Sklep goga-sport.pl - opinie

Ocena
Neutralne
Negatywne
Adidas Bluza 3Sa Fz Top
Dziewczęca bluza sportowa.W całości rozpinana suwakiem. Suwak nie dochodzi do końca bluzy, zatrzymuje się przed ściągaczem, wykończenie tworzy literę V - element zdobniczy, pomaga to również produktowi lepiej dopasować się do ciała.Kaptur bez możliwości regulacji. Posiada specjalne przeszycia, która pomagają lepiej trzymać głowę.Brak bocznych kieszenie, kieszeń na piersi zapinana napami.Na piersi haftowane logo I love 3 stripes, z tyłu gumowany napis ADIDAS.Materiał: 85% poliester, 15% bawełna.
Puma BIG CAT BACKPACK
Plecak szkolno - turystyczny. Główna komora zapinana podwójnym suwakiem. Wewnątrz znajduje się komora audio - zamykana suwakiem, wyjście audio - na słuchawki. Mniejsza komora zapinana suwakiem - wewnątrz znajduje się kieszeń piórnikowa. Paski, plecy oraz spód plecaka posiadają wypełnienie - co zwiększa komfort oraz chroni zawartość. Plecak impregnowany - zapobiega to przemoczeniom zawartości. Zarówno z przodu, jak i z tyłu plecaka znajdują się elementy odblaskowe. Wymiary: Wysokość: 44 cm Szerokość: 30 cm Głębokość: 16 cm
REEBOK BACKPACK
70% poliester 3% nylon 2 komory zewnętrzne kieszń na cd i na telefon Wymiary (cm): Wysokość:40 Szerokość:32 Głebokość:18
Bluza Adidas 365 Q4 FZ HOOD
Wykonanie: 60 % bawełna, 40% włókno poliestroweOpis: ładna bluza młodzieżowa, wykonana z materiału wysokiej jakości, posiada dwie kieszenie zewnętrzne. Posiada system CLIMA-COOL, który zabezpiecza ciało przed przegrzaniem w wysokich temperaturach, daje uczucie komfortu i chłodu nawet w najgorętszych warunkach oraz obniża prawdopodobieństwo przeziębienia się po ćwiczeniu.
Adidas MONEY TEE M
Męska koszulka sportowa, t-shirt.Produkt z kolekcji ORIGINALS - inspirowany pierwszymi produktami ADIDAS.Logo ADIDAS na piersi wykonane transferem - jest to technologia, która - w skrócie - wkleja napis w strukturę materiału.Logo ADIDAS symbolizuje amerykańskiego dolara.Materiał: 100% bawełna.ROZMIAR SZEROKOść DłUGOśćS45 69 M 49 70 L 54 74 XL 59 77 XXL 62 79

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

goga-sport.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 169
  1. Jerzur59

2. Marek

3. qaz

sklep dobry ale kurierzy słabi

4. Ela

Transakcja przebiegła pomyślnie. Zakupiłam śliczny strój kąpielowy Puma. Polecam:)

5. Magdalena

11. Joanna

12. Magdalena M

13. chriskon

14. Andzinek

Firmowe rzeczy ADIDAS marki Bangladesz.OK.

15. Paweł