Sklep frito.pl - opinie

Na Ceneo od 2010-02-01
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
Ocena
Lurch tarka 5w1 multi zielona (lu-00010221)
Przekonaj się, że tarcie może być zabawne, łatwe i bezpieczne. Ta tarka może kroić na 5 różnych sposobów. z łatwością tworzy plasterki, paseczki, trze na drobno i na grubo. Ostrzem "W" nadaje cięciom falistego, dekoracyjnego kształtu. Posiada bezpieczny uchwyt, który ochroni twoje palce i paznokcie.
Sagaform szklanki do whisky 6 szt Bar 5015280
Szklanki do whisky duńskiej firmy Sagaform z serii Bar. Wykonane są ze stylowego, cienkiego szkła. Picie Whisky w wielu kręgach jest wysmakowanym rytuałem, a w języku staroirlandzkim słowo whisky oznacza wodę życie. Warto pić ten wykwintny trunek z dobrych szklanek.Bujające się szklanki posiadają lekko zaokrągloną podstawę, dzięki czemu przechyląją się delikatnie na boki, a przy lekkim pchnięciu zaczynają się delikatnie bujać. Sprawiają wrażenie lekko pijanych, jakby miały się zaraz przewrócić... zdecydowanie wywierają niezwykłe wrażenie na wszystkich. Idealny pomysł na prezent, nie tylko dla smakoszy whisky. Szklanki nadają się również do innych napoi - soków lub drinków.Do szklanek polecamy specjalne kamienie chłodzące napój, które można znaleźć klikając tutaj.Kolekcja:BarWymiary :pojemność - 0,2 lWaga:0.5 kgMateriał:szkło
Lurch Shaker do sosów (LU-00010025)
Shaker do sosów firmy Lurch pomoże łatwo i szybko przygotować dressing, sos i marynatę. Posiada stalową zatyczkę, uszczelnioną silikonową uszczelką. Stalowy korek może być także stosowany jako 2 cl miarka do odmierzania składników sosu. Shaker wykonany z wysokiej jakości, przezroczystego plastiku.<br /> <br /> Wysokość: <br /> 20 cm<br /> <br /> Materiał: <br /> plastik<br /> <br /> Pojemność:<br /> 220 ml
Cilio Trentino Zestaw do wina (CI-301151)
Zestaw do wina Cilio Trentino. Idealna rzecz dla miłośników wina! Wykonany z eleganckiej stali szlachetnej. Stworzony na specjalne okazje, abyś mógł zachowa smak i aromat swojego ulubionego trunku. Nasza sugestia: świetnie sprawdzi się w roli prezentu dla mężczyzny.Materiał:Stal szlachetnaW skład zestawu wchodzą:• korkociąg• obcinacz do folii• korek do butelki• termometrWszystko w eleganckim, drewnianym pudełku.
Concept RK-7010 Biały
Czajnik CONCEPT RK-7010 Jest niezastąpionym pomocnikiem we wszystkich gospodarstwach domowych na całym świecie. Dlatego dla was został przygotowany mały czajnik turystyczny. Czajnik turystyczny Concept z automatycznym przełącznikiem napięcia posiada dodatkowo 2 kubeczki i pokrowiec dla komfortowego podróżowania.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

frito.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 704
  1. m...n

2. k...i

3. B...a

Transakcja przebiegła pomyślnie.Kontakt telefoniczny ze sklepem bardzo dobry i zaowocował dokupieniem towarów do pierwotnego zamówienia. Dostawa była nastepnego dnia!! Polecam.

4. m...y

sklep ok

5. A...a

6. D...M
    nie polecam

W moim przypadku brakowało 1 produktu, o czym zostałem poifnromowany po moim zapytaniu. Czas realizacji przedłużał się ze względu na oczewianie na brakujący przedmiot. W końcu z tej części zamówienia zrezygnowałem i po otrzumaniu przesyłki musiałem upomnieć sprzedającego o zwrot gotówki. Otrzymałem mail z wyjaśnieniami i przeprosinami.

7. J....

Transakcja przebiegła pomyślnie. Profesjonalna obsluga.Polecam bardzo.

8. k...9

Transakcja przebiegła pomyślnie.Szybko,sprawnie a towar spełnił moje oczekiwania

9. p...a

10. L...l

11. E...a

12. W...d

13. j...g

Transakcja nie doszła do skutku

14. G...a

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.W związku z brakiem towaru w sklepie transakcja się przedłużyła, ale sklep nie powiadomił z własnej inicjatywy nabywcy.Nastąpiło to po,l interwencji nabywcy.Po interwencji wszystko przebiegło błyskawicznie.

15. M...j
    nie polecam

Dokonałem zakupu, otrzymałem zamówienie bez jednego z produktów z informacja, że brakujacy produkt zostanie dosłany później. Produktu nie otrzymałem. Próbowałem kontaktu ze sklepem, ale nie odpowiadaj na maile.