Sklep krainalazienek.pl - opinie

Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
Ocena
Hansgrohe Talis S 32420000
Bateria wannowa jednouchwytowa Hansgrohe DN15 Talis S 32420000 chrom- montaż natynkowy- wkład ceramiczny z blokadą uchwytu Boltic- regulowane ograniczenie temperatury- automatyczne przestawienie wanna/prysznic- przepływ 22 litry na minutę- perlator Rubit, rozstaw 150 ± 16 mm- przyłącze typu S- z zaworem zwrotnym w przyłączu węża- może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody- O-IX 9362/IBBkraj pochodzenia : NiemcyCechy produktu:Waga: 5Powłoka: chrom
Hansgrohe Metris S 31060000
Opis produktu wykończenie: chrom jednouchwytowa montaż: stojący, jednootworowy regulowane ograniczenie temperatury może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody Cechy produktu blokada uchwytu Boltic mieszacz ceramiczny komplet odpływowy G 1¼ z korkiem i cięgłem węże przyłączeniowe PEX perlator QuickClean®, 5 l/min. Do kompletowania z: Umywalki Baterie z serii Metris S
Hansgrohe Metris S 31261000
Opis produktu1 - uchwytowa bateria umywalkowa,montaż stojący, 1 - otworowyobracalny perlator QuickClean®, 7 l/min.Cechy produktumieszacz ceramicznyblokada uchwytu Bolticregulowane ograniczenie temperaturywęże przyłączeniowe PEXkomplet odpływowy G 1¼ z korkiem i cięgłemDo kompletowania z:Produkty z serii MetrisBidety
Tres Retro 1.24.145.61
Bateria wannowa Retro-Tres 1.24.145.61 chromPięciootworowaTRES GRIFERÍA jest firmą rodzinną z ponad 40-letnim doświadczeniem, produkującą i sprzedającą najwyższej jakości armaturę do łazienki i kuchni, panele natryskowe, brodziki i akcesoria łazienkowe. Tres jest jedną z najbardziej liczących się firm na rynku europejskim, posiadającą jasny cel: troska o jak najlepszą usługę, jakość i cenę.Gwarancja:5 lat na baterię
Tres Clasic 1.32.176
Bateria wannowa Clasic-Tres 1.32.176 chromŚciennaWąż w podwójnym oplocieSłuchawka + wąż 1,70 mCeramicznaTRES GRIFERÍA jest firmą rodzinną z ponad 40-letnim doświadczeniem, produkującą i sprzedającą najwyższej jakości armaturę do łazienki i kuchni, panele natryskowe, brodziki i akcesoria łazienkowe. Tres jest jedną z najbardziej liczących się firm na rynku europejskim, posiadającą jasny cel: troska o jak najlepszą usługę, jakość i cenę.Gwarancja: 5 lat na baterię
Koło Panda Agat 150x100 XWA0950000 prawa
Wanna asymetryczna z serii Agat Koło - wariant prawy. Wykonana z akrylu w kolorze białym. Informacja na temat stromości wanien zobacz Wanna o opływowych kształtach świetnie pasuje do każdego wnętrza łazienki. Duża pojemność gwarantuje komfort długich kąpieli. Dostępna oddzielnie obudowa umożliwia elegancką zabudowę w narożniku. Montaż na nogach (dostępnych osobno).Wanna sprzedawana bez nóg, obudowy, syfonu i baterii wannowej.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

krainalazienek.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 319
  1. Aga

Spoko

Spoko
  2. rysia

3. Monika

Świetna oferta, towar wysłany błyskawicznie.

Forma dostawy
    Wszystko przebiegło bez zakłóceń.
  4. Stella

Szczerze polecam, wszystko zgodnie z informacją na stronie sklepu

5. Bartek

6. iv

GORĄCO POLECAM!! szybka realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem, bardzo dobrze zabezpieczony do transportu

oki :)
  7. przemo

super
  8. bob

czas oczekiwania na towar dłuższy od gwarantowanego o dwa tygodnie

9. As

Paczka dotarła, solidnie zapakowana. Sklep ok

Forma dostawy
    Dostawa ok, informacja od kuriera o przybliżonym czasie dostawy
  10. Anna

Oceniam bardzo dobrze

Dostarczenie przesyłki bardzo dobrze
  11. Maria

Zlecenie zrealizowane profesjonalnie i bez zastrzeżeń.

Dostawa profesjonalna
  12. Arek

To nie był pierwszy zakup. Podtrzymuję wcześniejszą pozytywną opinię.

Forma dostawy
    Tak jak zawsze - pozytywnie. Cenię sobie telefoniczne info pół godz. przed przybyciem kuriera
  13. Monika

Super polecam

14. Małgorzata

Bardzo długo okres oczekiwania na zamówiony przedmiot (3-4 tygodnie)

15. Z

Dobrze