Sklep klimasklep.pl - opinie

12 miesięcy
99% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Daikin MC70L
Daikin MC70L 1599,00
Oczyszczacz powietrza Daikin eliminuje szkodliwe i niebezpieczne dla zdrowia alergeny, wirusy i bakterie oraz nieprzyjemne zapachy znajdujące się...
Daikin Ururu Mck75J
Daikin Ururu Mck75J 2277,00
Oczyszczacz powietrza Daikin Ururu MCK 75JPiąta generacja najlepszych oczyszczaczy powietrza (tym razem łącznie z nawilżaczem powietrza)...
Kaiterra Czujnik Smogu Pm 2.5 Laser Egg 2
NTELIGENTNY MIERNIK ZANIECZYSZCZENIA POWIETRZA LASER EGG 2 Miernik jakości powietrza Laser Egg to nowoczesne urządzenie, miernik PM 2.5 i AQI....
FineAir Laserowy czujnik PM2.5
Za pomocą laserowego czujnika FINE AIR sami możemy dokonać pomiaru stężenie pyłów PM2.5 i PM10 w powietrzu. Miernik jest fabrycznie skalibrowany...
Rotenso Piura P22V
Rotenso Piura P22V 644,99
Oczyszczacz powietrza Piura w skuteczny sposób zadba o Twój komfort, usuwając i niszcząc zanieczyszczenia chemiczne i alergeny, które mogą wpływać...
Partnerzy

klimasklep.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 1393
  1. Mateusz

Solidnie, szybko i fachowo. Widać że sklep ma swoją renomę wyrobioną przez dobre podejście do klientów jak i samego procesu sprzedaży. Wszystko jasno i klarownie opisane i wytłumaczone. Kompleksowa dokumentacja produktu (co ważne, w języku polskim) dostarczona na maila. Rozpoczęcie przetwarzania zamówienia po wysłaniu maila z potwierdzeniem przelewy. Podczas robienia zakupów w Klimasklep, czuć profesjonalizm i doświadczenie. Polecam i dziękuję za transakcje!

Forma dostawy
    Szybko, sprawnie, z wcześniejszym umówieniem się kuriera na termin odbioru. Polecam.
  2. Eugeniusz
    nie polecam

0/5 Wystawiono Opinia wyjaśniana w programie

Witam,sklep ma napisane na swojej stronie iż zamawiany towar posiada na stanie (kompletna bzdura) zapomnieli dodać,że owszem jest na stanie ale w magazynie producenta.Towar zamówiłem w środę o godzinie 9 rano po 5 minutach wysłałem przelew i potwierdzenie do sklepu,towar otrzymałem w poniedziałek to jest 5 dni.ŻENADA

OK
  3. KP

Super sklep. Wszystko zgodnie z opisem. Na czas na miejsce na pewno! Polecam sprzedawcę. Obsługa pierwsza klasa.

Ok
  4. Anna

Solidny, polski sklep! Musiałam szybko kupić odkurzacz automatyczny xiaomi. Był on w ofercie wielu sklepów, także tych wielkich (których reklamy idą non stop w radiu i przez które się to radio wyłącza). Straciłam x czasu na dzwonienie, dopytywanie a koniec koncow okazywało się ze nie maja ich na stanie!! Zamowilam wiec i oplacilam szybko zamówienie w klimasklep.pl Już następnego dnia mily pan zadzwonił poinformować o wysyłaniu zamówienia i zgodnie z moja prośba wysłano je do paczkomatu. Miałam odkurzacz pod dwóch dniach!! Oby więcej takich firm. Pozdrawiam.

5. Beata

zakupy przebiegły szybko i bezproblemowo.

Forma dostawy
    dostawa w terminie i wskazanych godzinach
  6. AJK

Szybko, profesjonalnie, tylko płatność szybkim przelewem t powinna byc za darmo, a nie tylko tradycyjnym.

7. Paweł

Wszystko jak najbardziej w porządku.

8. Robert

POLECAM
  9. Marcin 76

Sprawna realizacja zamówienia. Towar zgodny z zamówieniem. Polecam!!!

10. truskull

bardzo dobra, rzetelna i sprawna obsługa. Towar w 100 % jak w opisie

Odbiór osobisty
    5/5
    szybko, sprawnie, miła obsługa
  11. Anonim

Szybka realizacja zamówienia, polecam sprzedającego.

Forma dostawy
    Produkt dotarł nienaruszony, jednak nie rozumiem dlaczego dostaje się maila z dokładną datą dostarczenia paczki, choć przychodzi ona dopiero następnego dnia od daty podanej w mailu. Należałoby to dopracować.
  12. Czarek

jestem zadowolony

13. Janina

Wszystkie oczekiwania związane z zamówieniem zostały spełnione. .

wszystkie oczekiwania zostały spełnione
  14. Chałwa

Klimatyczny sklep, wszystko zostało załatwione sprawnie

15. Adrian

Dobry kontakt - byłem na bieżąco z tym, co dzieje się z zamówieniem. Szybka i bezproblemowa przesyłka, dobrze zapakowana. Produkt wysokiej jakości. Jestem zadowolony z zakupu.