Sklep eceluloza.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
eCeluloza.pl
Telefon
517295749
Adres e-mail
pr... Pokaż
Na Ceneo od 2011-11-03
opinie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Brise Odświeżacz Powietrza W Żelu Lawendowym 150Ml
BRISE odświeżacz powietrza o zapachu lawendy w żelu.Masa 150 g.Wniesie do Twojego domu wesołą atmosferę letniej łąki - świeżej i pełnej słońca. Brise Żel skutecznie odświeża powietrze we wszystkich pomieszczeniach w domu pozostawiając przyjemny, świeży zapach do około 30 dni. Brise żel to kombinacja wysokiej jakości substancji zapachowych zawartych w żelu i umieszczonych w odpowiednim pojemniku.
Yplon Żel 1 L Palemka
YPLON Żel palemka 1 L przeznaczony jest do czyszczenia urządzeń sanitarnych w toaletach.
Tork Dispenser Hand Towel Interfold White - dozownik do ręczników wielopanelowych (552000)
Dozownik do ręczników wielopanelowych biały Tork Dispenser Hand Towel Interfold WhiteZabezpieczenie przed przepełnieniem - specjalne widełki gwarantują, iż dozownik będzie wypełniony odpowiednią ilością ręczników System bezdotykowy, użytkownik dotyka tylko swojej części ręcznika - higieniczne rozwiązanie Smukły dozownik - atrakcyjny wygląd oszczędzający miejsce Otwierany z boku - łatwy do uzupełnienia w każdej chwili Dozowanie jednego ręcznika naraz - redukcja zużycia wkładuOpis produktu: Dozownik Tork do ręczników wielopanelowych (system H2) jest przeznaczony do łazienek, w których ceni się wygodę i wysoki poziom higieny, czyli do takich miejsc jak restauracje i biura.
Tork Dispenser Toilet paper Jumbo Roll White - dozownik do papieru toaletowego w roli (554000)
Dozownik do papieru toaletowego w jumbo roli biały Tork Dispenser Toilet paper Jumbo Roll WhiteOpcja zapasowej rolki - dozownik oprócz nowej rolki mieści do 35 m bieżącej rolki Półprzeźroczyste okienko pozwala kontrolować ilość wkładu Hamulec zapewnia optymalne dozowanie papieru jak i zapobiega nadmiernemu rozwijaniu się rolki Wykonane z włókna szklanego zabki - łatwiejsze odrywanie papieru Duża pojemność - rzadsze uzupełnianie dozownikaOpis produktu: Dozownik Tork do papieru toaletowego w jumbo roli(system T1) może pomiescić 2 rolki papieru - jedną nową, drugą kończącą się - przez, co wyróżnia się dużą pojemnością. Przeznaczony jest do toalet o dużym natężeniu ruchu, w takich miejscach jak szkoły i inne obiekty publiczne.
Numatic Tm2815 Twinmop
TM2815 TwinMop Numatic:- wiadro niebieskie 28L- wiadro czerwone 15L- wyciskarka doczołowa (tylny odpływ wody)- kuweta 4l- bez mopaWymiary (dł. szer. wys.): 800x410x1250mm

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

Szczegółowe informacje o sklepie ECELULOZA.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy eCeluloza.pl
Adres Al. Piłsudskiego 141, 92-318 Łódź
Telefon 517295749
Adres e-mail pr... Pokaż
Witryna
NIP 7282761089
KRS Pokaż
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik