Sklep iziaja.pl - opinie

Na Ceneo od 2013-06-12
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Ziaja Intima Płyn Do Higieny Intymnej Kora Dębu 500ml
Delikatny płyn przeznaczony do higieny intymnej w czasie menstruacji.Skład według INCI:Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Cocamide DEA, Propylene Glycol, Quercus Robur Bark Extract, Panthenol, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Lactic Acid, CI 42090, CI 19140, CI 47005.Właściwości:Działa ściągająco oraz łagodzi drobne otarcia śluzówki. Wzmacnia naturalny system ochronny błon śluzowych. Aktywnie chroni przed niekorzystnymi zmianami w śluzówce. Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.Ekstrakt z kory dębu - łagodzi stany zapalne, przyspiesza gojenie się mikrourazów, wspomaga leczenie hemoroidów.Prowitamina B5 (D-panthenol) - nawilża oraz wpływa osłaniająco na śluzówkę.Kwas mlekowy – wzmacnia naturalną florę bakteryjną, przywraca fizjologiczne pH.Przeznaczenie:Polecany szczególnie w przypadku powstania mikrourazów i otarć śluzówki. Wspomaga leczenie intymnych okolic ciała. Przebadany w Instytucie Położnictwa i Chorób Kobiecych AMG. Polecany przez ginekologów. Nie zawiera mydła.Stosowanie:Stosować do mycia niewielką ilość płynu, następnie dokładnie spłukać.
Ziaja Odżywka do włosów Intensywna regeneracja miód 200ml
Odżywka bez spłukiwania o pojemności 200 ml, przeznaczona do włosów łamliwych. Wzbogacona D-Panthenolem, wyciągiem z aloesu, pochodną miodu pszczelego i olejkiem jojoba.
ziaja Oliwkowa KREM DO RąK I PAzNOKCI do skóry suchej i normalnej 80ml
Naturalny krem do rąk i paznokci Odżywczy krem regenerujący skórę rąk i paznokci. działanie intensywnie odżywia, wygładza i uelastycznia skórę dłoni skutecznie regeneruje naskórek oraz likwiduje uczucie szorstkości wzmacnia paznokcie zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się i łamania sposób użycia Krem wmasować w skórę dłoni po każdym myciu. Przy bardzo przesuszonej skórze 1-2 razy w tygodniu stosować dodatkowo oliwkową maskę do rąk i paznokci. bezpieczeństwo PREPARAT TESTOWANY DERMATOLOGICZNIE I ALERGOLOGICZNIE
Ziaja Ziajka Maść Pośladkowa Przeciw Odparzeniom 50ml
Postać: Maść Opakowanie: Słoiczek 50 ml Skład: Aqua, paraffinum liquidum, cera microcristallina, paraffin, zinc oxide, lanolin, glycerin, helianthus annuus seed oil, propylene glycol, gossypium herbaceum (cotton) seed extract, dimethicone, sorbitan sesquioleate, panthenol, cersin, ethyl linoleate, ethyl oleate, ethyl linolenate, tocopheryl acetate, magnesium sulfate, PEG-8, tocopherol, ascorbyl palmitate, ascorbic acid, citric acid, methylparaben, ethylparaben, parfum, coumarin, amyl cinnamal Działanie: Zapobiega powstawaniu odparzeń. Tworzy na skórze warstwę ochronną - doskonałą barierę dla wilgoci. Łagodzi otarcia, podrażnienia i zaczerwienienia naskórka. Zmniejsza skłonność do ich powstawania. Wskazania: Delikatna skóra noworodka jest wyjątkowo podatna na podrażnienia. Dlatego laboratoriach firmy Ziaja została opracowana maść przeznaczona do pielęgnacji pośladków niemowlęcia. Dla niemowląt od 1 dnia życia. Sposób użycia: Przy każdej zmianie pieluszki nanieść maść na oczyszczoną skórę pośladków oraz miejsca narażone na otarcia.
Ziaja Stopy Krem do stóp rozgrzewający 80ml
Glęboko nawilżający krem do stóp.Skład:Aqua, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Hexyl Laurate, Glycerin, Elaeis Guineensid oil, Ceteareth-20, Caesalpinia Spinosa Gum, Dimethicone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, laureth-7, Hydrolyzed Lupine Protein, Lecithin, Urea, Phenoxyethanol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Citral, Geraniol, Limonene, Citric Acid.Właściwości:Intensywnie nawilża skórę.Skutecznie zapobiega przesuszaniu.Chroni przed nadmiernym rogowaceniem naskórka.Doskonale zmiękcza, przywraca skórze gładkość i elastyczność. Polecany również dla diabetyków.Stosowanie:1-2 razy dziennie nanieść krem na czyste i suche stopy oraz przestrzenie między palcami. Pozostawić do wchłonięcia.
Ziaja Intima ziołowa Płyn do higieny intymnej Szałwia lekarska 200ml
Ziołowy płyn do higieny intymnej. Przeznaczony szczególnie dla kobiet w ciąży i w okresie okołoporodowym.ochrona przeciwbakteryjnaDziałanieFIZJOLOGICZNEWzmacnia naturalną barierę ochronną błon śluzowych.Zapobiega rozwojowi infekcji, przede wszystkim o podłożu bakteryjnym.Działa kojąco na drobne zaczerwienienia.Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.Utrzymuje fizjologiczne pH miejsc intymnych i korzystnie wpływa na naturalną florę bakteryjną.WłaściwościMa doskonałe własności myjące, dobrze się pieni i jest bardzo wydajny w użyciu.Substancje aktywneekstrakt z szałwii - działa przeciwbakteryjnie i ściągająco, zmniejsza skłonność do powstawania stanów zapalnych.prowitamina B5 (D-panthenol) - nawilża oraz wpływa osłaniająco na śluzówkę.kwas mlekowy - wzmacnia naturalną florę bakteryjną, przywraca fizjologiczne pH.Wskazaniapolecany do codziennej higieny intymnej. Odpowiedni szczególnie dla kobiet w ciąży i w okresie okołoporodowym.Sposób użyciastosować do mycia niewielką ilość płynu, następnie dokładnie spłukać.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

iziaja.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 8
  1. Lech

Super sklep. Bardzo miła komunikacja i obsługa.

2. Agatą

Super. Polecam

3. a
    nie polecam

przy zaznaczeniu opcji "kurier" i oczywiście dopłaceniu za usługe kuriera - dostarczenie na następny dzień, firma iziaja.pl pomyliła się i wysłała paczkę zwykłą poczta polską, co spowodowało wydłużenie terminu dostarczenia przesyłki. Brak kompetencji i straszne zamieszanie w firmie. Dzwoniąc z prośba o wyjaśnienia, odsyłano mnie o kilku różnych osób, którym od poczatku musiałam tłumaczyć o co chodzi, a i tak nic nie zdziałali. Zdecydowanie nie polecam.

mall.pl
    Odpowiedź sklepu iziaja.pl
    Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Faktycznie paczka została nadana w tym samym dniu, w którym otrzymaliśmy wpłatę, ale Kurierem48 Poczty Polskiej zamiast Kurierem Inpost co wydłużyło dostawę. Co do zamieszania to wynikło ono z tego, że dzwoniła Pani do nas po godzinie 17:00 i nie było już osób, które mogłyby Pani udzielić wyczerpującej informacji nad czym bardzo ubolewamy. Koleżanka, która zajmuje się paczkami (ta, która dzwoniła do Pani parokrotnie pomiędzy godziną 17:00, a 19:00) próbowała jeszcze, będę już w domu, naprawić całą sytuację, ale nie mając dostępu do komputera firmowego nie była w stanie za wiele zdziałać :( . Mimo tych błędów ocena 0 punktów może sugerować innym naszym klientom, że nie dostała Pani paczki w ogóle, że obsługa była niegrzeczna i że zatrzymaliśmy pieniądze :) A przecież ma Pani zamówione produkty tylko zostały one dostarczone do Pani w inny sposób. Jeszcze raz bardzo przepraszamy za błąd jaki powstał przy realizacji Pani zamówienia. Mamy nadzieję, że nie zniechęci on Pani do robienia zakupów u nas i że będziemy jeszcze mogli zyskać w Pani oczach :)
  4. Bozka

Pierwszy raz zrobiłam zamówienie i co prawda z po za terenu naszego kraju,nie mniej jednak mogę powiedzieć ze Ziaja informuje mnie na bieżąco i jestem w kntakcie.Ile będę oczekiwać i na ile solidnie zostaną mi dostarczone produkty trudno mi sie w tej chwili wypowiedzieć.Natomiast odczucia moje sa jak najbardziej pozytywne. Pozdrawiam

5. Wojtek

Super

6. natalia_k777

Powtórzę jeszcze zakupy w tym sklepie. Korzystne ceny produktów.

7. Marek

IDEALNA i PROFESJONALNA !!!

8. Ela

jestem bardzo zadowolona, na pewno skorzystam ponownie

9. SALON LAYLA

REWELACJA

10. Użytkownik Ceadaneo

Wszystko ok

11. Marta

x

12. Sylwia

Solidny sprzedawca! Bardzo dobry kontakt! Ekspresowa wysyłka! Dziękuję bardzo :-)

13. sabi

super !!