Sklep iziaja.pl - opinie

Na Ceneo od 2013-06-12
12 miesięcy
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ziaja Intima Niebieska Płyn do higieny intymnej Brzoskwinia 200ml
Delikatny płyn do higieny intymnej o zapachu świeżych brzoskwiń.DziałanieDelikatniejszy od mydła, skutecznie je zastępuje.Neutralizuje nieprzyjemny zapach i daje uczucie świeżości utrzymujące się kilkanaście godzin.Działa kojąco na drobne zaczerwienienia i otarcia śluzówki.Korzystnie wpływa na naturalną florę bakteryjną.WłaściwościDoskonale się pieni i jest bardzo wydajny w użyciu.Przebadany w Instytucie Położnictwa i Chorób Kobiecych AMG.Wskazaniapolecany do codziennej higieny intymnej.Sposób użyciastosować do mycia niewielką ilość płynu.
Ziaja Intima Płyn Do Higieny Intymnej Kora Dębu 500ml
Delikatny płyn przeznaczony do higieny intymnej w czasie menstruacji.Skład według INCI:Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Cocamide DEA, Propylene Glycol, Quercus Robur Bark Extract, Panthenol, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Lactic Acid, CI 42090, CI 19140, CI 47005.Właściwości:Działa ściągająco oraz łagodzi drobne otarcia śluzówki. Wzmacnia naturalny system ochronny błon śluzowych. Aktywnie chroni przed niekorzystnymi zmianami w śluzówce. Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.Ekstrakt z kory dębu - łagodzi stany zapalne, przyspiesza gojenie się mikrourazów, wspomaga leczenie hemoroidów.Prowitamina B5 (D-panthenol) - nawilża oraz wpływa osłaniająco na śluzówkę.Kwas mlekowy – wzmacnia naturalną florę bakteryjną, przywraca fizjologiczne pH.Przeznaczenie:Polecany szczególnie w przypadku powstania mikrourazów i otarć śluzówki. Wspomaga leczenie intymnych okolic ciała. Przebadany w Instytucie Położnictwa i Chorób Kobiecych AMG. Polecany przez ginekologów. Nie zawiera mydła.Stosowanie:Stosować do mycia niewielką ilość płynu, następnie dokładnie spłukać.
Ziaja Odżywka do włosów Intensywna regeneracja miód 200ml
ZIAJA Intensywna Pielęgnacja Włosów - Odżywka intensywna regeneracja MIÓD 200mlodżywka intensywna regeneracja miódAktywny preparat bez spłukiwania o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce.DZIAŁANIE• Skutecznie odżywia, nawilża i wzmacnia włosy.• Wyraźnie odbudowuje ich naruszoną strukturę.• Zmniejsza łamliwość i zapobiega rozdwajaniu się końcówek.• Chroni włosy przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.EFEKTwłosy elastyczne, gładkie, miękkieSPOSÓB UŻYCIANiewielką ilość odżywki nanieść równomiernie na świeżo umyte włosy. Nie spłukiwać. Przy włosach zbyt obciążonych równie dobre efekty można osiągnąć spłukując odżywkę po 3 - 5 minutach.Substancje aktywnePROWITAMINA B5 (D-PANTHENOL) , POCHODNA MIODU PSZCZELEGO , OLEJ JOJOBA , EKSTRAKT Z ALOESUZobacz pozostałe produkty z serii:ZIAJA INTENSYWNA PIELĘGNACJA WŁOSÓW ZIAJA KOSMETYKI
Ziaja Ziajka Maść Pośladkowa Przeciw Odparzeniom 50ml
