Sklep iziaja.pl - opinie

Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
Ocena
Ziaja Intima Płyn Do Higieny Intymnej Kora Dębu 500ml
Delikatny płyn przeznaczony do higieny intymnej w czasie menstruacji.działanie ściągającePrzebadany w Instytucie Położnictwa i Chorób Kobiecych AMGPolecany przez ginekologówNie zawiera mydłaDziałanieDziała ściągająco oraz łagodzi drobne otarcia śluzówki.Wzmacnia naturalny system ochronny błon śluzowych.Aktywnie chroni przed niekorzystnymi zmianami w śluzówce.Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.Substancje aktywneEkstrakt z kory dębu - łagodzi stany zapalne, przyspiesza gojenie się mikrourazów, wspomaga leczenie hemoroidów.Prowitamina B5 (D-panthenol) - nawilża oraz wpływa osłaniająco na śluzówkę.Kwas mlekowy – wzmacnia naturalną florę bakteryjną, przywraca fizjologiczne pH.WskazaniaPolecany szczególnie w przypadku powstania mikrourazów i otarć śluzówki. Wspomaga leczenie intymnych okolic ciała.Sposób użyciaStosować do mycia niewielką ilość płynu, następnie dokładnie spłukać.
Ziaja Ziajka Maść Pośladkowa Przeciw Odparzeniom 50ml
Maść o pojemności 50 ml, przeznaczona dla niemowląt od 1 dnia życia. Wzbogacona wyciągiem z bawełny, D-Panthenol, tlenkiem cynku oraz witaminami E i F.
ziaja Lipocell Bloker Oliwka Do Masażu 500ml
Preparat intensywnie ujędrniający.Delikatna oliwka do pielęgnacji i masażu ciała. Zawiera bogaty we flawonoidy ekstrakt z miłorzębu japońskiego oraz witaminy A, E i F regulujące przemiany biochemiczne zachodzące w skórze. Poprawia ukrwienie i wzmacnia strukturę skóry zapobiegając jej wiotczeniu.DziałanieDelikatna oliwka do pielęgnacji i masażu ciała. Zawiera bogaty we flawonoidy ekstrakt z miłorzębu japońskiego oraz witaminy A, E i F regulujące przemiany biochemiczne zachodzące w skórze. Poprawia ukrwienie i wzmacnia strukturę skóry zapobiegając jej wiotczeniu.WłaściwościZapewniając pełną kontrolę nad zabiegiem masażu podnosi jego komfort.Nie plami bielizny i jest wydajna w użyciu.EfektySkóra jest odpowiednio odżywiona, napięta i bardziej elastyczna. Objawy cellulitu są wyraźnie zmniejszone.Regularnie stosowana, szczególnie do masażu, który powoduje skuteczniejsze działanie składników aktywnych, zmniejsza efekt "skórki pomarańczowej" i wyraźnie wygładza skórę.Wskazaniapolecana do pielęgnacji i masażu każdego rodzaju skóry z objawami cellulitu, również w gabinetach kosmetycznych i fizykoterapeutycznychSubstancje aktywneWitamina A, Witamina E, Witamina F, Wyciąg z miłorzębu japońskiego
Ziaja Stopy Żel do nóg kasztanowy przeciw obrzękom chłodzący 80ml
kuracja przeciwobrzękowa: ekstrakt kasztanowca substancja chłodząca olejek z mięty pieprzowej prowitamina B5 (D-panthenol) Działanie Skutecznie likwiduje objawy zmęczonych, obolałych nóg. zapobiega obrzękom w okolicach kostek. zapewnia długotrwałe uczucie chłodu. Aktywnie nawilża oraz poprawia ukrwienie skóry.
Ziaja Intima ziołowa Płyn do higieny intymnej Nagietek lekarski 200ml
Ziołowy płyn do higieny intymnej. Przeznaczony szczególnie dla kobiet dojrzałych i w okresie menopauzy.dla kobiet dojrzałychDziałanieReguluje naturalne funkcje wydzielnicze błon śluzowych.Intensywnie nawilża śluzówkę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia.Wspomaga system ochronny błon śluzowych, zmniejszając ryzyko występowania infekcji.Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.WłaściwościMa doskonałe własności myjące, dobrze się pieni i jest bardzo wydajny w użyciu.Substancje aktywneekstrakt z nagietka lekarskiego - łagodzi stany zapalne, działa przeciwbakteryjne.prowitamina B5 (D-panthenol) - nawilża oraz wpływa osłaniająco na śluzówkę.kwas mlekowy - wzmacnia naturalną florę bakteryjną, przywraca fizjologiczne pH.Wskazaniapolecany szczególnie dla kobiet dojrzałych i w okresie menopauzy.Sposób użyciastosować do mycia niewielką ilość płynu, następnie dokładnie spłukać.
Ziaja Przeciwzmarszczkowy Krem do Skóry Dojrzałej i Tłustej 50ml
Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy z retinolem, koenzymem Q 10, witaminą E oraz prowitaminą B5 (D-panthenolem). Działanie Wspomaga naturalną odnowę naskórka. Opóźnia procesy starzenia się skóry, wyraźnie wygładza zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu. Aktywnie odżywia, nawilża i uelastycznia naskórek. Wiek po 30 roku życia Wskazania polecany na dzień i na noc do pielęgnacji cery dojrzałej Substancje aktywne Koenzym Q10, Prowitamina B5 (D-panthenol), Retinol, Witamina E Sposób użycia niewielką ilość kremu nanieść na skórę i delikatnie wklepać. Opakowanie 50 ml

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

iziaja.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 293
  1. Bozka

Pierwszy raz zrobiłam zamówienie i co prawda z po za terenu naszego kraju,nie mniej jednak mogę powiedzieć ze Ziaja informuje mnie na bieżąco i jestem w kntakcie.Ile będę oczekiwać i na ile solidnie zostaną mi dostarczone produkty trudno mi sie w tej chwili wypowiedzieć.Natomiast odczucia moje sa jak najbardziej pozytywne. Pozdrawiam

2. Wojtek

Super

3. natalia_k777

Powtórzę jeszcze zakupy w tym sklepie. Korzystne ceny produktów.

4. Marek

IDEALNA i PROFESJONALNA !!!

5. Ela

jestem bardzo zadowolona, na pewno skorzystam ponownie

6. SALON LAYLA

REWELACJA

7. Użytkownik Ceadaneo

Wszystko ok

8. Marta

x

9. Sylwia

Solidny sprzedawca! Bardzo dobry kontakt! Ekspresowa wysyłka! Dziękuję bardzo :-)

10. sabi

super !!

11. maja

jestem zadowolona

12. maro

13. Iza

Szybka dostawa zamówionych kosmetyków, polecam.

14. jaa

15. joanna

zamówiony produkty spełniły oczekiwania, termin dostawy za długi