Sklep kredka.eu - opinie

0,0
Dane
Nazwa firmy
Kredka
Telefon
BRAK
Adres e-mail
sk... Pokaż
Na Ceneo od 2019-03-01
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Oceń ten sklep!
Popularne produkty
Sennik egipsko-chaldejski
Alfabet snów wraz z objaśnieniem. Nie wszystkie sny należy interpretować dosłownie i nie zawsze zgodnie z ich znaczenim symbolicznym. Dowiedz się, które złe sny, wbrew swej mrocznej wymowie, wróżą szczęśliwe wydarzenia.
Dziennik Bridget Jones (Bridget Jones Diary) (DVD)
Dziennik Bridget Jones to komedia francusko-brytyjsko-irlandzkiej produkcji. Jej reżyserem jest Sharon Maguire. Główne role zagrali: Renee Zellweger, Colin Firth, Hugh Grant.
Dziennik Bridget Jones 2: W Pogoni Za Rozumem (Bridget Jones: The Edge Of Reason) (DVD)
" Bridget (Renee Zellweger) - niedawno jeszcze samotna 30-latka - znalazła nareszcie mężczyznę swoich marzeń, adwokata Marka Darcy'ego (Colin Firth), ale już musi stawić czoła nowemu wyzwaniu - jak go zatrzymać. Wracają więc wątpliwości, a wraz z nimi stary znajomy, przystojniak Daniel Cleaver (Hugh Grant). To wystarcza, by Bridget znalazła się w centrum komediowych omyłek, złych rad i kompletnej katastrofy, która mogła przydarzyć się tylko jej. Kolejne gafy i romantyczne nieporozumienia sprawią, że ""W pogoni za rozumem"" rozbawi do łez: film można by oglądać bez końca. Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, komentarz reżysera Beebana Kidrona, wypad do Austrii - jak kręcono sceny na stoku, sceny usunięte z komentarzem reżysera, przewodnik po Tajlandii - jak kręcono sceny w tropikach, bójka między Danielem i Markiem, quiz interaktywny - jaki jest Twój typ faceta?, Mark i Bridget: na zawsze? Collin Firth i Renee Zellweger analizują związek Marka i Bridget, wywiad Bridget Jones z Collinem Firthem, efekty specjalne - opustoszały Londyn"
Pułkownik Kwiatkowski (DVD)
Jest rok 1945, dogasają zgliszcza wojny. Na ziemiach, przez które przetoczył się huragan działań wojennych, ludzie próbują żyć od nowa.Tytułowy bohater, lekarz wojskowy, mierzy się z nową rzeczywistością, wykorzystując spryt, poczucie humoru i zmysł obserwatorsko-imitatorski. Wkładając mundur oficerski, wciela się w postać wysokiego urzędnika UB. Rozpoczyna w ten sposób całą serię nieprawdopodobnych wydarzeń. A że jest człowiekiem prawym, wykorzystuje udaną mistyfikację, wyciągając ludzi ze stalinowskich więzień. W ten sposób chce też zaimponować i zdobyć serce Krysi - dziewczyny, w której się zakochał. Ale mistyfikacja jest przede wszystkim formą odreagowania, próbą wyjścia z kręgu wojny, śmierci, zachłyśnięciem się pokojem. Pułkownik Kwiatkowski gra va banque - składa niespodziewane wizyty w różnych placówkach UB, wyśmiewa głupotę i tchórzostwo nowych stróżów prawa. Udaje nawet kolegę ministra Radkiewicza. Kiedy już wydaje się nietykalny, zostaje przypadkowo zdekonspirowany przez pułkownika UB - Kiziora, którego zoperował w szpitalu wojskowym. Ten, ze względu na dług wdzięczności, traktuje „Kwiatka” łagodnie, podtrzymując dawną propozycję wstąpienia do UB. Alternatywą jest długoletnie więzienie...ISBN: 5902600061762EAN: 5902600061762Wydawnictwo: Telewizja Polska S.A.Rok wydania: 1999
To Właśnie Miłość (Love Actually) (DVD)
To właśnie miłość / Love Actually Premier zakochuje się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego biura. Pisarz odnajduje nad brzegiem jeziora nową miłość. Młoda mężatka błędnie interpretująca dystans jaki ma w stosunku do niej najlepszy przyjaciel jej męża. Owdowiały ojczym usiłuje nawiązać kontakt z synem, którego prawie nie zna... Miłość powoduje w życiu każdego z nich (i jeszcze kilku innych osób) chaos. Życie i miłość mieszkańców Londynu przeplata się i osiąga zenit w wigilię Bożego Narodzenia - z romantycznymi, zabawnymi i słodko - gorzkimi tego konsekwencjami dla każdego, kto miał szczęście (albo nieszczęście) znaleźć się pod urokiem miłości.
Niewiarygodne Przygody Marka Piegusa (2DVD)
Niesamowite perypetie chłopca, którego na każdym kroku prześladował pech. Jeżeli jeszcze nie wiecie co znaczy mieć `totalnego pecha` i jak w Polsce wyglądali gangsterzy z lat 60-tych, koniecznie musicie obejrzeć ten serial. Zabawa gwarantowana mimo upływu lat.Serial opowiada o przygodach Marka Piegusa, chłopca, który ma dużego pecha. Jego przygody zaczynają się od tego, że nie odrobił lekcji. Potem było coraz gorzej - uciekł na wagary i nie chcący zamienił się z jednym chłopakiem na tornistry. To wplątuje go w bardzo niebezpieczną aferę kryminalną. Szuka go szef bandyckiej szajki, Albert Flasz i złodziej Wieńczysław Nieszczególny. Do tego kolega Marka, Czesiek zostaje porwany przez szajkę Flasza. Chłopiec jednak prosi o pomoc znanego detektywa, Hippollita Kwassa, który pomaga wyjść mu z trudnej sytuacji...AUTOR PRACA ZBIOROWATYTUŁ NIEWIARYGODNE PRZYGODY MARKA PIEGUSA DVDWYDAWCA TELEWIZJA POLSKA S.A.ROK WYDANIA 2004FORMAT 135 X 190 MMILOŚĆ STRON 2EAN 5902600063742Znajdź podobne według klucza:TELEWIZJA_POLSKA_S.A.NIEWIARYGODNEPRZYGODY(274502)

Szczegółowe informacje o sklepie KREDKA.EU

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Kredka
Adres Gimnazjalna 10/A8, 55-011 Siechnice
Telefon BRAK
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 8961459904
KRS Pokaż
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 2 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik