Sklep frito.pl - opinie

Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
Ocena
Sagaform szklanki do whisky 6 szt Bar 5015280
Szklanki do whisky duńskiej firmy Sagaform z serii Bar. Wykonane są ze stylowego, cienkiego szkła. Picie Whisky w wielu kręgach jest wysmakowanym rytuałem, a w języku staroirlandzkim słowo whisky oznacza wodę życie. Warto pić ten wykwintny trunek z dobrych szklanek.Bujające się szklanki posiadają lekko zaokrągloną podstawę, dzięki czemu przechyląją się delikatnie na boki, a przy lekkim pchnięciu zaczynają się delikatnie bujać. Sprawiają wrażenie lekko pijanych, jakby miały się zaraz przewrócić... zdecydowanie wywierają niezwykłe wrażenie na wszystkich. Idealny pomysł na prezent, nie tylko dla smakoszy whisky. Szklanki nadają się również do innych napoi - soków lub drinków.Do szklanek polecamy specjalne kamienie chłodzące napój, które można znaleźć klikając tutaj.Kolekcja:BarWymiary :pojemność - 0,2 lWaga:0.5 kgMateriał:szkło
Cilio Trentino Zestaw do wina (CI-301151)
Zestaw do wina Cilio Trentino. Idealna rzecz dla miłośników wina! Wykonany z eleganckiej stali szlachetnej. Stworzony na specjalne okazje, abyś mógł zachowa smak i aromat swojego ulubionego trunku. Nasza sugestia: świetnie sprawdzi się w roli prezentu dla mężczyzny.Materiał:Stal szlachetnaW skład zestawu wchodzą:• korkociąg• obcinacz do folii• korek do butelki• termometrWszystko w eleganckim, drewnianym pudełku.
Concept RK-7010 Biały
Czajnik CONCEPT RK-7010 Jest niezastąpionym pomocnikiem we wszystkich gospodarstwach domowych na całym świecie. Dlatego dla was został przygotowany mały czajnik turystyczny. Czajnik turystyczny Concept z automatycznym przełącznikiem napięcia posiada dodatkowo 2 kubeczki i pokrowiec dla komfortowego podróżowania.
Tescoma zestaw garnków presto 11 el 716511
Wyjatkowy zestaw jaki oferuje Tescoma w linii PRESTO zadowoli nawet najbardziej wymagających. Wielowarstwowe dno zapobiega przypalaniu się potraw, a pokrywki z otworem dla pary dają doskonałą kontrolę gotowania. Uchwyty z wytrzymałego tworzywa nie parzą w dłonie, a rondelek w obustronną wylewką ułatwia odcedzanie.
Tescoma zestaw garnków tulip 11 el 724011
wyprodukowany ze szlachetnej stali nierdzewnejmasywne, 3-wartstowe dnonadaje się dla kuchenek gazowych, elektrycznych, z płytą ceramiczną oraz indukcyjnychW zestawie:garnek z pokrywką o pojemności 7 l i średnicy 24 cmgarnek z pokrywką o pojemności 4,3 l i średnicy 20 cmrondel z pokrywką o pojemności 3 l i średnicy 20 cmrondel z pokrywką o pojemności 2,2 l i średnicy 18 cmrondelek z pokrywką o pojemności 1,4 l i średnicy 16 cmpatelnia o średnicy 24 cm
Tescoma zestaw garnków home profi 9 el 725009
Zestaw garnków Tescoma Home Profi doskonale się sprawdzą w każdej kuchni. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wyposażone w wyjątkowo grube, wielowarstwowe dno i masywne, szerokie uchwyty. Nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek – gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych. Można myć w zmywarce.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

frito.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 704
  1. marian

2. kati

3. Barbara

Transakcja przebiegła pomyślnie.Kontakt telefoniczny ze sklepem bardzo dobry i zaowocował dokupieniem towarów do pierwotnego zamówienia. Dostawa była nastepnego dnia!! Polecam.

4. mony

sklep ok

5. Anna

6. DM
    nie polecam

W moim przypadku brakowało 1 produktu, o czym zostałem poifnromowany po moim zapytaniu. Czas realizacji przedłużał się ze względu na oczewianie na brakujący przedmiot. W końcu z tej części zamówienia zrezygnowałem i po otrzumaniu przesyłki musiałem upomnieć sprzedającego o zwrot gotówki. Otrzymałem mail z wyjaśnieniami i przeprosinami.

7. Joanna K.

Transakcja przebiegła pomyślnie. Profesjonalna obsluga.Polecam bardzo.

8. klara09

Transakcja przebiegła pomyślnie.Szybko,sprawnie a towar spełnił moje oczekiwania

9. padoda

10. Loniaxxl

11. Ewa

12. Witold

13. jozag

Transakcja nie doszła do skutku

14. Grażyna

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.W związku z brakiem towaru w sklepie transakcja się przedłużyła, ale sklep nie powiadomił z własnej inicjatywy nabywcy.Nastąpiło to po,l interwencji nabywcy.Po interwencji wszystko przebiegło błyskawicznie.

15. Maciej
    nie polecam

Dokonałem zakupu, otrzymałem zamówienie bez jednego z produktów z informacja, że brakujacy produkt zostanie dosłany później. Produktu nie otrzymałem. Próbowałem kontaktu ze sklepem, ale nie odpowiadaj na maile.