Sklep dragonist.pl - opinie

Na Ceneo od 2018-09-28
12 miesięcy
94% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Xiaomi Redmi Note 7 4/64GB Niebieski
h1. Smartfon Xiaomi Redmi Note 7 - 4/64GB niebieski EUh3. Najważniejsze informacje:Smartfon pochodzi z oficjalnej dystrybucji. W zestawie znajduje...
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB Szary
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB Dual Sim Szary
Samsung Galaxy A10 SM-A105 32GB Dual SIM Czarny
System operacyjny: Android, Przekątna ekranu: 6,2 cala, Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpix
Xiaomi Redmi Note 7 4/64GB Czarny
System operacyjny: Android, Przekątna ekranu: 6,3 cala, Wbudowany aparat cyfrowy: 48 Mpix
Samsung Galaxy A70 SM-A705 128GB Dual SIM Czarny
System operacyjny: Android, Przekątna ekranu: 6,7 cala, Wbudowany aparat cyfrowy: 32 Mpix
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128GB Zielony
h1. Smartfon Xiaomi Redmi Note 8 PRO - 6/128GB zielonyh3. Najważniejsze informacje:Smartfon pochodzi z oficjalnej dystrybucji. W zestawie znajduje...

dragonist.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 1615
  1. Marek

realizacja zamowienia odbyla sie bezproblemu.

2. Krzysztof

Sprawna i szybka realizacja zamówienia.

Transakcja przebiegła szybko i bez problemu. Telefon spełnia oczekiwania .

4. Marco

Całkiem przyzwoita cena i szybka dostawa

5. Monika

Polecam , szybka wysyłka , sprzęt zgodny z opisem , dobry kontakt . Dostępna wysyłka pobraniowa.

Forma dostawy
    Dobry kontakt , dogodne godziny dostarczenia paczek .
  6. Rafsl

Rewelacja

7. Darecki

Towar zgodny z opisem, bardzo dobrze zapakowany. Bardzo szybka wysyłka i dostawa. Dobry kontakt. Bardzo dobra cena. Solidna firma. Polecam !

8. Marcin Ch.

Ok

Ok 😀
  9. Andrzej

Super sklep! Super ceny! Jak najbardziej polecam zakupy! Ps. Zobaczymy jak to będzie przy ewentualnej naprawie/reklamacji sprzętu...

W sumie ok.
  10. annaprzybylska20

Super

Jest ok
  11. Piotr A.
    nie polecam

0/5 Wystawiono Opinia wyjaśniana w programie

Bardzo niski poziom obsługi klienta. W firmie nikt nie odbiera telefonu, wysłanych kikanaście maili i do tej pory brak kontaktu ze strony sprzedającego. NIE POLECAM! Omijać ten sklep internetowy szerokim łukiem!

Odpowiedź sklepu Dragonist.pl
    Dzień Dobry, Panie Piotrze, zamówienie zostało złożone 30.09.2019 10:18, zrealizowane i wysłane 01.10.2019 09:34, po zrealizowaniu zamówienia, zgodnie z wcześniejszą informacją zawartej w automatycznym powiadomieniu, wysłaliśmy fakturę na firmę na wskazanego w zamówieniu maila. 11 października rozmawiał Pan z jednym z konsultantów i powtórnie wysłaliśmy dokument na maila. Pierwszy mail z fakturą został wysłany 3.października. Na każdym etapie realizacji zamówienia otrzymywał Pan powiadomienia, kontakt telefoniczny został nawiązany. Niestety nie mamy żadnych innych wiadomości od Pana, oprócz tych, które wymieniłam. Staramy się aby wszyscy nasi Klienci otrzymywali wszelkie informacje dotyczące zamówienia, jak i samej wysyłki i dostawi. Nie widzę tu żadnych uchybień, jeśli jednak z jakiegoś powodu poczuł się Pan niedoinformowany, proszę o informację. Każda uwaga naszych Klientów jest bezcenna. Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami, Alicja
    Forma dostawy
    Firma kurierska działa bez problemu.
  12. Iwona

Polecam ,produkt zgodny z opisem , szybka realizacja zamówienia .

13. tomasz

14. Andrzej

Towar nowy zgodny z opisem, dobrze zapakowany, szybka dostawa. Żadnych problemów. Solidna firma. Polecam!

Forma dostawy
    Dobry kontakt z kurierem. Wszystko w jak najlepszym porządku.
  15. Pizini

Bardzo dobrE