jeszcze kilku innych osób) chaos. Życie i miłość mieszkańców Londynu przeplata się i osiąga zenit w wigilię Bożego Narodzenia - z romantycznymi, zabawnymi i słodko - gorzkimi tego konsekwencjami dla każdego, kto miał szczęście (albo nieszczęście) znaleźć się pod urokiem miłości.
Zapf Creation Baby Born Pokarm 12 Szt 779170
Pokarm dla lalki Baby born.Nazwa: Baby Born, pokarm dla lalkiProducent: Zapf CreationMarka: Baby BornPrzedział wiekowy: 3-4 lata, 5-7 latWiek: 3+Płeć: dziewczynkaData premiery: 2012-11-12
Fisher-Price Piramidka Z Kółek FHC92
Piramidka z kółek marki Fisher Price składa się z pieciu plastikowych pierścieni. W górnym pierścieniu znajdują się trzy kolorowe kulki, które wirują na błyszczącej powierzchni. Dziecko może bawić się układajac pierścienie jeden drugim i obserwować jak tęczowa piramidka kołysze się na boki.
Granna Quiz. Gdzie raki zimują?
Quiz GRANNA Gdzie raki zimują Quiz z różnych dziedzin. 270 ważnych pytań, 810 śmiesznych odpowiedzi, barwna plansza i 4 nietypowe pionki (raczki). Spośród trzech podanych odpowiedzi tylko jedna jest prawdziwa, natomiast dwie pozostałe są śmieszne. Gra wzbogaca słownictwo, pomaga rozumieć i właściwie interpretować znane przysłowia i powiedzonka. W atrakcyjny sposób pomaga przyswajać wiadomości z różnych dziedzin: z biologii, geografii, literatury... i dostarcza mnóstwo dobrej zabawy!Zawartość pudełka:4 figurki raków i 4 podstawki, 45 kart z pytaniami, instrukcja.Gra przeznaczona:dla 2 do 4 graczy, w wieku od 6 do 10 lat.
Mattel Spadające małpki Gra dla dzieci 52563
Wesoła gra i zabawa dla wszystkich Mattel Spadające małpki. Pomóż sprytnym małpkom wspinać się po palmie tak żeby nie upadły. Wykaż się doskonałą zręcznością i dobrą **pamięcią, wciąga i gwarantuje świetna rozrywkę i wiele radości.

Szczegółowe informacje o sklepie KSIEGARNIAPROKOCIM.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Księgarnia F.H. Libellus
Adres ul. Teligi 1a, 30-835 Kraków
Telefon 501689211
Adres e-mail li... Pokaż
Witryna
NIP 6790165192
KRS Pokaż
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik