Sklep imready.eu - opinie

0,0
Dane
Nazwa firmy
I'M Inter Motors
Telefon
800055666
Adres e-mail
Da... Pokaż
Na Ceneo od 2017-03-27
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Continental Tkc80 140/80R17 69Q
Continental AG (dawniej Continental-Caoutchouc- und Gutta-Percha Compagnie) – niemiecka spółka akcyjna, która została powołana do życia 8 października 1871 w Hanowerze. Jest światowym producentem opon dla samochodów osobowych oraz użytkowych – ciężarowych, autobusów, rolniczych. Prowadzi również produkcję oraz sprzedaż innych marek opon: General Tire, Semperit oraz Barum. Continental jest jednym z wiodących dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego na świecie. Rozwija inteligentne technologie dla transportu osób i dóbr. Zatrudnia obecnie około 208 000 pracowników w 53 krajach. W 2014 r. osiągnął obroty wysokości 34,5 miliardów euro. Klientami firmy są czołowi producenci samochodów pasażerskich, samochodów dostawczych i autobusów, między innymi.: BMW, Daimler AG, Freightliner Trucks, Ford, General Motors, Honda, Iveco, Koegel, Porsche, Renault, Schmitz, Toyota, Volkswagen, Volvo.
Dunlop D251 130/70R18 63H
Szerokość: 130, Profil: 70, Średnica: 18
Michelin S1 100/90R10 56J
Opony Michelin to opony należące do klasy premium. Wyniki niezależnych testów pokazują, że opony klasy premium zapewniają najbardziej zrównoważone osiągi pod każdym względem. Gwarantują wysokie osiągi na mokrej i suchej nawierzchni. Bieżnik został zaprojektowany tak, aby oferować lekkie i przyjemne prowadzenie pojazdu. Michelin obecny jest w Polsce od 1994 r., kiedy to w Warszawie została założona pierwsza filia Grupy Michelin w Centralnej i Wschodniej Europie . W grudniu 1995 roku Grupa Michelin, kupuje pakiet większościowy akcji olsztyńskiej fabryki, stając się partnerem strategicznym i inwestorem na wielką skalę. Fabryka zmienia oblicze: pojawiają się kolejne inwestycje, nowe maszyny i urządzenia, nowe technologie i produkty, obowiązuje nowatorskie podejście do klienta i spraw jakości. Rusza produkcja ciężarowych opon całostalowych (1996), a w 1998 roku następuje otwarcie Zakładu Form. W 2000 roku w Warszawie zostaje otwarte Centrum Szkoleniowe dla dilerów. W 2001 roku olsztyńska fabryka rozpoczyna produkcję opon osobowych i ciężarowych pod marką Michelin. W otwartej w roku 2004 hali kordów wytwarza się kord impregnowany, który znajduje zastosowanie w technologii C3M - to już najwyższa półka! W styczniu 2005 roku fabryka w Olsztynie i Dyrekcja Handlowa Michelin Polska w Warszawie łączą się w jedną firmę: Michelin Polska S.A. Powstają nowe inwestycje: Centrum Logistyczne, nowy Zakład Opon Osobowych i Dostawczych oraz Zakład Półfabrykatów.
Pirelli Sport Demon 130/70R17 62H
Opona idealna do jazdy po mieście oraz bardziej wyczynowej podróży na dłuższych trasach. Jej sportowy charakter jest widoczny już w rzeźbie bieżnika, dlatego nic dziwnego, że chętnie wybierana jest przez właścicieli szybkich motocykli.Dzięki swojej lekkości, Pirelli Sport Demon doskonale prowadzi się w miejskich warunkach, gdzie każdy skręt musi być idealny a slalom w ulicznych korkach nie stanowi nowości. Wykazuje idealną sterowność i stabilność. Zawdzięczamy to tylnej oponie, której budowa stanowi podporę i zabezpieczenie koła przed odkształceniem.Dużą zaletą Pirelli Sport Demon jest także jej zachowanie na mokrej nawierzchni. System rowków ewakuuje wodę i zanieczyszczenia z powierzchni koła, minimalizując w ten sposób ryzyko poślizgu. Jednak pomimo doskonałej przyczepności opony, nie tracimy na czasie jej eksploatacji, co powinno ucieszyć motocyklistów niegodzących się na kompromisy.Zrównoważone i progresywne osiągi we wszystkich warunkach drogowych, dzięki wielo-promieniowemu profilowi.Wysoka przyczepność na mokrych i suchych nawierzchniach oraz doskonałe przebiegi.Bezpieczna i pewna opna we wszystkich drogowych sytuacjach, ze szczególnie korzystną relacją jakości do ceny zakupu. Opona do wszystkich modele motocykli sportowo-turystycznych.Najbardziej wszechstronna opona sportowa do jazdy szosowej i na wyścigowych torach.CECHA EFEKT W PRAKTYCEWielo-promieniowy profil Szybka reakcja na zmiany kierunku jazdy i przewidywane manewry na drodze Dobra sterownośćSkładniki bieżnika z elementami wzmacniającymi Wysokie przebiegi i zbilansowana przyczepnosć na mokrych nawierzchniach Doskonała relacja kosztów do korzyściWzmocniony, nylonowy karkas Lepsza jazda z dodatkowym obciążeniem Komfort prowadzenia
Pirelli Mt 90 A/T Scorpion 150/70R18 70V
Opona do zadań specjalnych. Wyprodukowana z myślą o tych kierowcach, którzy ciągle poszukują nowych wyzwań i doświadczeń a nie chcą by ograniczały ich takie szczegóły jak zawodna część koła.Rzeźba bieżnika składa się z dużych, prostokątnych bloków, biegnących w formie lekkiej spirali, od samych barków opon. To na nich leży odpowiedzialność za stabilność podczas jazdy prosto. Tak oryginalnie zaprojektowany bieżnik ma też ogromne znaczenie w kwestii przyczepności opony do podłoża oraz wpływa na skrócenie drogi hamowania.Pirelli Scorpion MT 90 A/T przystosowano do dużych prędkości, nawet przy znacznym obciążeniu motoru. Firma Pirelli zadbała o to optymalizując rozmiar karkasu który odpowiada za szkielet opony.Dodatkową zaletą tej opony jest świetna przyczepności zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni za sprawą domieszek krzemionki, która pozytywnie wpływa nie tylko na odporność opony na zużycie ale także powoduje równomierne ścieranie się powierzchni Pirelli Scorpion MT 90 A/T.Elastyczne zastosowanie na asfaltowych drogach i nawierzchniach utwardzonych, wysoki poziom przyczepności i bezpieczeństwa na wszystkich rodzajach nawierzchni.Bieżnik z dużymi centralnymi blokami dla stabilnej jazdy, ułożenie kostek bieżnika w kształt V zapewnia maksymalną przyczepność, trakcję i hamowanie.Zoptymalizowany karkas dla najlepszej stabilności przy wysokich prędkościach, nawet z pełnym obciążeniem.Składnik mieszanki z dodatkiem krzemionki, by zapewnić wysokie przebiegi I lepszą przyczepność zarówno na suchych, jak i mokrych nawierzchniach.
Pirelli Diablo Strada 180/55R17 73W
Opona motocyklowa letnia Pirelli Diablo Strada została stworzona z myślą o motocyklach sportowo-turystycznych. Projektanci skoncentrowali się na połączeniu bezpiecznych osiągów bez względu na warunki atmosferyczne z długą żywotnością i trwałością. Model doskonale trzyma się drogi i zapewnia optymalną charakterystykę prowadzenia w każdej sytuacji. Zaawansowana mieszanka odpowiada za doskonałą przyczepność i dobre wybieranie nierówności. Motocykl świetnie składa się w zakręty i stabilnie utrzymuje tor jazdy. Opona świetnie poradzi sobie w zastosowaniu turystycznym, a także bez problemu sprosta oczekiwaniom motocyklistów preferujących bardziej dynamiczną jazdę. Skuteczne odprowadzanie wody w warunkach deszczowych zapewniają głębokie rowki bieżnika. Jednocześnie ich powierzchnia została zoptymalizowana tak, aby nie pogarszać parametrów jazdy na suchej nawierzchni. Rezultatem jest pewne i bezpieczne zachowanie motocykla w zmiennych warunkach drogowych. Dobra opona turystyczna musi wyróżniać się nie tylko dobrymi osiągami, ale także wysoką trwałością. Konstrukcja modelu Pirelli Diablo Strada zapewnia powolne i równomierne zużycie, dzięki czemu oferuje długie przebiegi i w całym okresie eksploatacji zachowuje doskonałe parametry użytkowe.

Szczegółowe informacje o sklepie IMREADY.EU

Szczegółowe dane
Nazwa firmy I'M Inter Motors
Adres Pelikanów 18, 02-843 Warszawa
Telefon 800055666
Adres e-mail Da... Pokaż
Witryna
NIP 1181452946
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 30 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik