Sklep krainalazienek.pl - opinie

Na Ceneo od 2014-04-16
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Hansgrohe Talis S 32420000
Bateria wannowa jednouchwytowa Hansgrohe DN15 Talis S 32420000 chrom- montaż natynkowy- wkład ceramiczny z blokadą uchwytu Boltic- regulowane ograniczenie temperatury- automatyczne przestawienie wanna/prysznic- przepływ 22 litry na minutę- perlator Rubit, rozstaw 150 ± 16 mm- przyłącze typu S- z zaworem zwrotnym w przyłączu węża- może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody- O-IX 9362/IBBkraj pochodzenia : NiemcyCechy produktu:Waga: 5Powłoka: chrom
Hansgrohe Metropol S 14061000
"Jednouchwytowa bateria umywalkowa Hansgrohe METROPOL S 14061000 chrom- wkład ceramiczny- blokada uchwytu Boltic- regulowane ograniczenie temperatury- komplet odpływowy z cięgłem 1 1/4""- zintegrowany ogranicznik przepływu wody 7 l/min.- perlator Rubit- może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody- wysokość baterii 192 mm- długość wylewki 108 mmkraj pochodzenia : Niemcy Cechy produktu: Waga: 5Powłoka: chrom"
Hansgrohe Metris S 31660000
Bateria natryskowa z serii Metris S w kolorze chrom. Przyłącze węża z zaworem zwrotnym. Przyłącze typu S z tłumikiem szumu. Montaż ścienny dwuotworowy.Do kompletowania z zestawem natryskowym.
Hansgrohe Metris S 31060000
Opis produktu wykończenie: chrom jednouchwytowa montaż: stojący, jednootworowy regulowane ograniczenie temperatury może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody Cechy produktu blokada uchwytu Boltic mieszacz ceramiczny komplet odpływowy G 1¼ z korkiem i cięgłem węże przyłączeniowe PEX perlator QuickClean®, 5 l/min. Do kompletowania z: Umywalki Baterie z serii Metris S
Hansgrohe Metris S 31261000
Opis produktu1 - uchwytowa bateria umywalkowa,montaż stojący, 1 - otworowyobracalny perlator QuickClean®, 7 l/min.Cechy produktumieszacz ceramicznyblokada uchwytu Bolticregulowane ograniczenie temperaturywęże przyłączeniowe PEXkomplet odpływowy G 1¼ z korkiem i cięgłemDo kompletowania z:Produkty z serii MetrisBidety
Tres Retro 1.29.105.61
Bateria umywalkowa Retro-Tres 1.29.105.61 chromZ korkiem automatycznymTRES GRIFERÍA jest firmą rodzinną z ponad 40-letnim doświadczeniem, produkującą i sprzedającą najwyższej jakości armaturę do łazienki i kuchni, panele natryskowe, brodziki i akcesoria łazienkowe. Tres jest jedną z najbardziej liczących się firm na rynku europejskim, posiadającą jasny cel: troska o jak najlepszą usługę, jakość i cenę.Gwarancja: 5 lat na baterię

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

krainalazienek.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Spoko

Spoko
  3. rysia

4. Monika

Świetna oferta, towar wysłany błyskawicznie.

Forma dostawy
    Wszystko przebiegło bez zakłóceń.
  5. Stella

Szczerze polecam, wszystko zgodnie z informacją na stronie sklepu

6. Bartek

7. iv

GORĄCO POLECAM!! szybka realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem, bardzo dobrze zabezpieczony do transportu

oki :)
  8. przemo

super
  9. bob

czas oczekiwania na towar dłuższy od gwarantowanego o dwa tygodnie

10. As

Paczka dotarła, solidnie zapakowana. Sklep ok

Forma dostawy
    Dostawa ok, informacja od kuriera o przybliżonym czasie dostawy
  11. Anna

Oceniam bardzo dobrze

Dostarczenie przesyłki bardzo dobrze
  12. Maria

Zlecenie zrealizowane profesjonalnie i bez zastrzeżeń.

Dostawa profesjonalna
  13. Arek

To nie był pierwszy zakup. Podtrzymuję wcześniejszą pozytywną opinię.

Forma dostawy
    Tak jak zawsze - pozytywnie. Cenię sobie telefoniczne info pół godz. przed przybyciem kuriera
  14. Monika

Super polecam

15. Małgorzata

Bardzo długo okres oczekiwania na zamówiony przedmiot (3-4 tygodnie)