Sklep fierte.pl - opinie

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0
4.0
Dane
Nazwa firmy
Fierte.pl
Telefon
+48 696680696
Adres e-mail
fi... Pokaż
Na Ceneo od 2017-06-07
opinie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0
Negatywne
0
0
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
PJUR SUPERHERO 20 ml
Skład: Propylene Glycol, Panthenol, Aloe Vera, Menthol, Lauromacrogol, EthanolPJUR SUPERHERO to wysokiej jakości, markowy środek w sprayu dla mężczyzn, przeznaczony do przedłużenia stosunku seksualnego, renomowanej niemieckiej firmy PJUR.PJUR SUPERHERO obniża nadwrażliwość męskiego członka, opóźniając moment szczytowania i przedłużając przyjemność wynikającą z przeżywania aktu seksualnego. Każdego mężczyznę zamieni w super herosa!Wypróbuj unikalne działanie markowego sprayu PJUR SUPERHERO Dodatkowe informacje znaleźć można na oficjalnych stronach producenta - PJUR GROUPSposób użycia: kilka dawek sprayu należy rozpylić bezpośrednio na członek i jadra, na kilka minut przed aktem seksualnym;Zawartość: spray
Vibe Therapy wibrator Euphoria Purple (E21898)
Cudowny Wibrator Euphoria marki Vibe Therapy. Mocny, a zarazem super cichy wibrator z siedmioma dzikimi trybami. Wibrator Euphoria marki Vibe Therapy wykonany jest z higienicznego silikonu najwyższej klasy medycznej. Kolor: fioletowy Średnica: 2,5 do 4 cm Długość: 23,5 cm Wymagane baterie: 2x AA (nie dołączone) Produkty Vibe Therapy zrobione są z wysokiej jakości silikonu, posiadającego certyfikat medyczny. Tworzywo to jest najbezpieczniejszym ze wszystkich, które mogą być użyte w produktach erotycznych. Używane jest na co dzień w przemyśle medycznym oraz innych. Silikon w dotyku jest miękki jak skóra naturalna, szybko się ociepla i pozostaje ciepły dłużej niż inne tworzywa. Tworzywo to jest bezwonne, bez smaku, nieporowate i wolne od środków do zmiękczania. Co więcej, nasze produkty są hipoalergiczne, a w dodatku łatwo się je czyści używając ciepłej wody z dodatkiem mydła. Wszystkie produkty są zaprojektowane z myślą o współczesnej kobiecie. Są pięknie zaprojektowane. Ich kształty zapewnią Ci naprawdę terapeutyczne i przyjemne doświadczenia. Spełniają one najwyższe standardy jakości na całym świecie. Reasumując: bezproblemowe, wyszukane, luksusowe, wodoodporne Masażery wykonane z silikonu dla Ciebie.
Vibe Therapy wibrator Grandiose Pink (E21908)
Cudowny Wibrator Grandiose marki Vibe Therapy. Mocny, a zarazem super cichy wibrator z siedmioma dzikimi trybami. Wibrator Grandiose marki Vibe Therapy wykonany jest z higienicznego silikonu najwyższej klasy medycznej. Kolor: Biały/Różowy Wymagane baterie: 2x AA (nie dołączone). Produkty Vibe Therapy zrobione są z wysokiej jakości silikonu, posiadającego certyfikat medyczny. Tworzywo to jest najbezpieczniejszym ze wszystkich, które mogą być użyte w produktach erotycznych. Używane jest na co dzień w przemyśle medycznym oraz innych. Silikon w dotyku jest miękki jak skóra naturalna, szybko się ociepla i pozostaje ciepły dłużej niż inne tworzywa. Tworzywo to jest bezwonne, bez smaku, nieporowate i wolne od środków do zmiękczania. Co więcej, nasze produkty są hipoalergiczne, a w dodatku łatwo się je czyści używając ciepłej wody z dodatkiem mydła. Wszystkie produkty są zaprojektowane z myślą o współczesnej kobiecie. Są pięknie zaprojektowane. Ich kształty zapewnią Ci naprawdę terapeutyczne i przyjemne doświadczenia. Spełniają one najwyższe standardy jakości na całym świecie. Reasumując: bezproblemowe, wyszukane, luksusowe, wodoodporne Masażery wykonane z silikonu dla Ciebie!
Vibe Therapy wibrator zest White (E21899)
Cudowny Wibrator zest marki Vibe Therapy. Mocny, a zarazem super cichy wibrator z siedmioma dzikimi trybami. Wibrator zest marki Vibe Therapy wykonany jest z higienicznego silikonu najwyższej klasy medycznej. Kolor: Biały Wymagane baterie: 2x AA (nie dołączone) Produkty Vibe Therapy zrobione są z wysokiej jakości silikonu, posiadającego certyfikat medyczny. Tworzywo to jest najbezpieczniejszym ze wszystkich, które mogą być użyte w produktach erotycznych. Używane jest na co dzień w przemyśle medycznym oraz innych. Silikon w dotyku jest miękki jak skóra naturalna, szybko się ociepla i pozostaje ciepły dłużej niż inne tworzywa. Tworzywo to jest bezwonne, bez smaku, nieporowate i wolne od środków do zmiękczania. Co więcej, nasze produkty są hipoalergiczne, a w dodatku łatwo się je czyści używając ciepłej wody z dodatkiem mydła. Wszystkie produkty są zaprojektowane z myślą o współczesnej kobiecie. Są pięknie zaprojektowane. Ich kształty zapewnią Ci naprawdę terapeutyczne i przyjemne doświadczenia. Spełniają one najwyższe standardy jakości na całym świecie. Reasumując: bezproblemowe, wyszukane, luksusowe, wodoodporne Masażery wykonane z silikonu dla Ciebie.
Lelo - Olga Gold (E21323)
OLGA to luksusowy produkt, zrobiony z nierdzewnej stali lub 18 karatowego złota. zaprojektowana by dotrzeć do punktu G i stymulować go z gracją. Metal ocierający się o nagą skórę oferuje wrażenia, których nie sposób wyrazić w słowach. OLGA może działać razem z YVA by zapewnić kooperację, która przeniesie Cie na szczyty fantazji. Udostępniana w eleganckim, drewnianym pudełku, z instrukcją, satynową torbą oraz roczną gwarancją producenta. Tworzywo: 18 karatowe złoto Wykończenia: świecące Wymiary: 195 x 50 x 30 mm Waga: 650 gram TWORzYWA BEzPIECzNE DLA CIAŁA 18 KARATOWE zŁOTO / NIERDzEWNA STAL PRECYzJA ŁATWY DOSTĘP DO TEGO WYJĄTKOWEGO MIEJSCA WYJĄTKOWY KSzTAŁT DWIE KOŃCÓWKI = DWIE FUNCKJE ŁATWA W CzYSzCzENIU GŁADKA I ŁATWA W UŻYCIU WSPANIAŁY KOMPAN IDEALNE UzUPEŁNIENIE DO LELO NEA ROCzNA GWARANCJA LELO

Szczegółowe informacje o sklepie FIERTE.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Fierte.pl
Adres cała Polska, 95-050 Konstantynów Łódzki
Telefon +48 696680696
Adres e-mail fi... Pokaż
Witryna
NIP 7292509173
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik