Sklep iperfuma.pl - opinie

Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
Ocena
Cacharel Amor Amor Woda Toaletowa 50ml
Cacharel Amor Amor to płomienny, czerwony eliksir miłości o właściwościach uwodzicielskich.Tak jak w instrukcji, naciśnij spray aby wyzwolić huragan pożądania wokół swojej osoby. Bądź gotowa na szaleństwo miłości.Owocowo-kwiatowa kompozycja jest tak żarliwa i ekscytująca jak pierwszy pocałunek. Ten zapach to chwila pokusy. Wodospad aromatów mandarynki, jaśminu i wanilii wprowadzi Twojego mężczyznę w stan odurzenia.Nuty zapachowe: mandarynka, różowy grejpfrut, czarna porzeczka, kwiat jaśminu, różana esencja, konwalia, wanilia, szary amber, drzewo sandałowca, białe piżmo.Cacharel Amor Amor - odkryj swą miłość na nowo.
Cacharel Noa Woda Toaletowa 50ml
Woda toaletowa Cacharel Noa jest prawdziwie delikatna i niekonwencjonalna. Flakon został stworzony tak, by przypominał długowieczną perłę. Pozostawia na skórze nieskazitelną mgiełkę zapachową. To połączenie prostoty i elegancji, która uwiedze każdego.
Christian Dior Dolce Vita Woman Woda toaletowa 50ml spray
Zapach, który promieniuje szczęściem, ma w sobie coś z wyrafinowania i wymyślności a jednocześnie jest delikatny, zmysłowy i przepełniony otuchą.Symbolizuje odwieczną kobiecość. Duch i istota szczęścia jest wyznacznikiem jego stylu.Dolce Vita to kompozycja zapachów: magnolii, róży, cynamonu, brzoskwini, moreli i przede wszystkim wanilii i drzewa sandałowego.Nadaje się na przeróżne okazje, nawet w świecie wielkiego biznesu.
Christian Dior Poison Woman Woda toaletowa 50ml spray
Woda toaletowa Christian Dior Poison pobudza wszystkie zmysły. Jest to drapieżny i oryginalny zapach. Kompozycja odbiega od utartych norm i stylów, jest śmiała, tajemnicza, enigmatyczna i czarująca. Wyróżnia się przede wszystkim niespotykaną trwałością.
Davidoff Cool Water Woman woda toaletowa 50ml spray
Davidoff Cool Water Woman - to istota kobiecości, przyjemności i całego bogactwa tego co w przyrodzie najcenniejsze - wody.Ten zapach daje doznanie wigoru, energii i zmysłowości.Wodna, odświeżająca kompozycja zapachowa, oparta na nutach: drzewa cytrusowego, pigwy, czarnej porzeczki, ananasa, kwiatów lotosu, wodnej lilii, róży majowej, jaśminu, irysa, wetiweru, drzewa sandałowego, brzoskwini, morwy i ambry.Davidoff Cool Water Woman to świeżość w najczystszej postaci.
Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 50ml
Dolce & Gabbana Light Blue - kwiatowo - cytrusowa lekcja uwodzenia.Zaskakuje bogactwem barw, ożywia aromatem sycylijskiej cytryny, rozwesela świeżością jabłka. Unikalny jaśmin, świeży bambus i biała róża niezwykle wyraźnie podkreślają istotę kobiecego piękna. Głęboki i naturalny cedr, pełnia ambry i piżma nadają temu zapachowi wyjątkowy charakter.Nuty zapachowe: sycylijska cytryna, jabłka, jaśmin, bambus, biała róża, cedr, ambra, piżmo.Dolce & Gabbana Light Blue - zapach który jest niezastąpionym źródłem radości.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

iperfuma.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 1900
  1. chicken

Wiele razy robiłam zakupy w iperfuma.Po raz pierwszy tak się rozczarowałam. Produkty które zamawiałam zawsze przychodziły w foli. Tym razem bez foli w pogniecionych kartonikach.

2. Ola
    nie polecam

Jedno wielkie oszustwo to co otrzymalam to podrobki szkoda gadac pogniecione i nawet nie zafoliowane

3. Karlos

SUPER

4. hanna
    nie polecam

przez 9 dni nie otrzymałam towaru ani żadnej informacji o postępie realizacji zamówienia

5. Joanna

Polecam, ja się nie zawiodłam, perfumy ok, wysyłka bardzo szybka.

6. tadfor

dobra

9. grażka

ok jestem zadowolona

10. Marcin

Bardzo dobry serwis drogeryjny, przystępne ceny. Jedyny minus, mały wybór produktów w porównaniu do innych serwisów.

11. Malgosia
    nie polecam

No cóż. . Towar trendy. Odżywki FEG z tego sklepu nie polecsm. Zwrócili koszty wraz z opłatą za przesyłkę - to fakt. Nie mniej jednak jestem zdziwiona i rozczarowana ze ktoś wciska taki kit klientom. Odżywki w miękkich kartonikach bez folii zabezpieczającej ( kazdy moze otworzyć) a ulotka odbita chyba na domowej kopiarce bo zwykła Czarno-biala kartka z nie wyraźnym nadrukiem. Nie kupujcie - chyba że zmienia dostawce.

12. Marcin

Okejjjjjjjjjjjjjj