Sklep gieldasuplementow.pl - opinie

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
5.0
Dane
Nazwa firmy
Giełda Suplementów
Telefon
504163991
Adres e-mail
bi... Pokaż
Na Ceneo od 2016-12-02
opinie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
Neutralne
0
0
Negatywne
0
0
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Scitec Mass 20 1750G
Mass 20 jest niskokalorycznym środkiem zwiększającym masę mięśniową. Produkty wysokokaloryczne zwiększające masę zaopatrują organizm w zbędne kalorie i praktycznie powodują wzrost ilości tkanki tłuszczowej. W przypadku sportowców i kulturystów zaś najważniejszym celem jest powiększenie masy mięśniowej.
Megabol Gainer 737 3000G
MEGABOL GAINER 737&&#8482, - buduj masę, energetyzer i źródło budulca Megabol Gainer 737&&#8482, to odżywka klasy &apos,gainer&apos, o podwyższonej do 30% zawartośći białka. Najbardziej aktualne opracowania dotyczące dietetyki sportowej zalecają taką właśnie ilość białka w preparatach białkowo-węglowodanowych.
Hi-Tec Protein 1000G
HI TEC Protein - trzy komponenty białkowe - BV 125Hi Tec Protein jest mieszanką wybranych białek zwierzęcych i roślinnych o wyjątkowo wysokiej wartości biologicznej BV 125. Hi Tec Protein jest najbardziej wartościową dla człowieka odżywką wysokobiałkową.
Universal Animal Pak 44 Sasz.
Od 17 lat najpopularniejszy pakiet treningowy na świecie. Od 1984 roku Animal Pak stał się najpopularniejszym środkiem wśród kulturystów w historii odżywek. Dlaczegoa To proste. Animal Pak działa. za pierwszym razem. za ostatnim razem. za każdym razem.W całej swojej pomysłowości natura zaprojektowała ciało człowieka jako maszynę mogącą osiągać określone wyniki.
Controlled Labs Green Magnitude 835G
Green MAGnitude creatine matrix volumizer - zwiększa siłę i masę mięśniową. Charakterystyka i działanie suplementu kulturystycznego Controlled Labs Green MAGnitude : soczysty smak zielonego jabłka synergistycznie działająca mieszanka kreatyn natychmiastowo się rozpuszcza poprawia siłę, wytrzymałość i efektywność treningową przyspiesza tempo syntezy białek
Isostar Koncentrat 400G
Koncentrat ISOSTAR cytrynowy 400gISOSTAR w formie koncentratu pozwala na przygotowanie 5 litrów napoju.Idealny w przypadku intensywnego wysiłku.INFORMACJE O PRODUKCIE- Koncentrat służy do przygotowania napoju izotonicznego stosowanego przy wysiłku, wspomagającego pokrycie zapotrzebowania sportowców na wodę, energię i mikrosubstancje odżywcze.- Zapewnia dobre nawodnienie organizmu: izotoniczna formuła umożliwia szybsze nawodnienie i lepsze oczyszczanie organizmu.- Pozwala zwiększyć wydajność i wytrzymałość oraz uniknąć nadwyrężenia mięśni.- Badania naukowe dowiodły, że napój Hydrate & Perform zwiększa wydajność organizmu o 19% (w porównaniu z placebo).INFORMACJE DODATKOWE- Zaleca się spożywać napój Hydrate & Perform podczas rozgrzewki (150 do 300 ml) i regularnie w trakcie oraz po wysiłku (150 ml co 15 minut).- Idealny w przypadku intensywnego lub długotrwałego wysiłku i polecany przy uprawianiu sportu w gorącym klimacie.SPOSÓB PRZYGOTOWANIA- Rozcieńczyć 3 łyżeczki przeznaczone do odmierzania porcji w 500 ml wody.* - procent pokrycia zalecanego dziennego zapotrzebowania

Szczegółowe informacje o sklepie GIELDASUPLEMENTOW.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Giełda Suplementów
Adres Sucharskiego 66/18 , 33-300 Nowy Sącz
Telefon 504163991
Adres e-mail bi... Pokaż
Witryna
NIP 7343508055
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik