Sklep keye.pl - opinie

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0.5
4.5
Dane
Nazwa firmy
Keye
Telefon
BRAK
Adres e-mail
po... Pokaż
Na Ceneo od 2011-11-29
opinie
96% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0.5
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0.5
261
19348
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Tomb Raider (Gra Xbox 360)
Tomb Raider przedstawia intensywną i brutalną histori początkw Lary Croft oraz jej przemian z przestraszonej, młodej kobiety w zahartowaną mistrzyni przetrwania. Uzbrojona jedynie w pierwotne instynkty oraz umiejtnoś przekraczania granic ludzkiej wytrzymałości, Lara musi odkry mroczną histori zapomnianej wyspy, by mc wyzwoli si z jej bezlitosnego uścisku.
Counter Strike Source (Steam)
Counter-Strike: Source jest ostatnią wersją jednej z najlepszych gier sieciowych wyprodukowanej na komputery. Rozpoczynając rozgrywkę przychodzi nam wcielenie się w jedną z dwóch drużyn. Antyterroryści - mający głównie na celu dobro człowieka, ich zadaniem jest powstrzymanie wroga przed sianiem chaosu. Terroryści - dla tych drani ważne są tylko ich zadania, często są zmuszani do użycia broni. Pojmania, wybuchy, strzelaniny to ich chleb powszedni. Różnice między nimi prowadzą do nieustannych potyczek.Gra praktycznie posiada nieskończoną ilość mapek, codziennie znajdzie się ktoś kto zapragnie coś stworzyć lub ulepszyć i wprowadzić to w życie. Trybów jest kilka: de- podkładanie bomby przez terrorystów i rozbrajanie jej przez oddział anty, cs- ratowanie zakładników i zapewnienie im eksorty, as- obrona VIP'a i doprowadzenie go do wyznaczonego miejsca, aim- rozgrywka na małych mapach z bronią już spoczywającą na ziemi, zm- walka hord zombiaków z oblężonymi ludźmi itd.
Microsoft Xbox Live Gold 1 miesiąc
Kod pozwala na stworzenie nowego konta XBOX Live, lub przedłużenie isniejącego o 1 miesiąc. Działa zarówno na wersji Amerykańskiej jak i Europejskiej.
Sony Playstation Network 100 Zł
Karta Playstation Network o wartości 100zł
Dragon Age Początek (Origin)
Dragon Age: Początek w wersji elektronicznej. zakupiony kod należy wpisać w programie EADM, co umożliwi ściągnięcie gry z oficjalnych serwerów. zestaw zawiera kod na zbroje Krwawego Smoka do wykorzystania w Dragon Age lub Mass Effect 2.
Warcraft 3 Reign of Chaos (Battle.net)
WarCraft 3 to najnowsza część legendarnej już, Blizzardowskiej serii RTS. Zarówno tryb dla pojedynczego gracza jak i rozgrywka wieloosobowa oferują dziesiątki godzin niesamowicie wciągającej gry.WarCraft 3 jest ostatnią częścią kultowej serii strategii wydanych przez Blizzard. Tryby single i multiplayer pozwalają na dziesiątki godzin zabawy.Uczestniczymy tu w wojnie między ludźmi, orkami, nieumarłymi oraz mrocznymi elfami. Wszystkie rasy dysponują swoimi unikalnymi nadprzyrodzonymi umiejętnościami i wojskami. To powoduje, że dla każdej z nich należy przyjąć inny sposób gry - każda ma też innych bohaterów, którzy zyskują doświadczenie i - wraz z nim - jedyne w swoim rodzaju umiejętności.Gra opiera się na zaawansowanym silniku graficznym, pozwalającym na wyświetlanie grafiki 3D w wysokiej rozdzielczości. Autorzy udostępnili możliwość rozgrywki multiplayer na battle.net w wielu trybach, jak drużynowym czy zadaniowym.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

Szczegółowe informacje o sklepie KEYE.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Keye
Adres 32 W. Loockerman St Suite 108-A, DE 19904 Dover
Telefon BRAK
Adres e-mail po... Pokaż
Witryna
NIP 490027-23
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik