Sklep klimaexpert.pl - opinie

12 miesięcy
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Oceń ten sklep!
Klimatyzator Gree Lomo Luxury Gwh18Qb
Klimatyzator ścienny Gree LOMO Luxury GWH18QBK3DNA1G 5,1kW Klimatyzator Gree Lomo Luxury to najnowszy i zarazem jeden z najlepszych modeli marki...
Torell Skyled SKYLED24
Klimatyzator przenośny Torell SKYLED 24 (2,35kW) Klimatyzator przenośny Torell SKY LED 24Klimatyzatory przenośne TORELL to doskonała oferta dla...
Lg S12Eq 3,5kW
Lg S12Eq 3,5kW 2090,00
Moc 2,5 kW chłodzenie 3,2 kW grzanie na pomieszczenie 25 m2.Klimatyzator LG serii Standard to jeden z najcichszych (19 dB) klimatyzator na rynku,...
Lg Arcool Slim V 3,5 Kw (A12LL)
Opis produktuKlimatyzator ścienny A12LL Artcool Slim firmy LG to model o nowoczesnej stylistyce. Panel przedni z ciemnym ruchomym lustrem nadaje...
Gree U-Crown Gwh18Uc-K3 Lclh
   Klimatyzator U-Crown Gree to najnowsze urządzenie w segmencie Premium. Klimatyzator ten dzięki zastosowaniu w nim najnowocześniejszej...
Samsung Wind-Free Ultra 3,5kW Wi-Fi (AR12NXCXAWKNEUX)
Klimatyzator Samsung Wind-Free Ultra 3,5kW Wi-Fi Model: AR12NXCXAWKNEU/X • Wind-Free™ Cooling• Ultracichy (16 dB)• Filtr PM2.5• Klasa energetyczna...

klimaexpert.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW - Wszystkich opinii - 126

5/5
Dokladnie tak jak taka tranzakcja powinna wygladac - polecam
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i udane zakupy. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Sklep KlimaExpert.pl
Ok.
Ogólnie bez zastrzeżeń. Dobry kontakt. Ciekawy asortyment
5/5
Towar zgodny z opisem.Bardzo szybka realizacja zamówienia.Polecam
5/5
Towar jak i obsługa klienta na poziomie wzorcowym . Oby jak najwiecej takich sklepow . Polecam każdemu.
5/5
Wszystko przebieglo sprawnie i bezproblemowo
4/5
bardzo szybka, darmowa wysyłka, towar odpowiednio zabezpieczony. Niestety brak jeszcze możliwości płatności kartą

Forma dostawy:

4/5
paczka bardzo szybko dostarczona, ale brakowało jakiejkolwiek informacji nawet o dacie dostawy, brak było również kontaktu do dostawcy
5/5
Dobra nazwa. To są Eksperci.
5/5
Cieszę się że zakupiłam klimatyzatory bez wychodzenia z domu.

Forma dostawy:

Przesyłka dotarła nieuszkodzona.
5/5
kontakt i sugestie co do zakupu OK polecam
Klimatyzator
5/5
Wysyłka na czas, wszystko gra.
Ok
Klimatyzacja LG
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i udane zakupy. U nas klimy LG w najlepszych cenach z gratisową wysyłką. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Sklep KlimaExpert.pl
Polecam, sprawna realizacja.