Sklep g2a.com - opinie

83% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Oceń ten sklep!
Xiaomi Mi Stick TV
Xiaomi Mi Stick TV 140,87
Multimedialny odtwarzacz Xiaomi Mi TV Stick zabierze Cię w świat wspaniałej rozrywki. Zachwyci Cię jakość obrazu wyświetlanego w HDR oraz dźwięku,...
Sony PlayStation Dualshock 4 V2 Steel Black
PS4. Zaprojektowane na nowo Rewolucja w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad nową generacją gier, korzystając z przeprojektowanego kontrolera...
Sony Playstation DualShock 4 V2 Czerwony Kamuflaż
Uczestnicz w nowej generacji gier z kontrolerem bezprzewodowym Dualshock 4 w nowej formie, która zapewnia precyzję potrzebną do grania. Dzięki...
Sony Playstation DualShock 4 v2 Pomarańczowy
Platforma: PS4, Łączność: Bezprzewodowe, Kolor: Pomarańczowe
Sony Playstation DualShock 4 V2 Jagodowy Błękit
Przejmij kontrolę nad nową generacją gier, korzystając z przeprojektowanego kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4, który zapewnia doskonałą...
Grid 2 (Digital)
Grid 2 (Digital) 13,97
Bądź szybki, bądź pierwszy i bądź sławny - prawdziwe wyścigi wracają w GRID 2, drugiej części laureata nagrody BAFTA, gry Race Driver: GRID, która...

G2A.COM - Opinie użytkowników - Wszystkich opinii - 40

Gra
Witam. Przepraszam za kłopoty spowodowane zakupem na naszym rynku. Sprawdziłam zamówienie w systemie i wygląda na to, że zostało odrzucone pzez nasz system bezpieczeństwa. Możliwe, że są to chwilowe problemy techniczne. W takim razie spróbuj wyczyścić pliki cookies odświeżyć stronę, i spróbować jeszcze raz. Proszę również zaloguj się na swoje konto G2A przed dokonaniem zakupu. Gdyby problem się dalej powtarzał, spróbuj użyć innej przeglądarki/urządzenia/łącza internetowego. Proszę wyłącz również jakiekolwiek aplikacje blokujące przepływ danych, jak VPN lub adblock. W razie dalszych pytań, zapraszam do kontaktu poprzez FB lub Twittera. Pozdrawiam, Sofia G2A Team
1/5
Dzień Dobry G2A mam pytanie. Czemu na moim koncie bankowym przez którego kupiłem grę od waszej strony Pobieracie mi tą kwotę co 3 godz po czym ją oddajecie bo mam blokadę. Wytłumaczcie mi to
Hej Miłosz. Proszę napisz do nas prywatną wiadomość na FB/Twitterze lub skontaktuj się z naszym supportem ticketach i sprawdzimy o co chodzi. Pozdrawiam Irwin
1/5
Kupowałem w tym sklepie dość regularnie wiadomo było tanio. Aktualnie przestałem już kupować gdyż zostałem oszukany zakupiłem klucz do DLC i ani widu ani słychu maila z kluczem. Skontaktowałem się ze sprzedawcą niestety cisza. To był mój ostatni zakup.
Hej Tomasz. Przepraszam za utrudnienia. Jeśli problem nadal nie został rozwiązany to zapraszam do kontaktu przez prywatną wiadomość na FB lub Twitterze i sprawdzimy w czym rzecz. Pozdrawiam, Irwin
5/5
Pierwszy raz zakupilem klucz na steam online wiec bardzo sie ciesze ze wszystko poszlo zaskakujaco szybko i bez zadnych klopotow . Kod otrzymalem zaraz po zakupie i wszystko dziala . Zaoszczedzilem 70% ceny w ciagu 3 min i tylko dlatego zeby napisac komentarz zalozylem konto na ceneo . Pozdrawiam i szczerze polecam .
0/5
niestety firma sprzedaje zużyte klucze , kasa wyrzucona
Witam, Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację. Niemniej jednak widzę, że już zgłosiłaś problem do sprzedawcy, a sprzedający już Ci udzielił odpowiedź w tej sprawie. Proszę zalogować się na swoje konto G2A i sprawdzić swoją konwersację aby rozwiązać problem z kluczem. W razie dodatkowych pytań, bardzo proszę o kontakt przez FB lub Twittera. Pozdrawiam! Sofia
0/5
Zużyty klucz 80 złoty w błoto.
Witam, Przykro mi słyszeć, że masz problem z kodem, natomiast widzę, że już zgłosiłeś zaistniałą sytuację do sprzedającego. Będzie on (lub tez ona) miał teraz czas na udzielenie Ci odpowiedzi w tej sprawie. Jeśli jednak sprzedawca nie rozwiąże problemu w ciągu 7 dni, będziesz mógł skorzystać z usługi Money Back Guarantee, żeby dostać zwrot. Bardziej szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz pod tym linkiem: https://supporthub.g2a.com/marketplace/en/money-back-guarantee W razie dalszych pytań, zapraszam do kontaktu poprzez FB lub Twittera. Pozdrawiam! Sofia
0/5
Nie polecam bardzo słaba obsługa, ciężko coś zamówić w tym sklepie.
Witam, Jeśli napotkałeś jakiekolwiek problemy z ekosystemem G2A, napisz proszę do naszego supportu przez system tiketowy bądź przez nasze konta w social media. Nasi specjaliści z chęcią pomogą i odpowiedzą na każde pytanie. Pozdrawiam, Arek G2A Team
1/5
Moim zdaniem strona nastawiona na wyłudzanie danych. Kupić jest łatwo ale jak chcesz coś sprzedać to zaczynają się schody. Strona prosi cię o podanie wszystkich danych osobowych i przesłanie zdjęć swojego dowodu osobistego. Pod spodem jest jeszcze napisane drobnym druczkiem, że dowód musi być aktualny, wszystkie dane muszą być wyraźne i nic nie może być zakryte. Wszystko po to, żeby coś sprzedać. Nie polecam.
Witam, W celu zachowania najwyższej jakości i bezpieczeństwa usług świadczonych na naszym rynku, sprzedawcy muszą przejść weryfikację danych aby potwierdzić swoją tożsamość. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości to zapraszam do kontaktu z naszym supportem przez nasz system ticketowy bądź konta na social media. Pozdrawiam Arek
czekam już od 1,30 godz. i nadal jest napisane że Processing
Witam. Jeśli problem nadal pojawia się skontaktuj się z naszym supportem tutaj: https://supportcenter.g2a.com/#/tickets/add?category=23 lub wyślij prywatną wiadomość na Twitterze i chętnie sprawdzimy to. Irwin, G2A Team
4/5
Witam wszystkich. Wielokrotnie zakupiłem już klucze na owym portalu i cenowo czasami można naprawdę fajnie trafić. Realizacja spoko i do tej pory na problemy z transakcjami nie natrafiłem. Natomiast już dwukrotnie ktoś użył mojej karty i dokonał transakcji na 2.82euro i jestem zmuszony ją zablokować i czekać teraz na nową. Nie wiem czy to popularny problem na tego typu serwisach ale wcześniej się z tym nie spotkałem i jestem lekko zniesmaczony sytuacją :/
Witaj! Dzięki za cenną opinię! Kwota jaka została pobrana z twojego konta sugeruje, że mogła to być transakcja za naszą subskrypcję G2A Plus, którą mogłeś aktywować przy zakupie. Napisz proszę do nas w tej sprawie a nasi specjaliści sprawdzą to dla Ciebie. Pozdrawiam! Arek
3/5
Zachęcony reklamą chciałem zakupić konto 12 miesięczne na playstation 4.Cena była 176zł więc atrakcyjna ale po dodaniu do koszyka,cena zmieniła się na 196zł.W końcu nie zdecydowałem się na zakup.Potwierdzam to co inni pisali,że to jest w mojej ocenie oszustwo bo jak bym wiedział od początku to bym nawet nie wszedł.Widać że na tym to polega żeby kliknąć w ofertę....Mnie osobiście takie praktyki się nie podobają i już nigdy nie zainteresuje się ofertą tego sklepu.
