Sklep frito.pl - opinie

Na Ceneo od 2010-02-01
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Sagaform szklanki do whisky 6 szt Bar 5015280
Szklanki do whisky duńskiej firmy Sagaform z serii Bar. Wykonane są ze stylowego, cienkiego szkła. Picie Whisky w wielu kręgach jest wysmakowanym rytuałem, a w języku staroirlandzkim słowo whisky oznacza wodę życie. Warto pić ten wykwintny trunek z dobrych szklanek.Bujające się szklanki posiadają lekko zaokrągloną podstawę, dzięki czemu przechyląją się delikatnie na boki, a przy lekkim pchnięciu zaczynają się delikatnie bujać. Sprawiają wrażenie lekko pijanych, jakby miały się zaraz przewrócić... zdecydowanie wywierają niezwykłe wrażenie na wszystkich. Idealny pomysł na prezent, nie tylko dla smakoszy whisky. Szklanki nadają się również do innych napoi - soków lub drinków.Do szklanek polecamy specjalne kamienie chłodzące napój, które można znaleźć klikając tutaj.Kolekcja:BarWymiary :pojemność - 0,2 lWaga:0.5 kgMateriał:szkło
Cilio Trentino Zestaw do wina (CI-301151)
Cilio - zestaw do wina ToscanaCzteroczęściowy zestaw do wina Toscan został zapakowany w eleganckie, drewniane pudełko prezenentowe.Zestaw zawiera:korkociągtermometr do winakorek do butelkiobcinacz do foliiAkcesoria zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.Wymiary pudełka: 19 x 14 x 6 cmCilioNiemiecka marka od 1993 roku wspiera gospodarstwa domowe, tworząc funkcjonalne i wytrzymale produkty użytku codziennego. Akcesoria wyróżniają się wysoką jakością materiałów, których używa się do ich produkcji, a także oryginalnym wzornictwem. Wykonane z drewna, porcelany czy stali nierdzewnej wzbogacą Twoje wnętrze i dodadzą mu charakteru.
Concept RK-7010 Biały
Moc czajnika: 600 WPodróżny: TakWskaźnik poziomu wody: NieRegulacja temperatury: NieKolor: szaryKolor: białyTworzywo: plastikowyDalsze parametryCzajnik objętość 0.4 lMoc czajnika 600 WWskaźnik poziomu wody NiePodstawa bez podstawyRodzaj grzałki płaskie dno - ukryta grzałkaRegulacja temperatury NieTermometr NieFiltr nie maPodróżny TakPokrywa blokada bezpieczeństwa / zatrzaskTworzywo plastikowyKolorszary, białyWymiaryWaga produktu 0.8 kgSzerokość opakowania 12.6 cmWysokość opakowania 20.8 cmGłębokość opakowania 16.0 cmWaga produktu w opakowaniu 0.8 kg
Tescoma zestaw garnków presto 11 el 716511
Komplet garnków Tescoma PRESTO 11 elementówProducent: Tescoma.Model: PRESTO.Numer katalogowy: 716511.Właściwości:Materiał: Stal nierdzewna.Szklane pokrywki.Kolor: Stalowy.Komplet: 11 elementów.Gwarancja: 5 lat.Skład kompletu:Garnek z pokrywką średnica 24 cm, 7,0 l.Garnek z pokrywką średnica 20 cm, 3,0 l .Garnek z pokrywką średnica 18 cm, 2,0 l.Garnek z pokrywką średnica 26 cm, 1,5 l.Rondelek z wlewem i pokrywką średnica 14 cm, 0,75 l.Patelnia średnica 24 cm.Dlaczego warto?Naczynia do gotowania wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.Produkty wyposażone w wielowarstwowe dno kumulujące ciepło.Specjalnie wyprofilowane, wygodne uchwyty.Uchwyty nie nagrzewają się chroniąc tym samym przed poparzeniem.Szklane pokrywy dzięki którym możemy obserwować gotowane potrawy.Praktyczne otworki w pokrywkach pozwalające na wydostawanie się pary podczas gotowania.Różne pojemności garnków pozwalające na dobór odpowiedniego naczynia w zależnosci od ilości przygotowywanych potraw.Możliwość gotowania na wszystkich typach kuchenek, także indukcyjnej.Możliwość mycia w zmywarce.Elegancki desing.Gwarancja: 5 lat.
Tescoma zestaw garnków tulip 11 el 724011
Komplet garnków Tescoma Tullip 11 elementów.Producent: Tescoma.Model: Tulip.Numer katalogowy: 724011.Właściwości:Materiał: Stal nierdzewna.Metalowe pokrywki.Kolor: Stalowy.Komplet: 11 elementów.Gwarancja: 2 lata.Skład kompletu:Garnek z pokrywką średnica 24 cm, 7,0 l.Garnek z pokrywką średnica 20 cm, 4,0 l .Garnek z pokrywką średnica 20 cm, 3,0 l.Garnek z pokrywką średnica 18 cm, 2,0 l.Rondelek z pokrywką średnica 16 cm, 1,5 l.Patelnia średnica 24 cm.Dlaczego warto?Garnki do gotowania wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.Produkty wyposażone w wielowarstwowe dno kumulujące ciepło.Specjalnie wyprofilowane, wygodne uchwyty.Trwała konstrukcja i solidne wykonanie.Różne pojemności garnków pozwalające na dobór odpowiedniego naczynia w zależnosci od ilości przygotowywanych potraw.Możliwość gotowania na wszystkich typach kuchenek, także indukcyjnej.Możliwość mycia w zmywarce.Elegancki i nowoczesny desing.Gwarancja: 2 lata.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

frito.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 1
  1. G...z
    nie polecam

Po kilkunastu dniach upomniałem się o zamówienie - sklep zmienił status płatności na "przyjęta", ale zamówienie nadal "oczekuje na realizację". Żenada.

2. E...a

Poza terminem dostawy,wszystko ok.

3. A...a

4. m...k

5. J...a

6. A...a
    nie polecam

Kupiłam produkt, który był opatrzony etykietą "Wysyłamy w ciągu 24h". Po zakupie nie otrzymałam na maila potwierdzenia zakupu. Po 18 dniach od zapłaty otrzymałam lakoniczną informację, że towar został wysłany. Towar rzeczywiście doszedł kilka dni po mailu. Był zapakowany dobrze, ale sam towar był bardzo zakurzony, a tektura do której był przymocowany pogięta.

7. M...k

8. M...o
    nie polecam

Długi czas oczekiwania na realizację zamówienia, po kontakcie telefonicznym towar został wysłany.

9. a...a

10. e...a

11. R...3

12. Ł...z

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. Wystąpiło pewne opóźnienie (zamówienie się zawieruszyło?), ale kiedy już przypomniałem o sobie, zakupiony przedmiot dotarł do mnie bardzo szybko.

13. G...a

Transakcja przebiegła pomyślnie, tylko dłużej niż się spodziewałam;). Mimo to polecam.

14. M...a

15. M...k
    nie polecam

Kompletnie niepoważne podejście do klienta. Brak informacji że sprzedają nieistniejący towar. Brak ze strony sklepu kroków do rozwiązania sprawy. O stan realizacji zamówienia trzeba się dowiadywać samodzielnie. O zwrot wpłaconej za nieistniejący towar gotówki trzeba się dopominać po kilka razy. Dokonałem tam zakupu dwa razy. Pierwszy i ostatni. I nikomu nie polecam, dopóki nie nauczą się szanować klienta. Ocena bardzo słaba, a nie fatalna jedynie dlatego, ze przynajmniej telefon ktoś odbiera.