Sklep frito.pl - opinie

Na Ceneo od 2010-02-01
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Sagaform szklanki do whisky 6 szt Bar 5015280
Szklanki do whisky duńskiej firmy Sagaform z serii Bar. Wykonane są ze stylowego, cienkiego szkła. Picie Whisky w wielu kręgach jest wysmakowanym rytuałem, a w języku staroirlandzkim słowo whisky oznacza wodę życie. Warto pić ten wykwintny trunek z dobrych szklanek.Bujające się szklanki posiadają lekko zaokrągloną podstawę, dzięki czemu przechyląją się delikatnie na boki, a przy lekkim pchnięciu zaczynają się delikatnie bujać. Sprawiają wrażenie lekko pijanych, jakby miały się zaraz przewrócić... zdecydowanie wywierają niezwykłe wrażenie na wszystkich. Idealny pomysł na prezent, nie tylko dla smakoszy whisky. Szklanki nadają się również do innych napoi - soków lub drinków.Do szklanek polecamy specjalne kamienie chłodzące napój, które można znaleźć klikając tutaj.Kolekcja:BarWymiary :pojemność - 0,2 lWaga:0.5 kgMateriał:szkło
Cilio Trentino Zestaw do wina (CI-301151)
Cilio - zestaw do wina ToscanaCzteroczęściowy zestaw do wina Toscan został zapakowany w eleganckie, drewniane pudełko prezenentowe.Zestaw zawiera:korkociągtermometr do winakorek do butelkiobcinacz do foliiAkcesoria zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.Wymiary pudełka: 19 x 14 x 6 cmCilioNiemiecka marka od 1993 roku wspiera gospodarstwa domowe, tworząc funkcjonalne i wytrzymale produkty użytku codziennego. Akcesoria wyróżniają się wysoką jakością materiałów, których używa się do ich produkcji, a także oryginalnym wzornictwem. Wykonane z drewna, porcelany czy stali nierdzewnej wzbogacą Twoje wnętrze i dodadzą mu charakteru.
Concept RK-7010 Biały
Moc czajnika: 600 WPodróżny: TakWskaźnik poziomu wody: NieRegulacja temperatury: NieKolor: szaryKolor: białyTworzywo: plastikowyDalsze parametryCzajnik objętość 0.4 lMoc czajnika 600 WWskaźnik poziomu wody NiePodstawa bez podstawyRodzaj grzałki płaskie dno - ukryta grzałkaRegulacja temperatury NieTermometr NieFiltr nie maPodróżny TakPokrywa blokada bezpieczeństwa / zatrzaskTworzywo plastikowyKolorszary, białyWymiaryWaga produktu 0.8 kgSzerokość opakowania 12.6 cmWysokość opakowania 20.8 cmGłębokość opakowania 16.0 cmWaga produktu w opakowaniu 0.8 kg
Tescoma zestaw garnków presto 11 el 716511
Komplet garnków Tescoma PRESTO 11 elementówProducent: Tescoma.Model: PRESTO.Numer katalogowy: 716511.Właściwości:Materiał: Stal nierdzewna.Szklane pokrywki.Kolor: Stalowy.Komplet: 11 elementów.Gwarancja: 5 lat.Skład kompletu:Garnek z pokrywką średnica 24 cm, 7,0 l.Garnek z pokrywką średnica 20 cm, 3,0 l .Garnek z pokrywką średnica 18 cm, 2,0 l.Garnek z pokrywką średnica 26 cm, 1,5 l.Rondelek z wlewem i pokrywką średnica 14 cm, 0,75 l.Patelnia średnica 24 cm.Dlaczego warto?Naczynia do gotowania wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.Produkty wyposażone w wielowarstwowe dno kumulujące ciepło.Specjalnie wyprofilowane, wygodne uchwyty.Uchwyty nie nagrzewają się chroniąc tym samym przed poparzeniem.Szklane pokrywy dzięki którym możemy obserwować gotowane potrawy.Praktyczne otworki w pokrywkach pozwalające na wydostawanie się pary podczas gotowania.Różne pojemności garnków pozwalające na dobór odpowiedniego naczynia w zależnosci od ilości przygotowywanych potraw.Możliwość gotowania na wszystkich typach kuchenek, także indukcyjnej.Możliwość mycia w zmywarce.Elegancki desing.Gwarancja: 5 lat.
Tescoma zestaw garnków tulip 11 el 724011
Komplet garnków Tescoma Tullip 11 elementów.Producent: Tescoma.Model: Tulip.Numer katalogowy: 724011.Właściwości:Materiał: Stal nierdzewna.Metalowe pokrywki.Kolor: Stalowy.Komplet: 11 elementów.Gwarancja: 2 lata.Skład kompletu:Garnek z pokrywką średnica 24 cm, 7,0 l.Garnek z pokrywką średnica 20 cm, 4,0 l .Garnek z pokrywką średnica 20 cm, 3,0 l.Garnek z pokrywką średnica 18 cm, 2,0 l.Rondelek z pokrywką średnica 16 cm, 1,5 l.Patelnia średnica 24 cm.Dlaczego warto?Garnki do gotowania wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.Produkty wyposażone w wielowarstwowe dno kumulujące ciepło.Specjalnie wyprofilowane, wygodne uchwyty.Trwała konstrukcja i solidne wykonanie.Różne pojemności garnków pozwalające na dobór odpowiedniego naczynia w zależnosci od ilości przygotowywanych potraw.Możliwość gotowania na wszystkich typach kuchenek, także indukcyjnej.Możliwość mycia w zmywarce.Elegancki i nowoczesny desing.Gwarancja: 2 lata.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