Witaj, Przy zamówieniach na rynku G2A do ceny produktu automatycznie dołączana jest opłata za zamówienie. Kwota ta jest widoczna w koszyku dzięki czemu możesz dokonać świadomego i przemyślanego zakupu. Nie mamy na celu niczego ukrywać a sam proces zakupu jest klarowny i przejrzysty od początku do końca dzięki czemu wiesz na co się piszesz. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym działem support. Pozdrawiam. Arek
5/5
Sklep super, nie wiem skad te negatywne opinie. Kupiłem Mortal Kombat Komplete Edition za 11zł, obecnie w Polsce w sklepach za 28-34zł, kod na steam zadziałał od razu...
0/5
Te ceny to chyba jakiś żart, wchodzisz na stronę i widzisz Cenę gry: 162.86 zł (Red Dead Redemption2). Chodzisz na stronę produktu, cena zmienia się na 192.75. Dodajesz do koszyka teraz już mamy: 210.28 zł (jakieś order fee 17.53 zł - LOL). No ale to jeszcze nie koniec.. nawet gdybym nadal chciał to kupić tam. gdy dochodzę dopłatności i chcę zapłacić paysafecardem cena zmienia się an 228.95 :D Można sobie sprawdzić samemu - serdecznei zapraszam :] oczywiscie ceny produktu się zmieniają często (bo gry tanieją im dłużej po premierze) ale proporcje pozostają bez zmian :( Nie polecam już :)
Hej Jacek. Dziękuję za komentarz. Doceniamy każdą, nawet najgorszą opinię, ponieważ możemy dzięki temu skupić się na ulepszeniu naszego serwisu. Opłata za zamówienie obejmuje wszystkie opłaty za przetwarzanie oraz pomagają rozwijać nasz marketplace dla kupujących i sprzedających. Wszystkie informacje na temat dodatkowych opłat są widoczne pod czas zakupu: w koszyku oraz podczas wyboru metody płatności. W razie dalszych pytań, zapraszam do kontaktu poprzez FB lub Twittera. G2A Team
0/5
Mega bagno. Trzymajcie się z daleka od tego portalu. Otrzymałem niewłaściwy klucz od sprzedającego. Po skontaktowaniu się z supportem Blizzard'a okazało się, że taki klucz nigdy nie istniał. Po przekazaniu dowodów, męczyłem się 2 tygodnie by otrzymać zwrot pieniędzy. Jedyna pomoc z G2A to podpowiedź abym poszedł z tym na Policję, bo dopóki tego nie zrobię moja prośba o zwrot pieniędzy zostanie odrzucona. Na szczęście sprzedający się złamał i oddał pieniądze. Strata czasu, nerwów i prawie pieniędzy. NIE POLECAM!
Hej Yashek. Przykro mi słyszeć o problemach jakie miałeś z Twoim zamówieniem, natomiast cieszę się, że koniec końców otrzymałeś zwrot. Co do raportowania sprawy na policję, nasi specjaliści od Money Back Guarantee potrzebują dowodu na to, że coś jest nie tak z otrzymanym produktem. Staramy się traktować sprawiedliwie zarówno kupujących jak i sprzedających. Potwierdzenie zgłoszenia sprawy na policję (lub innego właściwego organu), odstrasza nieuczciwych sprzedawców. Natomiast nieuczciwi kupujący będą zniechęcani, ponieważ próba oszustwa oznaczałaby złożenie fałszywego raportu policyjnego. Oba te działania mają konsekwencje, dlatego jest to najlepszy sposób na zapewnienie bezpieczeństwa. G2A Team