Sklep graficzne.pl - opinie

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
5.0
Dane
Nazwa firmy
graficzne.pl
Telefon
587141596
Adres e-mail
sk... Pokaż
Na Ceneo od 2010-08-11
opinie
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0.5
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
49
1632
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Microsoft Natural Ergo 4000 Czarna (B2M-00022)
Najpopularniejsza ergonomiczna klawiaturaBiorąc pod uwagę to, ile czasu dłonie spędzają na klawiaturze, inwestycja w najnowszy model z bestsellerowej serii ergonomicznych klawiatur firmy Microsoft szybko się spłaci, przysparzając więcej wygody. Jak wynika z niektórych badań, ergonomicznym klawiaturom, jak tym z serii Natural firmy Microsoft, można zawdzięczać znaczące zmniejszenie liczby objawów zespołu cieśni nadgarstka. Oprzyj nadgarstki na puszystej podkładce pod rozluźnionym, naturalnym kątem do bryły tej klawiatury, wygiętej w ergonomiczny łuk i nachylonej w odwrotnym kierunku. Oprócz komfortu i podparcia masz do dyspozycji dostosowywane klawisze skrótu ułatwiające dostęp do plików, folderów i stron internetowych. Do czynności wymagających zbliżenia przyda się umieszczony w środkowej części klawiatury suwak powiększenia pozwalający na powiększanie i pomniejszanie jednym ruchem palca.
Microsoft Office 2013 dla Użyt. Domowych i Uczniów PL PKC 1 Użyt. Lic. Doż. (79G-03730)
Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów. Zawiera aplikacje: Word, Excel, PowerPoint, OneNote. Do wykorzystania niekomercyjnego. Realizuj co tylko zechcesz w domu. Uprość swoją pracę dzięki dostępowi online do swoich dokumentów. Pakiet Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2013 zaprojektowano tak, aby pomagał Ci tworzyć i komunikować się szybciej dzięki nowym, oszczędzającym czas funkcjom i przejrzystemu, nowoczesnemu interfejsowi. Oprócz tego dokumenty można zapisywać w chmurze w usłudze SkyDrive i uzyskiwać do nich dostęp z niemal dowolnego miejsca.
WACOM CINTIQ 12WX (DTZ-1200W)
TABLET LCD WACOM CINTIQ 12WX Na całym świecie twórczy profesjonaliści używają szkicowników aby wyrazić swoje idee. Dlatego tablet Cintiq 12WX został stworzony tak aby zastępować tradycyjny szkicownik: ze smukłą i płaska powierzchnią. Jest bardzo lekki dzięki czemu możesz położyć go na kolanach lub pokazać swoje prace znajomym wokoło tak jak zrobiłbyś to z kartką papieru cyfrową kartką papieru. Nie ważne czy Twój Cintiq 12WX jest na biurku czy na Twoich kolanach po prostu podłącz go i natychmiast urzeczywistnij swoje marzenia przy pomocy opatentowanej technologii piórka i wysokiej rozdzielczości monitora LCD. Uwolnij potencjał jaki kryje Twoja twórczość: zgrabny, lekki i solidny Cintiq 12WX pozwala Ci pracować gdziekolwiek tylko poczujesz natchnienie. Pasuje on do większości futerałów na laptopy. Więc wybierz tylko Twoje ulubione miejsce pracywszystko czego potrzebujesz to komputer typu PC lub MAC. Odkryj granice różnorodności i możliwości twórcze. Właściwości: Czułość piórka 1024 Naturalnie wyglądające pociągnięcia tak samo jak za pomocą ołówka, pędzla czy gumki. Czułość na pochylenie: Pochyl swoje piórko w dowolnym kierunku i twórz tak samo jak za pomocą ołówka, pędzla czy gumki. Czułość na obracanie: Piórko może być obracane wokół własnej osi a dzięki czułości na obracanie Twój Cintiq rozpozna obrót i przekształci go w niektórych aplikacjach (takich jak Painter 9) tak jakbyś naturalnie obracał pędzel na płótnie. Identyfikacja narzędzi: Dzięki funkcji identyfikacji narzędzi każde urządzenie zewnętrzne może być indywidualnie programowane i konfigurowane pod każdy program. Wszystkie te ustawienia będą automatycznie uruchamiane wraz z uruchomieniem się odpowiedniego programu. Klawisze skrótu: Klawisze skrótu są umieszczone po obu stronach tabletu. Przydziel każdemu z nich odpowiednie działanie i zapomnij o istnieniu klawiatury Paski dotykowe: Paski dotykowe pozwalają Ci na nawigację zupełnie jak tabliczki dotykowe w laptopach. Przybliżaj i oddalaj swoje prace, przewijaj dokumenty tekstowe poprzez pojedynczy dotyk Twojego palca. Gumka: Pozbądź się błędów dzięki poprzez gumkę umieszczoną na Twoim piórku. Bez kabla, bez baterii: Żadne narzędzie tabletu nie potrzebuje ani kabla ani bateriitablet zaopatruje go sam w zasilanie. Plug and Pay: Twoje interaktywne piórko instaluje się łatwo i szybko i jest kompatybilne z wszystkimi Twoimi aplikacjami. Technologia piórka Wacom: Opatentowana przez firmę Wacom technologia bezprzewodowego i bezbateryjnego piórka to wysokiej jakości i solidny produkt, który wymaga minimalnego utrzymania. Ta technologia
3DConnexion Manipulator Spacenavigator (3DX-700028)
Przewodowa nawigator optyczny wyposażony w dwa przyciski programowalne oraz 6 stopniowy sensor optyczny. Podłączany za pomocą przewodu zakończonym interfejsem USB. W zestawie sterowniki. Manipulator współpracuje z najpopularniejszymi programami do grafiki 3D. Pozwala na intuicyjna i precyzyjna nawigację.
Fujitsu fi-6750S
Cechy produktu Producent Fujitsu
Epson EB-G5200W
Projektor o rozdzielczości 1280 x 800, kontraście 800:1 i jasności 4200 ANSI lumen oraz wyposażony w lampę o mocy 275 W. Korekcja zniekształceń Keystone w pionie wynosi +/- 40 stopni, a w poziomie +/- 20 stopni.

Szczegółowe informacje o sklepie GRAFICZNE.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy graficzne.pl
Adres ul. Boisko 33/21, 81-183 Gdynia
Telefon 587141596
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 5861396278
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik