Sklep elsynor.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
Elsynor.pl
Telefon
884969000
Adres e-mail
sk... Pokaż
Na Ceneo od 2015-05-19
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
0% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Śpiew ptaka
Mello Anthony śpiew ptaka Wydawnictwo: zYSK I S-KA ISBN: 8375060372 Oprawa: Miękka Ilość stron: 198 Wymiary: 12.3x19.5cm Rok wyd.: 0 Opis: śpiew ptaka to skarbiec bajek buddyjskich, chrześcijańskich, chasydzkich, sufickich, chińskich i z wielu innych kultur, opatrzonych znakomitymi komentarzami.
Wielka encyklopedia gór i alpinizmu. T. 3 (Góry Europy)
Solidnie opracowane kompendium wiedzy na temat europejskich masywów górskich, ich topografii, przyrody, warunków geologicznych, związanej z nimi sztuki i obyczajowości, a także szczegółowo przybliżające alpinistyczną historię starego kontynentu. Tom niezawodnie bogaty w materiały graficzne: mapy, plany, ilustracje i zdjęcia..
Bogaty ojciec, biedny ojciec
Bogaty ojciec, biedny ojciec - czyli czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i średnia klasa - od kilku lat utrzymuje się na szczycie światowych bestsellerów biznesu. Autor, Robert Kiyosaki, otwiera nam oczy na świat, jakiego nie poznamy w szkole czy na studiach. Współczesna edukacja przygotowuje dzieci i młodzież do życia w świecie, który tak naprawdę już nie istnieje.Książka "Bogaty ojciec, biedny ojciec" to podręcznik uczący nowoczesnego podejścia do zarabiania pieniędzy.
Wodociągi i kanalizacja. Część 1. Wodociągi
Podręcznik do nauki przedmiotu wodociągi i kanalizacja, przeznaczony dla uczniów technikum i szkoły policealnej, zawód: technik urządzeń sanitarnych, a także do przedmiotu uzdatnianie wody - zawód: technik ochrony środowiska, specjalność: uzdatnianie wody i oczyszczanie ścieków.
Encyklopedia szkolna matematyka (twarda oprawa)
Encyklopedia Matematyka to kompendium wiedzy przeznaczone zarówno dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum jak i szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów. Dzięki zawartym w niej informacjom będziesz mógł otrzymać pozytywną ocenę z odpowiedzi ustnej, zaliczyć każdy sprawdzian, a także przygotować się do egzaminu gimnazjalnego, matury, kolokwium, czy egzaminu zaliczeniowego.
BUSZ PO POLSKU
"W pierwszą rocznicę śmierci Ryszarda Kapuścińskiego, wielkiego reportażysty, poety i fotografa, oddajemy do rąk czytelników jego ""Dzieła wybrane"". Na 16 jej tomów złożą się m.in. ""Heban"", ""Wojna futbolowa"", ""Szachinszach"", ""Lapidaria"", ""Imperium"", ""Podróże z Herodotem"", a także mniej znane ""Wiersze zebrane"". Każdy z tomów jest wzbogacony o eseje wybitnych autorów, takich jak Salman Rushdie, Hanna Krall, John Updike, William Brand, Moses Isegawa, Dušan Provaznik, Jarosław Mikołajewski i wielu innych."

Szczegółowe informacje o sklepie ELSYNOR.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Elsynor.pl
Adres Os. Przyjaźni 24/45, 61-686 Poznań
Telefon 884969000
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 8321772288
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik