Sklep grabaty.pl - opinie

1,5
Dane
Nazwa firmy
Grabaty.pl
Telefon
784 665 756 , 726 407 220
Adres e-mail
ma... Pokaż
Na Ceneo od 2012-10-22
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Już Czytam
GRANNA GRA JUŻ CZYTAM to edukacyjna gra, dzięki której dziecko dzięki zabawie ma możliwość nauczenia się literek i składania wyrazów.Gra Już czytam zawiera 12 portretów zwierząt. Każdy obrazek jest podpisany. Nazwa każdego zwierzęcia składa się z 4 liter.Dziecko może samodzielnie układać obrazek i próbować przeczytać nazwę zwierzęcia. W wersji dla większej ilości graczy można użyć kostki i zaproponowanych w instrukcji reguł rozgrywki.W instrukcji gry Już Czytam znajduje się 12 zabawnych wierszyków.Zawartość pudełka GRANNA GRA JUŻ CZYTAM:12 obrazków (każdy złożony z 4 elementów)książeczka z wierszykami do samodzielnego czytaniakostkainstrukcjaGra Już Czytam należy do serii Klub Przedszkolaka: prostych, powszechnie lubianych gier dla małych dzieci i przedszkolaków. Każda z gier w tej serii rozwija inną umiejętność - wyrabia sprawność ręki, uczy cyfr, literek, nazw zwierząt. Gry Granna z serii Klub Przedszkolaka uczą szlachetnej rywalizacji - raz wygrywam, raz przegrywam!Wiek graczy: 4 - 8 latLiczba graczy: 1 - 4 osoby
Granna Gra Omnibus 034GR
Omnibus Gra, która w niepowtarzalny sposób rozbudza dziecięcą wyobraźnię i ciekawość świata. Gracze przeniosą się do Ministerstwa Niemądrych Kroków, by zademonstrować niezwykłe sposoby chodzenia, odkryją niecodzienne zastosowania kapelusza, a nawet zamienią się w…krople deszczu! Innym razem będą musieli wykazać się dużą wiedzą i zdolnościami. Każdy, kto chce zostać Omnibusem, będzie musiał wykonać zadania i odpowiadać na pytania umieszczone na 192 kartach. Potrafisz narysować stwora z innej planety? Wiesz, kiedy powstała najstarsza na świecie karuzela? Wiesz, co zawdzięczamy grawitacji? Odpowiadaj i zostań Omnibusem! Gra jest doskonałą okazją do poznania ciekawostek z wielu dziedzin, ćwiczenia umiejętności pokazywania i rozpoznawania emocji, a także rozwija zdolności manualne, pobudza wyobraźnię i uczy zachowań w wielu sytuacjach. Fascynująca zabawa dla całej rodziny! Gra przyjazna dziecku!Elementy gry wykonane są z płótnowanego papieru pokrytego ekologicznymi farbami spożywczymi, co gwarantuje dzieciom bezpieczną zabawę przez długi czas. Zawartość pudełka192 karty z zadaniami i pytaniami24 żetony80 kolorowych sznureczkówInstrukcja.
Granna Quiz. Gdzie raki zimują?
Gry wzbogacają słownictwo dziecka, atrakcyjny sposób przekazują wiedzę z biologii, geografii, literatury i innych dziedzin
Kostka Rubika 3x3x3 PRO
W latach osiemdziesiątych biła popularnością wszystkie inne gry razem wzięte na głowę a kostka Rubika 3x3x3 HEX jest najdoskonalszym modelem ze wszystkich kostek, jakie wyprodukowano w ostatnim czasie.
Granna Tęcza Gra W Kolory 005GR
Gra Tęcza marki Granna przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. W przypadku maluchów uczy ich nazw i rozpoznawania barw, a u starszych dzieci ćwiczy pamięć.
Trefl Kalambury 0239
Gra zespołowa dla młodzieży - dwie drużyny podążają do mety, odgadując po drodze pokazane bądź narysowane hasła.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

Szczegółowe informacje o sklepie GRABATY.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Grabaty.pl
Adres Zachodnia 16, 63-100 Pysząca
Telefon 784 665 756 , 726 407 220
Adres e-mail ma... Pokaż
Witryna
NIP 7851718741
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik