Sklep frito.pl - opinie

fr... Pokaż
Na Ceneo od 2010-02-01
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Lurch tarka 5w1 multi zielona (lu-00010221)
Przekonaj się, że tarcie może być zabawne, łatwe i bezpieczne. Ta tarka może kroić na 5 różnych sposobów. z łatwością tworzy plasterki, paseczki, trze na drobno i na grubo. Ostrzem "W" nadaje cięciom falistego, dekoracyjnego kształtu. Posiada bezpieczny uchwyt, który ochroni twoje palce i paznokcie.
Sagaform stojak na książkę kucharską (5010135)
Praktyczne rozwiązanie! Solidny stojak wykonany z drewna dębowego ułatwi Ci korzystanie z książki kucharskiej. Ten pomysłowy przedmiot sprawi, że Twoje ulubione książki i bezcenne przepisy zanotowane na kartkach już nigdy nie będą narażone na pobrudzenie! Ponadto umieszczenie książki na podwyższeniu będzie dla Ciebie o wiele wygodniejsze niż ciągłe zerkanie na książkę położoną płasko.
Sagaform szklanki do whisky 6 szt Bar 5015280
Szklanki do whisky duńskiej firmy Sagaform z serii Bar. Wykonane są ze stylowego, cienkiego szkła. Picie Whisky w wielu kręgach jest wysmakowanym rytuałem, a w języku staroirlandzkim słowo whisky oznacza wodę życie. Warto pić ten wykwintny trunek z dobrych szklanek.Bujające się szklanki posiadają lekko zaokrągloną podstawę, dzięki czemu przechyląją się delikatnie na boki, a przy lekkim pchnięciu zaczynają się delikatnie bujać. Sprawiają wrażenie lekko pijanych, jakby miały się zaraz przewrócić... zdecydowanie wywierają niezwykłe wrażenie na wszystkich. Idealny pomysł na prezent, nie tylko dla smakoszy whisky. Szklanki nadają się również do innych napoi - soków lub drinków.Do szklanek polecamy specjalne kamienie chłodzące napój, które można znaleźć klikając tutaj.Kolekcja:BarWymiary :pojemność - 0,2 lWaga:0.5 kgMateriał:szkło
Lurch Shaker do sosów (LU-00010025)
Shaker marki Lurch wykonany z wysokiej jakości, przezroczystego bardzo wytrzymałego akrylu.Doskonały do przygotowywania sosów, dressingów, marynat, aromatyzowanych oliw itpPosiada stalową satynową zatyczkę, uszczelnioną silikonową uszczelką i korek ze stali nierdzewnej co pozwala na przechowywanie przygotowanego płynu w lodówce przez kilka dni.Na ściance shakera umieszczono przepisy (w języku niemieckim) na przygotowanie różnych sosów i marynat – kreski umieszczone przy kolejnych składnikach pozwalają na łatwe odmierzenie potrzebnej ilości. Do innych przepisów przyda się widoczna na ściance skala, która pozwoli odmierzyć aż 230 ml z dokładnością do 5 ml.Szeroka szyjka umożliwia dodanie do sosu kawałków papryki, czosnku itp. Praktyczny dzióbek ułatwia przelewanie sosów z shakera.Produkt charakteryzuje się elegancją i zachwyca swoim desingiem.Może być doskonałym pomysłem na prezent.Pojemność 0,23 l
Cilio Trentino Zestaw do wina (CI-301151)
Cilio - zestaw do wina ToscanaCzteroczęściowy zestaw do wina Toscan został zapakowany w eleganckie, drewniane pudełko prezenentowe.Zestaw zawiera:korkociągtermometr do winakorek do butelkiobcinacz do foliiAkcesoria zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.Wymiary pudełka: 19 x 14 x 6 cmCilioNiemiecka marka od 1993 roku wspiera gospodarstwa domowe, tworząc funkcjonalne i wytrzymale produkty użytku codziennego. Akcesoria wyróżniają się wysoką jakością materiałów, których używa się do ich produkcji, a także oryginalnym wzornictwem. Wykonane z drewna, porcelany czy stali nierdzewnej wzbogacą Twoje wnętrze i dodadzą mu charakteru.
Concept RK-7010 Biały
Moc czajnika: 600 WPodróżny: TakWskaźnik poziomu wody: NieRegulacja temperatury: NieKolor: szaryKolor: białyTworzywo: plastikowyDalsze parametryCzajnik objętość 0.4 lMoc czajnika 600 WWskaźnik poziomu wody NiePodstawa bez podstawyRodzaj grzałki płaskie dno - ukryta grzałkaRegulacja temperatury NieTermometr NieFiltr nie maPodróżny TakPokrywa blokada bezpieczeństwa / zatrzaskTworzywo plastikowyKolorszary, białyWymiaryWaga produktu 0.8 kgSzerokość opakowania 12.6 cmWysokość opakowania 20.8 cmGłębokość opakowania 16.0 cmWaga produktu w opakowaniu 0.8 kg

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

frito.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 1
  1. m...n

2. k...i

3. B...a

Transakcja przebiegła pomyślnie.Kontakt telefoniczny ze sklepem bardzo dobry i zaowocował dokupieniem towarów do pierwotnego zamówienia. Dostawa była nastepnego dnia!! Polecam.

4. m...y

sklep ok

5. A...a

6. D...M
    nie polecam

W moim przypadku brakowało 1 produktu, o czym zostałem poifnromowany po moim zapytaniu. Czas realizacji przedłużał się ze względu na oczewianie na brakujący przedmiot. W końcu z tej części zamówienia zrezygnowałem i po otrzumaniu przesyłki musiałem upomnieć sprzedającego o zwrot gotówki. Otrzymałem mail z wyjaśnieniami i przeprosinami.

7. J....

Transakcja przebiegła pomyślnie. Profesjonalna obsluga.Polecam bardzo.

8. k...9

Transakcja przebiegła pomyślnie.Szybko,sprawnie a towar spełnił moje oczekiwania

9. p...a

10. L...l

11. E...a

12. W...d

13. j...g

Transakcja nie doszła do skutku

14. G...a

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.W związku z brakiem towaru w sklepie transakcja się przedłużyła, ale sklep nie powiadomił z własnej inicjatywy nabywcy.Nastąpiło to po,l interwencji nabywcy.Po interwencji wszystko przebiegło błyskawicznie.

15. M...j
    nie polecam

Dokonałem zakupu, otrzymałem zamówienie bez jednego z produktów z informacja, że brakujacy produkt zostanie dosłany później. Produktu nie otrzymałem. Próbowałem kontaktu ze sklepem, ale nie odpowiadaj na maile.