Sklep frito.pl - opinie

Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
Ocena
Concept CE 3510
Wyciskarka do cytrusów Concept CE 3510 będzie doskonałą alternatywą dla ręcznego wyciskania soku z owoców. Dzięki 2 krążkom o różnych wielkościach daje możliwość wyciskania pełnej gamy owoców. Istnieje również możliwość wyciskania w obu kierunkach. Pojemnik wyciskarki posiada praktycze podziałki, które umożliwiają kontrolowanie ilości uzyskanego soku.
Sagaform szklanki do whisky 6 szt Bar 5015280
Szklanki do whisky duńskiej firmy Sagaform z serii Bar. Wykonane są ze stylowego, cienkiego szkła. Picie Whisky w wielu kręgach jest wysmakowanym rytuałem, a w języku staroirlandzkim słowo whisky oznacza wodę życie. Warto pić ten wykwintny trunek z dobrych szklanek.Bujające się szklanki posiadają lekko zaokrągloną podstawę, dzięki czemu przechyląją się delikatnie na boki, a przy lekkim pchnięciu zaczynają się delikatnie bujać. Sprawiają wrażenie lekko pijanych, jakby miały się zaraz przewrócić... zdecydowanie wywierają niezwykłe wrażenie na wszystkich. Idealny pomysł na prezent, nie tylko dla smakoszy whisky. Szklanki nadają się również do innych napoi - soków lub drinków.Do szklanek polecamy specjalne kamienie chłodzące napój, które można znaleźć klikając tutaj.Kolekcja:BarWymiary :pojemność - 0,2 lWaga:0.5 kgMateriał:szkło
Cilio Trentino Zestaw do wina (CI-301151)
Zestaw do wina Cilio Trentino. Idealna rzecz dla miłośników wina! Wykonany z eleganckiej stali szlachetnej. Stworzony na specjalne okazje, abyś mógł zachowa smak i aromat swojego ulubionego trunku. Nasza sugestia: świetnie sprawdzi się w roli prezentu dla mężczyzny.Materiał:Stal szlachetnaW skład zestawu wchodzą:• korkociąg• obcinacz do folii• korek do butelki• termometrWszystko w eleganckim, drewnianym pudełku.
Concept RK-7010 Biały
Czajnik CONCEPT RK-7010 Jest niezastąpionym pomocnikiem we wszystkich gospodarstwach domowych na całym świecie. Dlatego dla was został przygotowany mały czajnik turystyczny. Czajnik turystyczny Concept z automatycznym przełącznikiem napięcia posiada dodatkowo 2 kubeczki i pokrowiec dla komfortowego podróżowania.
Tescoma zestaw garnków presto 11 el 716511
Wyjatkowy zestaw jaki oferuje Tescoma w linii PRESTO zadowoli nawet najbardziej wymagających. Wielowarstwowe dno zapobiega przypalaniu się potraw, a pokrywki z otworem dla pary dają doskonałą kontrolę gotowania. Uchwyty z wytrzymałego tworzywa nie parzą w dłonie, a rondelek w obustronną wylewką ułatwia odcedzanie.
Tescoma zestaw garnków tulip 11 el 724011
wyprodukowany ze szlachetnej stali nierdzewnejmasywne, 3-wartstowe dnonadaje się dla kuchenek gazowych, elektrycznych, z płytą ceramiczną oraz indukcyjnychW zestawie:garnek z pokrywką o pojemności 7 l i średnicy 24 cmgarnek z pokrywką o pojemności 4,3 l i średnicy 20 cmrondel z pokrywką o pojemności 3 l i średnicy 20 cmrondel z pokrywką o pojemności 2,2 l i średnicy 18 cmrondelek z pokrywką o pojemności 1,4 l i średnicy 16 cmpatelnia o średnicy 24 cm

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

frito.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 704
  1. Laura

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam, chociaż czas oczekiwania oceniam na zbyt długi.

2. mxzbfyewrt
    nie polecam

Zamówiony towar nie nadchodził więc wysłałam meila z zapytaniem, nie odpowiedzieli. Po paru dniach zadzwoniłam i Pan powiedział że towaru nie ma i będzie zwrot pieniędzy, już 2 tel.wykonałam z przypomniemiem i pieniedzy nadal nie ma. Po niedzieli zadzwonie kolejny raz z zapytaniem kiedy nastąpi zwrot pieniędzy. Ciężko odzyskać pieniądze, nie polecam tego sklepu, absolutnie

3. igor1986

4. asiakunik

5. bezpseudo

Nie polecam.

6. Moni

7. iwona
    nie polecam

Transakcja nie wiem dlaczego dotąd nie doszła do skutku mimo, że zapłaciłam za towar 17.06.2013. Dwa razy wysyłałam do nich email'a- bez odpowiedzi.

8. agnieszka

9. Anna

10. Marcin
    nie polecam

Czas reakcji obsługi klienta na wiadomości ode mnie skandaliczny. O wszystkim trzeba było się po kilka razy dopominać. Totalna zlewka ze strony sklepu.

mall.pl
    Odpowiedź sklepu Frito.pl
    Bardzo nam przykro, tak jak Pana informowaliśmy produkt był na zamówienie, jednak producent mimo obietnic nie wysłał nam go.
  11. Renata
    nie polecam

Przesłano mi część zamówienia. Po moim monicie poinformowano, że nie udało im się skompletować wszystkich produktów (poddostawca) i resztę mi doślą lub oddadzą gotówkę. Tak minął już ponad miesiąc. Kiedy się teraz przypomniałam, nie otrzymałam nawet odpowiedzi na maila. Będę pamiętać, żeby nie kupować w Frito. Odradzam.

mall.pl
    Odpowiedź sklepu Frito.pl
    Przypomnienie napisała Pani 1 lipca i od razu zaczęliśmy wyjaśniać sytuację u producenta. Już otrzymała Pani informację mailowe, że zwrócimny pieniądze za brakujące produkty. Bardz nam przykro. Niestety ze względu na sporą rotację w magazynie czasami zdarza się, że niektórych produktów chwilowo brakuje. Jeszcze raz przepraszamy za kłopot.
  12. Basia

Nieco długi czas oczekiwania lecz poza tym transakcja przebiegła pomyślnie.

13. drabiczotko

14. Magda
    nie polecam

Transakcja przebiegła pomyślnie, ale nie polecam ze wzgledu na bardzo dlugi czas oczekiwania - towar zostal wyslany prawie po miesiacu, a mial byc wyslany w ciagu tygodnia.

15. Weronika
    nie polecam

Transakcja przebiegła pomyślnie, jednak czas realizacji zamówienia jest dość długi, towar w bardzo dobrym stanie, dobra jakość i cena też atrakcyjna.