frito.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 1
  1. L...a

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam, chociaż czas oczekiwania oceniam na zbyt długi.

2. m...t
    nie polecam

Zamówiony towar nie nadchodził więc wysłałam meila z zapytaniem, nie odpowiedzieli. Po paru dniach zadzwoniłam i Pan powiedział że towaru nie ma i będzie zwrot pieniędzy, już 2 tel.wykonałam z przypomniemiem i pieniedzy nadal nie ma. Po niedzieli zadzwonie kolejny raz z zapytaniem kiedy nastąpi zwrot pieniędzy. Ciężko odzyskać pieniądze, nie polecam tego sklepu, absolutnie

3. i...6

4. a...k

5. b...o

Nie polecam.

6. M...i

7. i...a
    nie polecam

Transakcja nie wiem dlaczego dotąd nie doszła do skutku mimo, że zapłaciłam za towar 17.06.2013. Dwa razy wysyłałam do nich email'a- bez odpowiedzi.

8. a...a

9. A...a

10. M...n
    nie polecam

Czas reakcji obsługi klienta na wiadomości ode mnie skandaliczny. O wszystkim trzeba było się po kilka razy dopominać. Totalna zlewka ze strony sklepu.

mall.pl
    Odpowiedź sklepu Frito.pl
    Bardzo nam przykro, tak jak Pana informowaliśmy produkt był na zamówienie, jednak producent mimo obietnic nie wysłał nam go.
  11. R...a
    nie polecam

Przesłano mi część zamówienia. Po moim monicie poinformowano, że nie udało im się skompletować wszystkich produktów (poddostawca) i resztę mi doślą lub oddadzą gotówkę. Tak minął już ponad miesiąc. Kiedy się teraz przypomniałam, nie otrzymałam nawet odpowiedzi na maila. Będę pamiętać, żeby nie kupować w Frito. Odradzam.

mall.pl
    Odpowiedź sklepu Frito.pl
    Przypomnienie napisała Pani 1 lipca i od razu zaczęliśmy wyjaśniać sytuację u producenta. Już otrzymała Pani informację mailowe, że zwrócimny pieniądze za brakujące produkty. Bardz nam przykro. Niestety ze względu na sporą rotację w magazynie czasami zdarza się, że niektórych produktów chwilowo brakuje. Jeszcze raz przepraszamy za kłopot.
  12. B...a

Nieco długi czas oczekiwania lecz poza tym transakcja przebiegła pomyślnie.

13. d...o

14. M...a
    nie polecam

Transakcja przebiegła pomyślnie, ale nie polecam ze wzgledu na bardzo dlugi czas oczekiwania - towar zostal wyslany prawie po miesiacu, a mial byc wyslany w ciagu tygodnia.

15. W...a
    nie polecam

Transakcja przebiegła pomyślnie, jednak czas realizacji zamówienia jest dość długi, towar w bardzo dobrym stanie, dobra jakość i cena też atrakcyjna.