Sklep iziaja.pl - opinie

Na Ceneo od 2013-06-12
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Ziaja - HerbikaPlant Krem pod oczy pietruszkowy 15ml
Producent: ZIAJA Postać: Krem Opakowanie: Tubka 15 ml Skład: Olej z liści pietruszki, Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina A, Witamina E Działanie: Delikatny, nieperfumowany krem o aktywnej formule odżywczej likwiduje drobne zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu. Wygładza, uelastycznia i łagodnie napina skórę. Zapewnia odpowiednie nawilżenie. Lekko rozjaśnia naskórek. Wskazania: Do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Sposób użycia: Niewielką ilość kremu nanieść na skórę i pozostawić do wchłonięcia. Substancje aktywne: Witamina A- wygładza zmarszczki, przywraca skórze elastyczność i rozjaśnia przebarwienia. Witamina E- zwana "witaminą młodości". Neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry, opóźniając powstawanie zmarszczek. Prowitamina B5- w skórze ulega przekształceniu w witaminę B5. Intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia. Olej z liści pietruszki- poprawia mikrocyrkulację krwi, zapobiega powstawaniu obrzęków i wyraźnie rozjaśnia cienie pod oczami.
Ziaja Intima Niebieska Płyn do higieny intymnej Brzoskwinia 200ml
Delikatny płyn do higieny intymnej o zapachu świeżych brzoskwiń.DziałanieDelikatniejszy od mydła, skutecznie je zastępuje.Neutralizuje nieprzyjemny zapach i daje uczucie świeżości utrzymujące się kilkanaście godzin.Działa kojąco na drobne zaczerwienienia i otarcia śluzówki.Korzystnie wpływa na naturalną florę bakteryjną.WłaściwościDoskonale się pieni i jest bardzo wydajny w użyciu.Przebadany w Instytucie Położnictwa i Chorób Kobiecych AMG.Wskazaniapolecany do codziennej higieny intymnej.Sposób użyciastosować do mycia niewielką ilość płynu.
Ziaja Intima Płyn Do Higieny Intymnej Kora Dębu 500ml
Delikatny płyn przeznaczony do higieny intymnej w czasie menstruacji.Skład według INCI:Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Cocamide DEA, Propylene Glycol, Quercus Robur Bark Extract, Panthenol, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Lactic Acid, CI 42090, CI 19140, CI 47005.Właściwości:Działa ściągająco oraz łagodzi drobne otarcia śluzówki. Wzmacnia naturalny system ochronny błon śluzowych. Aktywnie chroni przed niekorzystnymi zmianami w śluzówce. Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.Ekstrakt z kory dębu - łagodzi stany zapalne, przyspiesza gojenie się mikrourazów, wspomaga leczenie hemoroidów.Prowitamina B5 (D-panthenol) - nawilża oraz wpływa osłaniająco na śluzówkę.Kwas mlekowy – wzmacnia naturalną florę bakteryjną, przywraca fizjologiczne pH.Przeznaczenie:Polecany szczególnie w przypadku powstania mikrourazów i otarć śluzówki. Wspomaga leczenie intymnych okolic ciała. Przebadany w Instytucie Położnictwa i Chorób Kobiecych AMG. Polecany przez ginekologów. Nie zawiera mydła.Stosowanie:Stosować do mycia niewielką ilość płynu, następnie dokładnie spłukać.
Ziaja Ziajka Maść Pośladkowa Przeciw Odparzeniom 50ml
Postać: Maść Opakowanie: Słoiczek 50 ml Skład: Aqua, paraffinum liquidum, cera microcristallina, paraffin, zinc oxide, lanolin, glycerin, helianthus annuus seed oil, propylene glycol, gossypium herbaceum (cotton) seed extract, dimethicone, sorbitan sesquioleate, panthenol, cersin, ethyl linoleate, ethyl oleate, ethyl linolenate, tocopheryl acetate, magnesium sulfate, PEG-8, tocopherol, ascorbyl palmitate, ascorbic acid, citric acid, methylparaben, ethylparaben, parfum, coumarin, amyl cinnamal Działanie: Zapobiega powstawaniu odparzeń. Tworzy na skórze warstwę ochronną - doskonałą barierę dla wilgoci. Łagodzi otarcia, podrażnienia i zaczerwienienia naskórka. Zmniejsza skłonność do ich powstawania. Wskazania: Delikatna skóra noworodka jest wyjątkowo podatna na podrażnienia. Dlatego laboratoriach firmy Ziaja została opracowana maść przeznaczona do pielęgnacji pośladków niemowlęcia. Dla niemowląt od 1 dnia życia. Sposób użycia: Przy każdej zmianie pieluszki nanieść maść na oczyszczoną skórę pośladków oraz miejsca narażone na otarcia.
Ziaja Stopy Krem do stóp rozgrzewający 80ml
Glęboko nawilżający krem do stóp.Skład:Aqua, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Hexyl Laurate, Glycerin, Elaeis Guineensid oil, Ceteareth-20, Caesalpinia Spinosa Gum, Dimethicone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, laureth-7, Hydrolyzed Lupine Protein, Lecithin, Urea, Phenoxyethanol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Citral, Geraniol, Limonene, Citric Acid.Właściwości:Intensywnie nawilża skórę.Skutecznie zapobiega przesuszaniu.Chroni przed nadmiernym rogowaceniem naskórka.Doskonale zmiękcza, przywraca skórze gładkość i elastyczność. Polecany również dla diabetyków.Stosowanie:1-2 razy dziennie nanieść krem na czyste i suche stopy oraz przestrzenie między palcami. Pozostawić do wchłonięcia.
Ziaja Stopy Żel do nóg kasztanowy przeciw obrzękom chłodzący 80ml
kuracja przeciwobrzękowa: ekstrakt kasztanowca substancja chłodząca olejek z mięty pieprzowej prowitamina B5 (D-panthenol) Działanie Skutecznie likwiduje objawy zmęczonych, obolałych nóg. zapobiega obrzękom w okolicach kostek. zapewnia długotrwałe uczucie chłodu. Aktywnie nawilża oraz poprawia ukrwienie skóry.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

iziaja.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 9
  1. Iza

Szybka dostawa zamówionych kosmetyków, polecam.

2. jaa

3. joanna

zamówiony produkty spełniły oczekiwania, termin dostawy za długi

4. MagdaM

Napewno to nie ostatnie zakupy. POLECAM

5. ola

wszystko zgodne z opisem, sprawnie.

6. Julia_Poznań

Sprawna obsługa. Dobry kontakt ze sklepem.

7. Jacek

Polecam.

8. mared

Realizacja zamówienia mogła być szybsza, ale cena produktu zachwycająca, więc zadowolenie w pełni.

9. Jadzia

Jestem bardzo zadowolona z zakupu i formy dostawy. Polecam wszystkim ten sklep

10. Jacek

Bardzo pozytywnie