Postać: Maść Opakowanie: Słoiczek 50 ml Skład: Aqua, paraffinum liquidum, cera microcristallina, paraffin, zinc oxide, lanolin, glycerin, helianthus annuus seed oil, propylene glycol, gossypium herbaceum (cotton) seed extract, dimethicone, sorbitan sesquioleate, panthenol, cersin, ethyl linoleate, ethyl oleate, ethyl linolenate, tocopheryl acetate, magnesium sulfate, PEG-8, tocopherol, ascorbyl palmitate, ascorbic acid, citric acid, methylparaben, ethylparaben, parfum, coumarin, amyl cinnamal Działanie: Zapobiega powstawaniu odparzeń. Tworzy na skórze warstwę ochronną - doskonałą barierę dla wilgoci. Łagodzi otarcia, podrażnienia i zaczerwienienia naskórka. Zmniejsza skłonność do ich powstawania. Wskazania: Delikatna skóra noworodka jest wyjątkowo podatna na podrażnienia. Dlatego laboratoriach firmy Ziaja została opracowana maść przeznaczona do pielęgnacji pośladków niemowlęcia. Dla niemowląt od 1 dnia życia. Sposób użycia: Przy każdej zmianie pieluszki nanieść maść na oczyszczoną skórę pośladków oraz miejsca narażone na otarcia.
Ziaja Stopy Krem do stóp rozgrzewający 80ml
Glęboko nawilżający krem do stóp.Skład:Aqua, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Hexyl Laurate, Glycerin, Elaeis Guineensid oil, Ceteareth-20, Caesalpinia Spinosa Gum, Dimethicone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, laureth-7, Hydrolyzed Lupine Protein, Lecithin, Urea, Phenoxyethanol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Citral, Geraniol, Limonene, Citric Acid.Właściwości:Intensywnie nawilża skórę.Skutecznie zapobiega przesuszaniu.Chroni przed nadmiernym rogowaceniem naskórka.Doskonale zmiękcza, przywraca skórze gładkość i elastyczność. Polecany również dla diabetyków.Stosowanie:1-2 razy dziennie nanieść krem na czyste i suche stopy oraz przestrzenie między palcami. Pozostawić do wchłonięcia.
Ziaja Intima Niebieska Płyn do higieny intymnej Neutral 200ml
Informacje z opakowania i dane o zawartości produktu : Ziaja Intima Neutral Płyn do higieny intymnej 200 mlPrzebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku.Płyn do higieny intymnej o przyjemnym neutralnym zapachu. Zawiera kwas mlekowy, prowitaminę B5 (D-panthenol), łagodne substancje myjące pochodzenia roślinnego.Nie zawiera mydła- Wzmacnia naturalny system ochronny błon śluzowych.- Korzystnie wpływa na naturalną florę bakteryjną.- Zmniejsza skłonność do występowania infekcji.- Skutecznie łagodzi podrażnienia i otarcia śluzówki.- Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.pH fizjologicznepreparat testowany dermatologicznie i alergologicznieSposób użycia: Stosować do mycia niewielką ilość płynu, następnie dokładnie spłukać.Aqua (Water),Sodium Laureth Sulfate,Cocamidopropyl Betaine,Lactic Acid,Panthenol,Cocamide DEA,PEG-120 Methyl Glucose Dioleate,Sodium Benzoate,Parfum (Fragrance),CI 42090 (FD&C Blue No. 1)Przechowywać w temperaturze otoczeniaKraj produkcji - PolskaOpakowanie - Nadające się do recyklingu200 mlButelka plastikowaZIAJA LtdZakład Produkcji Leków sp. z o.o.ul. Jesienna 980-298 Gdańskziaja.com

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

iziaja.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 6
  1. salon LAYLA

Ja uważam ze OK można POLECIĆ .

2. Monika

Szybka realizacja zamówienia, tanio i szybko :)

3. Izabela

4. r

5. Magda

6. Mariusz

Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja zamówienia

7. Rena

Szybko, sprawnie, bez problemu.Łatwo :)

8. Mirka

Z pewnością będę robić zakupy w sklepie iziaja.pl Serdecznie pozdrawiam.

9. Agusia

szybka i fachowa

10. Łucjan

Dobrze

11. Ula

Pełen asortyment i duży wybór

12. misia

13. klo

Bardzo dobry sklep.

14. Beata

Kontakt dobry, miła obsługa. Polecam.

drobne uwagi krytyczne, ale ogólnie ok