Sklep ksiegarnia-internetowa.pl - opinie

2,5
Dane
Nazwa firmy
ksiegarnia-internetowa.pl
Telefon
22 428 42 18
Adres e-mail
bi... Pokaż
Na Ceneo od 2012-02-23
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
50% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Status poczty dyplomatycznej studium prawnomiędzynarodowe
Recenzowana monografia jest pracą wartościową i interesującą. Należy też wskazać na aktualność poruszonego tematu na tle wydarzeń związanych z międzynarodowym terroryzmem. Pełny przywilej nietykalności poczty dyplomatycznej stanowi bowiem, w przypadku popierania przez jakieś państwo działalności ugrupowań terrorystycznych, potencjalną groźbę prawnie chronionego przemytu przedmiotów, które mogłyby zostać wykorzystane do prowadzenia działalności terrorystycznej w państwie przyjmującym. Na tym tle niezwykle ciekawie przedstawiają się rozważania Autora dotyczące prawnie dopuszczalnych środków kontroli poczty dyplomatycznej, jak również przedstawienie propozycji reformy systemu ochrony poczty dyplomatycznej przewidzianego przez Konwencję Wiedeńską o stosunkach dyplomatycznych z 1961 roku.
Prawo rzymskie
Szczególną zaletą tego podręcznika jest powiązanie instytucji prawa rzymskiego z odpowiadającymi im instytucjami polskiego prawa cwilnego. Ponadto uzupełnione zostały przez autora przypisy bibliograficzne oraz zweryfikowane i uaktualnione normy prawne.
Jak umiejętnie sprzedawać i zwielokrotniać dochody
W książce znajdziesz autentyczne rozmowy z klientami i techniki prezentowania towarów. Pokaże Ci ona krok po kroku, co musisz zrobić, aby zostać sprzedawcą o najlepszych kwalifikacjach. Dzięki nim właśnie autor zarobił miliony dolarów. Wszystko jedno, co sprzedajesz - poradnik ten nauczy Cię sprzedawać więcej. Osiągniesz wyniki, o których nie śmiałeś marzyć
Komunikacja w grupie
Wiedza o złożoności ludzkich zachowań przekonuje, że nie istnieje jedna strategia lub technika, która zapewniałaby taki sam rezultat w każdej sytuacji. Niniejsza książka to wprowadzenie do teorii i praktycznego zastosowania dynamiki małej grupy. Autor wyjaśnia, dlaczego jedne grupy osiągają sukces, a inne ponoszą porażkę.
Podstawy przedsiębiorczości w pytaniach i odpowiedziach
Podręcznik zawiera 50 kluczowych pytań w kolejności logicznej odpowiadającej programowi nauczania przedmiotu autorstwa Romana Sobieckiego. Odpowiedzi na przedstawione pytania udzielają specjaliści nie tylko od strony teoretycznej ale i praktycznej, co niewątpliwie zwiększa praktyczność publikacji.
Karolcia
Lektura dla klasy drugiej szkoły podstawowej.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

Szczegółowe informacje o sklepie KSIEGARNIA-INTERNETOWA.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy ksiegarnia-internetowa.pl
Adres Góralska 6/18/10, 01-112 Warszawa
Telefon 22 428 42 18
Adres e-mail bi... Pokaż
Witryna
NIP 5272453505
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik