Sklep dywanstyl.pl - opinie

Na Ceneo od 2010-04-27
12 miesięcy
88% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Agnella Standard Aralia Jasny Brąz
Klasyczny dywan Agnella Standard wykonany ze specjalnej przędzy uszlachetnionej chemicznie świetnie sprawdza się w każdym pomieszczeniu, dzięki materiałowi z jakiego został wykonany łatwo się go czyści, wystarczy tylko nawilżona szmatka. Jest przystosowany do ogrzewania podłogowego, ma bardzo dużą wytrzymałość. Klasyczne dywany dostępne w tradycyjnych lub bardziej nowoczesnych wzorach to najpopularniejszy wybór Klientów. Producent Agnella. Kraj pochodzenia Polska.
Agnella Avant-garde Collection Look Kość Słoniowa 200x300
Rodzaj: Dywany, Kształt: Prostokąt, Wymiary: 200x300 cm
Agnella Standard Aralia Beż
Agnella Standard Aralia Bordo
Łącznik do mat gumowych inny
Łącznik do mat gumowych "z dziurami" służy do łączenia wycieraczek w większą całość. Wykonany jest z bardzo wytrzymałej gumy, odpornej na warunki atmosferyczne. Łącznik utrzymuje wycieraczki w jednym miejscu nie pozwalając im się "rozejść". Rodzaj surowca guma Kraj pochodzenia Indie Dla alergików tak Gwarancja 12 miesięcy
Dywan Balta Noblesse Cosy 62471 090 160X230
Sklep Internetowy DywanStyl.pl to ponad 8000 dywanów w jednym miejscu znajdziesz tu dywany wełniane, nowoczesne, tradycyjne, chodniki dywanowe i inne przejrzyj naszą ofertę i znajdź swój wymarzony dywan!

dywanstyl.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 424
  1. xx

zrezygnowałem z zamówienia

2. krychna

Profesjonalna obsługa klienta!!!

3. AnJ

Firma solidna, wywiązała się z dobrze z złożonego zamówienia.

4. Maria

Polecam gorąco sklep.

5. Henryka

Zamówienie zrealizowano i przesłano, i dostarczono pod drzwi, perfekt. Jestem zadowolona. Dziękuję

6. Robson

7. klima
    nie polecam

niestety nie polecam, słaby kontakt mailowy, przekładanie z dnia na dzień wysyłki, w końcu wysyłka na inny adres niż prosiłem

mall.pl
    Odpowiedź sklepu DywanStyl.pl
    Klient zmienił adres dostawy już po odbiorze przesyłki przez kuriera z naszego magazynu. Pomimo naszej interwencji, nie udało się przeadresować paczki, ale dotarła i tak do rąk własnych Klienta (potwierdzone na liście przewozowym).
  8. Ewa

9. ewa

Super sklep Szybko towar doskonałej jakości

10. Szividia

Zakupy przebiegły bez zarzutu, Wszystko o czasie i zgodnie z zamówieniem.

11. kijanka

Dywanstyl polecam. Szybko, świetnie zapakowany i dokładnie taki jak w internecie dywan. Bardzo dobra komunikacja z kurierem i terminowa dostawa

12. Bogi

Dobrze. Termin realizacji mógłby byc krutszy .

13. wiecha

Dywan piękny, zgodny z opisem, porządnie zapakowany na czas dostawy. Polecam.

14. Ewa

Profesjonalna obsługa. Towar jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach Polecam Kiedy zabrakło zamówionego prze zemnie chodnika i anulowano zamówienie w ramach przeprosin otrzymałam rabat na kolejne zakupy

15. Małgorzata

Bardzo polecam, towar 1-sza klasa.