Sklep frito.pl - opinie

Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
Ocena
Sagaform szklanki do whisky 6 szt Bar 5015280
Szklanki do whisky duńskiej firmy Sagaform z serii Bar. Wykonane są ze stylowego, cienkiego szkła. Picie Whisky w wielu kręgach jest wysmakowanym rytuałem, a w języku staroirlandzkim słowo whisky oznacza wodę życie. Warto pić ten wykwintny trunek z dobrych szklanek.Bujające się szklanki posiadają lekko zaokrągloną podstawę, dzięki czemu przechyląją się delikatnie na boki, a przy lekkim pchnięciu zaczynają się delikatnie bujać. Sprawiają wrażenie lekko pijanych, jakby miały się zaraz przewrócić... zdecydowanie wywierają niezwykłe wrażenie na wszystkich. Idealny pomysł na prezent, nie tylko dla smakoszy whisky. Szklanki nadają się również do innych napoi - soków lub drinków.Do szklanek polecamy specjalne kamienie chłodzące napój, które można znaleźć klikając tutaj.Kolekcja:BarWymiary :pojemność - 0,2 lWaga:0.5 kgMateriał:szkło
Cilio Trentino Zestaw do wina (CI-301151)
Zestaw do wina Cilio Trentino. Idealna rzecz dla miłośników wina! Wykonany z eleganckiej stali szlachetnej. Stworzony na specjalne okazje, abyś mógł zachowa smak i aromat swojego ulubionego trunku. Nasza sugestia: świetnie sprawdzi się w roli prezentu dla mężczyzny.Materiał:Stal szlachetnaW skład zestawu wchodzą:• korkociąg• obcinacz do folii• korek do butelki• termometrWszystko w eleganckim, drewnianym pudełku.
Concept RK-7010 Biały
Czajnik CONCEPT RK-7010 Jest niezastąpionym pomocnikiem we wszystkich gospodarstwach domowych na całym świecie. Dlatego dla was został przygotowany mały czajnik turystyczny. Czajnik turystyczny Concept z automatycznym przełącznikiem napięcia posiada dodatkowo 2 kubeczki i pokrowiec dla komfortowego podróżowania.
Tescoma zestaw garnków presto 11 el 716511
Wyjatkowy zestaw jaki oferuje Tescoma w linii PRESTO zadowoli nawet najbardziej wymagających. Wielowarstwowe dno zapobiega przypalaniu się potraw, a pokrywki z otworem dla pary dają doskonałą kontrolę gotowania. Uchwyty z wytrzymałego tworzywa nie parzą w dłonie, a rondelek w obustronną wylewką ułatwia odcedzanie.
Tescoma zestaw garnków tulip 11 el 724011
wyprodukowany ze szlachetnej stali nierdzewnejmasywne, 3-wartstowe dnonadaje się dla kuchenek gazowych, elektrycznych, z płytą ceramiczną oraz indukcyjnychW zestawie:garnek z pokrywką o pojemności 7 l i średnicy 24 cmgarnek z pokrywką o pojemności 4,3 l i średnicy 20 cmrondel z pokrywką o pojemności 3 l i średnicy 20 cmrondel z pokrywką o pojemności 2,2 l i średnicy 18 cmrondelek z pokrywką o pojemności 1,4 l i średnicy 16 cmpatelnia o średnicy 24 cm
Tescoma zestaw garnków home profi 9 el 725009
Zestaw garnków Tescoma Home Profi doskonale się sprawdzą w każdej kuchni. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wyposażone w wyjątkowo grube, wielowarstwowe dno i masywne, szerokie uchwyty. Nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek – gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych. Można myć w zmywarce.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

frito.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 704
  1. Grzegorz
    nie polecam

Po kilkunastu dniach upomniałem się o zamówienie - sklep zmienił status płatności na "przyjęta", ale zamówienie nadal "oczekuje na realizację". Żenada.

2. Ewa

Poza terminem dostawy,wszystko ok.

3. Agata

4. marek

5. Jolanta

6. Anna
    nie polecam

Kupiłam produkt, który był opatrzony etykietą "Wysyłamy w ciągu 24h". Po zakupie nie otrzymałam na maila potwierdzenia zakupu. Po 18 dniach od zapłaty otrzymałam lakoniczną informację, że towar został wysłany. Towar rzeczywiście doszedł kilka dni po mailu. Był zapakowany dobrze, ale sam towar był bardzo zakurzony, a tektura do której był przymocowany pogięta.

7. Maciek

8. Maćko
    nie polecam

Długi czas oczekiwania na realizację zamówienia, po kontakcie telefonicznym towar został wysłany.

9. ania

10. elza

11. ROBO13

12. Łukasz

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. Wystąpiło pewne opóźnienie (zamówienie się zawieruszyło?), ale kiedy już przypomniałem o sobie, zakupiony przedmiot dotarł do mnie bardzo szybko.

13. Gosia

Transakcja przebiegła pomyślnie, tylko dłużej niż się spodziewałam;). Mimo to polecam.

14. Marlena

15. Marek
    nie polecam

Kompletnie niepoważne podejście do klienta. Brak informacji że sprzedają nieistniejący towar. Brak ze strony sklepu kroków do rozwiązania sprawy. O stan realizacji zamówienia trzeba się dowiadywać samodzielnie. O zwrot wpłaconej za nieistniejący towar gotówki trzeba się dopominać po kilka razy. Dokonałem tam zakupu dwa razy. Pierwszy i ostatni. I nikomu nie polecam, dopóki nie nauczą się szanować klienta. Ocena bardzo słaba, a nie fatalna jedynie dlatego, ze przynajmniej telefon ktoś odbiera.