Sklep e-sklepdladziecka.pl - opinie

0,0
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Maxima Ksylofon Deluxe . Muzyczny Stolik 2418
Oto każdy miłośnik muzyki może mieć własną, małą orkiestrę. Stojący, jaskrawo pomalowany o świetnym dźwięku 8-tonowy ksylofon, dwie pałeczki, trójkąt, talerz i bęben w jednym miejscu. Nic, tylko tworzyć arcydzieła muzyczne!:)Wymiary: 45 x 28 cm.
Maxima Kolorowa Zjeżdżalnia, Tor Wyścigowy
"Formuła 1" z wież kaskadowych. Tor z bezpiecznego kolorowego drewna. Małe samochodziki same zjeżdżają w dół i urzekają nie tylko najmłodszych.
Maxima Lalka Maja 6901
Lalka Maja napewno chciałaby być towarzyszką Twoich zabaw. Ubrana w modny strój składający się z różowej pikowanej kurtki, szalika, dżinsów i różowych butów. Zawsze jest w towarzystwie swojej przytulanki: mięciutkiej, różowej myszki.Wysokość: 53 cm
Eichhorn Kolorowe Klocki Drewniane 100el. 2228
Budowanie z takich klocków to czysta przyjemność!Klocki do budowania. W zestawie znajduje się 100 pomalowanych kolorowymi bejcami klocków, które rozwijają znajomość kolorów i kształtów oraz pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Klocki znajdują się w twardym, tekturowym i poręcznym wiaderku. Wieko wiaderka ma wycięte kształty geometryczne, co pozwoli dziecku na zabawę w sortowanie klocków.Klocki EICHHORN wykonane są z najwyższej jakości drewna, są bardzo starannie wykończone oraz poddane odpowiedniej obróbce, tak, aby spełniały najwyższe wymogi bezpieczeństwa.
Small Foot Design Muzyczny Stolik. Motylek 1166
Solidny, stabilny, drewniany stolik umożliwi małemu muzykowi komponowanie pierwszych utworów muzycznych, a przy tym ćwiczenie umiejętności motorycznych i wyczucia rytmu. Wyposażony jest w 8 - tonowe cymbałki z metalowymi płytkami dźwięcznymi i 2 drewnianymi pałeczkami, tarkę muzyczną z pałeczką, metalowy talerz, dwa bębenki o różnej wielkości i wydobywanym dźwięku. Drewniane pałeczki po zakończeniu koncertu małego muzyka mogą zostać umieszczone w specjalnie przygotowanych otworach na blacie muzycznego stoliku.  Wymiary: 45 x 40 cm
Maxima Domek Dla Lalek. Willa 1557
Maxima Domek Dla Lalek Willa 1557

Ceneo nie prezentuje oferty sklepu.