Sklep foto7.pl - opinie

0,0
Dane
Nazwa firmy
Foto7
Telefon
322382514
Adres e-mail
ko... Pokaż
Na Ceneo od 2017-09-29
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Oceń ten sklep!
Popularne produkty
Lastolite Mini TriGrip 75cm Diffuser 2 Stop (3607)
Profesjonalny trójkątny dyfuzor fotograficzny 2 f-stop o długości boku 75 cm produkowany przez renomowaną angielską firmę Lastolite. Posiada usztywniony stelaż i wygodny uchwyt do trzymania w ręku. Dyfuzor można również postawić na ziemi i oprzeć o nogę. Stabilna konstrukcja ułatwia stosowanie tego dyfuzora w plenerze, gdy wieje wiatr. Dyfuzor TriGrip jest przeznaczony do ujęć wymagających oświetlenia rozproszonym światłem całej sylwetki postaci. Zastępując dyfuzor o regularnym kształcie, dyfuzory TriGrip wykorzystują trójkątny kształt, który zapewnia znacznie bardziej wytrzymałą i stabilniejszą konstrukcję. Blendy TriGrip posiadają również wygodny uchwyt ręczny z taśmą zabezpieczającą, umożliwiający dokładne pozycjonowanie ich jedną ręką. Ekrany TriGrip zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby jak najbardziej uprościć kontrolowanie światła. Niewielka waga oraz zastosowanie uchwytu na rękę wyposażonego w pasek zaciskowy sprawia, że można je użyć prawie w każdej sytuacji. Dodatkowym plusem reflektorów TriGrip jest mały rozmiar po złożeniu (TriGrip składa się do 30cm). Cechy charakterystyczne: Delikatnie rozprasza światło zapewniając rozproszone cienie i miękkie światło Spadek jasności o dwie działki przysłony Składa się do jednej trzeciej oryginalnego rozmiaru - w ciągu kilku sekund może zostać złożony do wygodnego rozmiaru do przenoszenia i przechowywania Ergonomiczny uchwyt umożliwiający łatwą obsługę i precyzyjną kontrolę Potrójne wzmocnione ściegi - ponad 30 oczek na cal zapewnia, że stalowe taśmy nie wyjdą z obręczy Pokrowiec w komplecie dla łatwiejszego przechowywania i transportu
Lastolite TriGrip 75cm Gold/White (3641)
Blendy Trigrip zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby jak najbardziej uprościć kontrolowanie światła. Blenda o regularnym kształcie może zostać zastąpiony ekranem TriGrip. Trójkątny kształt obręczy zapewnia znacznie mocniejszą i bardziej stabilną konstrukcję. Wyposażony jest w uchwyt z paskiem zabezpieczającym, umożliwiający dokładne i wygodne ustawienie ekranu jedną ręką. Oznacza to, że można go stosować w prawie w każdej sytuacji i w niewygodnych miejscach, które wcześniej wymagały użycia statywu.Pasek zabezpieczający pozwala na podtrzymywanie reflektora bez konieczności użycia uchwytu, zmniejszając nacisk na nadgarstek i palce podczas długiego trzymania.Blenda Gold/White daje następujące efekty (przy świetle źródłowym 5600 K):Gold – Temperatura barwowa światła odbitego około 5000 K. Uzyskujemy efekt ocieplenia.White – Temperatura barwowa światła odbitego nie ulega zmianie. Uzyskujemy rozproszone i zmiękczone światło.
Lastolite Skylite Griphead - Głowica do ekranu Skylite, LL LA8446
Głowica gripowa pozwalająca na wygodne i bezpieczne zamocowanie i pochylanie ram systemu Skylite. Umożliwia ona mocowanie ramy na statywie oświetleniowym z trzpieniem 16mm (5/8"). Większe ramy powinny zostać zamocowane na dwóch statywach. Możliwe jest także użycie poprzecznego uchwytu LL LA8449 do ramy (Skylite Small i Medium) i zamocowanie na jednym statywie.Głowica gripowa LL LA8446 jest kompatybilna ze wszystkimi ramami kolekcji Skylite.
Green Clean Sensor Cleaning "after shake" (SC-5200)
Zestaw szpatułek do niepełnego formatu to cztery nasączone specjalnym płynem, osobno i sterylnie pakowane szpatułki do czyszczenia matrycy aparatu oraz cztery pokryte materiałem nie zostawiającym smug do wycierania na sucho.Odpowiedni skład płynu mokrej szpatułki zapewnia bezpieczeństwo matrycy.Mokra szpatułka:nasączona nietoksycznym i niepalnym płynemzawiera delikatny rozpuszczalnikpłyn nie kapie ze szpatułki (każda jest odpowiednio nasączona)usuwa tłuste śladyłatwy w użyciu uchwytSucha szpatułka wykonana jest ze specjalnego materiału nie pozostawiającego włókien i smug; użyta bezpośrednio po mokrej szpatułce zbiera pozostałości płynu czyszczącego i pozostawia matrycę suchą i czystą.Zastosowany wysoki standard procesu produkcyjnego i dobranych materiałów gwarantuje profesjonalne rezultaty.
Lastolite 5781 Chromakey Green 3.0 x 3.5 m
Tła Chromakey są idealnym narzędziem do tzw. „kluczowania” w technice filmowej i fotograficznej. Rozwiązanie przeznaczone dla fotografów i filmowców pracujących w studio i poza nim. Tło można powiesić na dwóch statywach z poprzeczką lub na szynach mocowanych do sufitu. Kompatybilne z systemami zawieszania (LL LA1108, LL LA1128).Elastyczna tkanina po rozwieszeniu tworzy gładką, pozbawioną zagnieceń powierzchnię. Można ją naciągać lub drapować. Po złożeniu do załączonego pokrowca zajmuje niewiele miejsca.
Lastolite 67GB Czarne / średnio szare 1.8 x 2.15 m
Niezastąpione akcesorium dla fotografa realizującego sesje zdjęciowe poza studiem. Nadaje się do portretów i małych grup. Elastyczna tkanina naciągnięta na stalową ramę (podobnie jak w blendach) pozbawiona jest zagnieceń. Rozwiązanie przeznaczone dla fotografów i filmowców pracujących poza studiem, w małych wnętrzach, w których nie ma miejsca na rozstawienie systemu zawieszenia teł.Najważniejsze zalety tła PlainColours CollapsibleSkładane do 1/3 oryginalnego wymiaruDwustronne (Czarne/Szare)Idealne na eventy lub do małych przestrzeniPoręczny pokrowiec w zestawieSkłada się do 1/3 wymiaru. Pakowane w dołączony poręczny pokrowiec. Wygodne do przechowywania i transportu.Tło można oprzeć o ścianę, powiesić na statywie lub skorzystać z magnetycznego systemu podwieszania teł składanych.Specyfikacja:Wymiary: 1,8 x 2,15 mKolor: Czarny/SzaryWaga :4,3 kg

Szczegółowe informacje o sklepie FOTO7.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Foto7
Adres Daszyńskiego 148, 44-100 Gliwice
Telefon 322382514
Adres e-mail ko... Pokaż
Witryna
NIP 9691162192
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik