Sklep goga-sport.pl - opinie

Ocena
Neutralne
Negatywne
Adidas Bluza 3Sa Fz Top
Dziewczęca bluza sportowa.W całości rozpinana suwakiem. Suwak nie dochodzi do końca bluzy, zatrzymuje się przed ściągaczem, wykończenie tworzy literę V - element zdobniczy, pomaga to również produktowi lepiej dopasować się do ciała.Kaptur bez możliwości regulacji. Posiada specjalne przeszycia, która pomagają lepiej trzymać głowę.Brak bocznych kieszenie, kieszeń na piersi zapinana napami.Na piersi haftowane logo I love 3 stripes, z tyłu gumowany napis ADIDAS.Materiał: 85% poliester, 15% bawełna.
Puma BIG CAT BACKPACK
Plecak szkolno - turystyczny. Główna komora zapinana podwójnym suwakiem. Wewnątrz znajduje się komora audio - zamykana suwakiem, wyjście audio - na słuchawki. Mniejsza komora zapinana suwakiem - wewnątrz znajduje się kieszeń piórnikowa. Paski, plecy oraz spód plecaka posiadają wypełnienie - co zwiększa komfort oraz chroni zawartość. Plecak impregnowany - zapobiega to przemoczeniom zawartości. Zarówno z przodu, jak i z tyłu plecaka znajdują się elementy odblaskowe. Wymiary: Wysokość: 44 cm Szerokość: 30 cm Głębokość: 16 cm
REEBOK BACKPACK
70% poliester 3% nylon 2 komory zewnętrzne kieszń na cd i na telefon Wymiary (cm): Wysokość:40 Szerokość:32 Głebokość:18
Bluza Adidas 365 Q4 FZ HOOD
Wykonanie: 60 % bawełna, 40% włókno poliestroweOpis: ładna bluza młodzieżowa, wykonana z materiału wysokiej jakości, posiada dwie kieszenie zewnętrzne. Posiada system CLIMA-COOL, który zabezpiecza ciało przed przegrzaniem w wysokich temperaturach, daje uczucie komfortu i chłodu nawet w najgorętszych warunkach oraz obniża prawdopodobieństwo przeziębienia się po ćwiczeniu.
Adidas MONEY TEE M
Męska koszulka sportowa, t-shirt.Produkt z kolekcji ORIGINALS - inspirowany pierwszymi produktami ADIDAS.Logo ADIDAS na piersi wykonane transferem - jest to technologia, która - w skrócie - wkleja napis w strukturę materiału.Logo ADIDAS symbolizuje amerykańskiego dolara.Materiał: 100% bawełna.ROZMIAR SZEROKOść DłUGOśćS45 69 M 49 70 L 54 74 XL 59 77 XXL 62 79

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

goga-sport.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 169
  1. Ewa

bez zastrzeżeń

2. GrzenioRadość

Bardzo miła i fachowa obsługa.Bardzo dobry kontakt.Gorąco polecam, zakupy w tym sklepie to przyjemność i pełne zadowolenie.

3. ewam

OBSLUGA SUPER,

4. bodzia

zakup bardzo udany,jestem zadowolona...

5. Arek

Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

6. Beata

Uczciwy, profesjonalny sprzedawca, poważnie traktujący swoją profesję i klienta. Polecam z czystym sumieniem ze względu na obsługę, jakoś towarów, normalne ceny oraz zachęcające promocje.

7. darek

Super!

8. PIECHOO

PERFEKCJA POLECAM

9. wojtek

jest super

10. Bartek

Szybko sprawnie bez problemów, dobry miły kontakt, polecam

11. sebastian

Bardzo szybka wysylka i towar zgodny z opisem

12. ola

bardzo dobry kontakt z wlascicielka ,bezproblemowe zalatwianie spraw ,przychylnosc latwosc w porozumieniu naprawde polecam

13. OLCIA

POLECAM TEN SKLEP ,SZYBKA DOSTAWA I REALICZCJA ZAMÓWIENIA.

14. Agnieszka

Wszystko ok

15. M

Bardzo solidny Sklep. Polecam.