Sklep keye.pl - opinie

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0.5
4.5
Dane
Nazwa firmy
Keye
Telefon
BRAK
Adres e-mail
po... Pokaż
Na Ceneo od 2011-11-29
opinie
97% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0.5
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0.5
228
20731
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Tomb Raider (Gra Xbox 360)
Tomb Raider przedstawia intensywną i brutalną histori początkw Lary Croft oraz jej przemian z przestraszonej, młodej kobiety w zahartowaną mistrzyni przetrwania. Uzbrojona jedynie w pierwotne instynkty oraz umiejtnoś przekraczania granic ludzkiej wytrzymałości, Lara musi odkry mroczną histori zapomnianej wyspy, by mc wyzwoli si z jej bezlitosnego uścisku.
Counter Strike Source (Steam)
Counter-Strike: Source jest ostatnią wersją jednej z najlepszych gier sieciowych wyprodukowanej na komputery. Rozpoczynając rozgrywkę przychodzi nam wcielenie się w jedną z dwóch drużyn. Antyterroryści - mający głównie na celu dobro człowieka, ich zadaniem jest powstrzymanie wroga przed sianiem chaosu. Terroryści - dla tych drani ważne są tylko ich zadania, często są zmuszani do użycia broni. Pojmania, wybuchy, strzelaniny to ich chleb powszedni. Różnice między nimi prowadzą do nieustannych potyczek.Gra praktycznie posiada nieskończoną ilość mapek, codziennie znajdzie się ktoś kto zapragnie coś stworzyć lub ulepszyć i wprowadzić to w życie. Trybów jest kilka: de- podkładanie bomby przez terrorystów i rozbrajanie jej przez oddział anty, cs- ratowanie zakładników i zapewnienie im eksorty, as- obrona VIP'a i doprowadzenie go do wyznaczonego miejsca, aim- rozgrywka na małych mapach z bronią już spoczywającą na ziemi, zm- walka hord zombiaków z oblężonymi ludźmi itd.
Microsoft Xbox Live Gold 1 miesiąc
Kod pozwala na stworzenie nowego konta XBOX Live, lub przedłużenie isniejącego o 1 miesiąc. Działa zarówno na wersji Amerykańskiej jak i Europejskiej.
Guild Wars Eye of the North (NCSoft)
Guild Wars: Eye of the North, również nazywany GW:EN, jest pierwszym rozszerzeniem Guild Wars, wymagającym do działania jednej z trzech dotychczasowych kampanii. Fabuła GW:EN ma miejsce w nieznanych dotąd i niezbadanych krainach Tyrii, łącznie z Odległymi Górami Shiverpeak, krainą Charrów, wybrzeżami Tarnished Coast, oraz podziemiami.Część akcji dodatku osadzona będzie w lochach i jaskiniach Tyrii, które gracze mieli już okazję eksplorować w Guild Wars Prophecies. Guild Wars Eye of the North zawiera między innymi 18 dużych, wielopoziomowych lochów, 150 nowych umiejętności przeznaczonych dla wszystkich 10 profesji, 10 nowych bohaterów, 40 nowych rodzajów uzbrojenia, a także wiele innych przedmiotów, broni i tytułów.Dla spoglądających w daleką przyszłość graczy, Guild Wars Eye of the North oferuje lokalizację zwaną Hall of Monuments, która umożliwi zapisanie swoich osiągnięć z dotychczasowych kampanii, a następnie ich przeniesienie i wykorzystanie przez postacie w grze Guild Wars 2, odblokowując tym samym niektóre ekskluzywne przedmioty i bonusy dostępne w drugiej odsłonie gry.-18 wielkich, wielopoziomowych podziemi do zwiedzenia-Zapisywanie osiągnięć graczy, dające dostęp do specjalnych przedmiotów i tytułów w Guild Wars 2-150 nowych umiejętności (w tym 50 tylko do gry PvE )-10 nowych bohaterów-40 nowych zestawów zbroi-Pierwsze spojrzenie na rasy Guild Wars 2-Nowe przedmioty, bronie i tytuły-Wymaga do działania jednej z trzech istniejących kampanii: Prophecies, Factions lub Nightfall-Guild Wars nie wymaga wnoszenia żadnych opłat abonamentowych
Sony Playstation Network 100 Zł
Karta Playstation Network o wartości 100zł
Dragon Age Początek (Origin)
Dragon Age: Początek w wersji elektronicznej. zakupiony kod należy wpisać w programie EADM, co umożliwi ściągnięcie gry z oficjalnych serwerów. zestaw zawiera kod na zbroje Krwawego Smoka do wykorzystania w Dragon Age lub Mass Effect 2.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

Szczegółowe informacje o sklepie KEYE.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Keye
Adres 32 W. Loockerman St Suite 108-A, DE 19904 Dover
Telefon BRAK
Adres e-mail po... Pokaż
Witryna
NIP 490027-23
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik