Sklep grymasek.com.pl - opinie

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
0.0
opinie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Pozytywne
0
0
Neutralne
0
0
Negatywne
0
0
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Philips Avent Osłonki Na Piersi Standardowe 12084 (2 Szt) Scf156/01
Osłonki piersi marki Avent w rozmiarze standardowym. Wykonane z miękkiego i delikatnego silikonu, który nie zmienia smaku ani zapachu mleka. Produkt chroni wrażliwe brodawki, a jego wyprofilowany, motylkowy kształt zapewni uczucie komfortu i naturalnego karmienia.
Canpol Babies Grzechotka Byczki 2/150
Lekka, łatwa do utrzymania w małych rączkach, idealna jako pierwsza grzechotka. Różnorodne kształty i kolory zachęcają maluszka do ćwiczeń i zabawy, stymulując jego rozwój. Zabawka wprowadza dziecko w świat dźwięku, ruchów i pięknych barw. Wykonana z trwałych, bezpiecznych materiałów, nie posiada ostrych krawędzi. Różne kolory. Wiek: 0 mies+ Grzechotki są idealnie dopasowane do malutkich rączek dziecka. Wszystkie grzechotki mają ciekawe kształty, intensywne kolory i wydają przyjemne dźwięki, które mają za zadanie przyciągnąć uwagę dziecka oraz rozwijać jego koordynację wzrokowo - ruchową. Wszystkie grzechotki pakowane są w efektowne, prezentowe blistry.
Canpol Babies Grzechotka Gryzak Klucze 2/132
zabawka łączy w sobie zalety gryzaczka i grzechotki, gdyż posiada miękkie gumowe części niosące ulgę ząbkującemu maluchowi. Żywe kolory i ciekawe kształty zachęcają do ćwiczeń i stymulują rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej. łatwa do uchwycenia i utrzymania w małych rączkach.
Canpol Karuzela Plastikowa Wesołe Zoo 2/906
Przeznaczona dla dzieci, które jeszcze nie poruszają się samodzielnie. Przystosowana do zamocowania na łóżeczku. Kolorowe, plastikowe, bardzo lekkie zabawki wypełnione powietrzem wzbudzają zainteresowanie dziecka, pozwalając na doskonalenie zmysłu wzroku oraz rozwijają koordynację ruchową. Delikatne dźwięki pozytywki uspokajają dziecko i ułatwiają zasypianie. Karuzelka jest łatwa w utrzymaniu w czystości, może być stosowana przez alergików.
Canpol Babies Antykolkowy Balonik Wolny 21/720
Antykolkowy smoczek do butelek Balonik wykonany jest z wysokiej jakości miękkiego silikonu. Zbliżony do kształtu piersi umożliwia łączenie naturalnego karmienia z karmieniem butelką. Występuje w 5 wielkościach przepływu. Odpowietrzacz umieszczony w podstawie, sprawia, że w trakcie karmienia mleko nie wycieka ze smoczka. Uwaga! Badania medyczne potwierdzają, że smoczek Balonik pozwala łączyć karmienie butelką z karmieniem piersią, bez ryzyka odrzucenia piersi. Stosowany jest w wielu placówkach medycznych do nauki np. wcześniaków prawidłowego jedzenia, gdyż nie zaburza odruchu ssania.
Philips Avent Smoczki Do Karmienia Z Regulowanym Wypływem Z Serii Classic Scf635/27
WYJĄTKOWY SYSTEM ANTYKOLKOWY O UDOWODNIONEJ SKUTECZNOŚCI: - Dzięki smoczkowi bez bisfenolu A niemowlę naturalnie kontroluje wypływ mleka, tak jak podczas karmienia piersią, co pomaga ograniczać przejadanie się i ulewanie się mleka. - Wyjątkowy system osłonki zgina się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki. - Smoczek trójprzepływowy ma szczelinę umożliwiającą regulowanie ilości wypływającego pokarmu. Prędkość przepływu można regulować, przekręcając butelkę na oznaczenie I, II lub III znajdujące się na smoczku. - Sprzyja to zdrowemu i aktywnemu karmieniu oraz zapobiega kolce. PRODUKT PRZETESTOWANY KLINICZNIE: - Redukuje kolkę - badania klinicznie potwierdziły, że dwutygodniowe niemowlęta karmione Butelką AVENT rzadziej cierpiały z powodu kolki niż te karmione zwykłą butelką UMOŻLIWIA NATURALNE KARMIENIE: - Regulowany wypływ smoczka zapewnia większe porcje pokarmu - zapewnia wyjątkowo szybki przepływ pokarmu, idealny do gęstszych pły

Ceneo nie prezentuje oferty sklepu.