Sklep krainalazienek.pl - opinie

100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Opinie
Ocena
Hansgrohe Talis S 32420000
Bateria wannowa jednouchwytowa Hansgrohe DN15 Talis S 32420000 chrom- montaż natynkowy- wkład ceramiczny z blokadą uchwytu Boltic- regulowane ograniczenie temperatury- automatyczne przestawienie wanna/prysznic- przepływ 22 litry na minutę- perlator Rubit, rozstaw 150 ± 16 mm- przyłącze typu S- z zaworem zwrotnym w przyłączu węża- może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody- O-IX 9362/IBBkraj pochodzenia : NiemcyCechy produktu:Waga: 5Powłoka: chrom
Hansgrohe Metris S 31460000
Opis produktu1 - uchwytowa bateria wannowamontaż ścienny, 2 - otworowyautomatyczne przestawienie wanna/prysznicperlator QuickClean®Cechy produktumieszacz ceramicznyrozstaw 150 ± 12 mmprzyłącze węża DN15 z zaworem zwrotnymprzyłącze typu S z tłumikiem szumuwielkość przepływu ok. 20 l/min.Do kompletowania z: Baterie z serii METRIS
Hansgrohe Talis S 32620000
"Talis S Jednouchwytowa bateria prysznicowa do montażu natykowego, wkład ceramiczny M3, z blokadą uchwytu Boltic, regulowane ograniczenie temperatury, przepływ 22l/min., przyłącza typu ""S"", rozstaw 150 ± 16 mm, z zaworem zwrotnym. Kolor: chrom montaż natynkowywkład ceramiczny M3blokada uchwytu Bolticregulowane ograniczenie temperturywielkość przepływu 22 l/min.rozstaw 150 ± 16 mmzawór zwrotnyprzyłącza typu ""S""kolor: chrom "
Hansgrohe Metris S 31060000
Opis produktu wykończenie: chrom jednouchwytowa montaż: stojący, jednootworowy regulowane ograniczenie temperatury może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody Cechy produktu blokada uchwytu Boltic mieszacz ceramiczny komplet odpływowy G 1¼ z korkiem i cięgłem węże przyłączeniowe PEX perlator QuickClean®, 5 l/min. Do kompletowania z: Umywalki Baterie z serii Metris S
Hansgrohe Metris S 31261000
Opis produktu1 - uchwytowa bateria umywalkowa,montaż stojący, 1 - otworowyobracalny perlator QuickClean®, 7 l/min.Cechy produktumieszacz ceramicznyblokada uchwytu Bolticregulowane ograniczenie temperaturywęże przyłączeniowe PEXkomplet odpływowy G 1¼ z korkiem i cięgłemDo kompletowania z:Produkty z serii MetrisBidety
Tres Retro 1.90.194
Bateria wannowa z termostatem Retro-Tres 1.90.194 chromZ termostatemRegulowane zawory przeciwzwrotne z zamknięciem dopływu wodyUchwyt do natrysku regulowanyWąż w podwójnym oplocieRączki natrysku z oczyszczaniem osadu wapiennegoEkologicznaPodłogowe przyłącza wodyUwaga: Przed zamontowaniem sprawdzić wysokośćTRES GRIFERÍA jest firmą rodzinną z ponad 40-letnim doświadczeniem, produkującą i sprzedającą najwyższej jakości armaturę do łazienki i kuchni, panele natryskowe, brodziki i akcesoria łazienkowe. Tres jest jedną z najbardziej liczących się firm na rynku europejskim, posiadającą jasny cel: troska o jak najlepszą usługę, jakość i cenę.Gwarancja:5 lat na baterię

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

krainalazienek.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 316
  1. Stella

Szczerze polecam, wszystko zgodnie z informacją na stronie sklepu

2. Bartek

3. iv

GORĄCO POLECAM!! szybka realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem, bardzo dobrze zabezpieczony do transportu

oki :)
  4. przemo

super
  5. bob

czas oczekiwania na towar dłuższy od gwarantowanego o dwa tygodnie

6. As

Paczka dotarła, solidnie zapakowana. Sklep ok

Forma dostawy
    Dostawa ok, informacja od kuriera o przybliżonym czasie dostawy
  7. Anna

Oceniam bardzo dobrze

Dostarczenie przesyłki bardzo dobrze
  8. Maria

Zlecenie zrealizowane profesjonalnie i bez zastrzeżeń.

Dostawa profesjonalna
  9. Arek

To nie był pierwszy zakup. Podtrzymuję wcześniejszą pozytywną opinię.

Forma dostawy
    Tak jak zawsze - pozytywnie. Cenię sobie telefoniczne info pół godz. przed przybyciem kuriera
  10. Monika

Super polecam

11. Małgorzata

Bardzo długo okres oczekiwania na zamówiony przedmiot (3-4 tygodnie)

12. Z

Dobrze

Dobrze
  13. Wero

Super

Ok
  14. patq

Troszeczkę długi czas oczekiwania, prawie miesiąc. Poza tym nie mam zastrzeżeń, dobry kontakt ze sklepem zarówno telefonicznie jak i meilowo.

Bez zastrzezeń
  15. Andrzej

zakup przebiegły bez problemu. Informacje o statusie zamówienia otrzymywałem na bieżąco. Kontakt ze sklepem był bezproblemowy.

Forma dostawy
    Zamówiony towar został dostarczony w umówionym terminie dostawy, był zapakowany i zabezpieczony. Produkt dotarł do mnie szybko. Paczka była nienaruszona, a jej zawartość mogłem sprawdzić przy kurierze. Odbiór był we wskazanym przeze mnie miejscu i czasie.