Sklep klimasklep.pl - opinie

12 miesięcy
99% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Daikin MC70L
Daikin MC70L 1595,00
Oczyszczacz powietrza Daikin eliminuje szkodliwe i niebezpieczne dla zdrowia alergeny, wirusy i bakterie oraz nieprzyjemne zapachy znajdujące się...
Daikin Ururu Mck75J
Daikin Ururu Mck75J 2276,00
Oczyszczacz powietrza Daikin Ururu MCK 75JPiąta generacja najlepszych oczyszczaczy powietrza (tym razem łącznie z nawilżaczem powietrza)...
Kaiterra Czujnik Smogu Pm 2.5 Laser Egg 2
NTELIGENTNY MIERNIK ZANIECZYSZCZENIA POWIETRZA LASER EGG 2 Miernik jakości powietrza Laser Egg to nowoczesne urządzenie, miernik PM 2.5 i AQI....
FineAir Laserowy czujnik PM2.5
Za pomocą laserowego czujnika FINE AIR sami możemy dokonać pomiaru stężenie pyłów PM2.5 i PM10 w powietrzu. Miernik jest fabrycznie skalibrowany...
Rotenso Piura P22V
Rotenso Piura P22V 644,99
Oczyszczacz powietrza Piura w skuteczny sposób zadba o Twój komfort, usuwając i niszcząc zanieczyszczenia chemiczne i alergeny, które mogą wpływać...
Partnerzy

Odbiór osobisty
    5/5
    szybko, sprawnie, miła obsługa
  2. Anonim

Szybka realizacja zamówienia, polecam sprzedającego.

Forma dostawy
    Produkt dotarł nienaruszony, jednak nie rozumiem dlaczego dostaje się maila z dokładną datą dostarczenia paczki, choć przychodzi ona dopiero następnego dnia od daty podanej w mailu. Należałoby to dopracować.
  3. Czarek

jestem zadowolony

4. Janina

Wszystkie oczekiwania związane z zamówieniem zostały spełnione. .

wszystkie oczekiwania zostały spełnione
  5. Chałwa

Klimatyczny sklep, wszystko zostało załatwione sprawnie

6. Adrian

Dobry kontakt - byłem na bieżąco z tym, co dzieje się z zamówieniem. Szybka i bezproblemowa przesyłka, dobrze zapakowana. Produkt wysokiej jakości. Jestem zadowolony z zakupu.

7. Arkadiusz

Profesjonalne podejście, dobry kontakt i informowanie o statusie przesyłki.

8. Anna

Wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

9. grzbart

Zdecydowanie polecam. Transakcja przebiegła sprawnie, z pełna informacja o przebiegu zlecenia. Produkt zgodny z opisem

10. Krystyna

11. Michał

Szybka wysyłka, nie mam uwag

Dostawa prawidłowa
  12. Maks

Szybko zrealizowane i bez zarzutów!

13. marna

Polecam wszystkim sklep klimasklep.pl - wszystko przebiegło bardzo szybko, prawidłowo. Cały czas dostawałam informację co dzieje się z moim zamówieniem. Towar szybko trafił do mnie, bardzo dobrze zapakowany. Sprzęt (Roborock) piękny, z pełnym wyposażeniem oraz instrukcją wydrukowaną w języku polskim. Wszystko zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie sklepu. Zapłaciłam z góry aby mieć darmową przesyłkę i było warto mając na bieżąco informację o zamówieniu "mogłam spać spokojnie";) Oby więcej takich wspaniałych sprzedawców - teraz wiem gdzie kupować tego typu sprzęty!

14. Asia