Sklep design-life.pl - opinie

Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
Ocena
Nextime 2269zw
Zegar ścienny holenderskiej marki Nextime, wykonany z lekkiego i eleganckiego aluminium. Zegar składa się jedynie ze wskazówek oraz mechanizmu. Bardzo minimalistyczny design doskonale wkomponowuje się w nowocześnie urządzone wnętrza. Idealny dla osób ceniących nietypowe dodatki do wnętrz.Wymiary:Długość wskazówki dużej: 50 cmŚrednica obrotu - 90 cmMateriał:AluminiumKolekcja:Working Time
Karlsson Present Time Ścienny Maxie Szary
ld; background-color: #90EE90;'>zegar ścienny holenderskiej firmy Karlsson™. Nowoczesny i klasyczny zarazem. Luksusowy dodatek do każdego wnętrza.
Artemide Tolomeo Decentrata 181119
Lampa sufitowa ArtemideTolomeo sospensone decentrata (z abażurem pergamin '36) pasująca do modelibiurkowych, ściennych i stojących z tej rodziny.Materiały: struktura zruchomymi ramionami z polerowanego aluminium. Łączenia z polerowanegoaluminium.Abażur z pergaminu lub satynowego jedwabiu na ramieniu z systemem balansu sprężynowego.Kolory: struktura - polerowanealuminium i szare aluminium, abażur ecru lub szary.Lampa dostępna w kilku rozmiarach:Abażur pergaminowy: ø 24, 32, 36 cmAbażur satynowy: ø 32, 36 cmEmisja światła:bezpośrednia z możliwością ustawienia kierunku padania.Projektanci: Michele De Lucchi, Giancarlo FassinaWymiary:szerokość 156/162/164 cmŹródła:max 1x150W żarówka globe ø cm 9,5 (E 27)lub max 1x150W halogen (E 27)Cena obejmuje: korpus aluminiowy z abażurem pergaminowym ø 36 cm.Suspension lamp, with matching table, floor and wall versions.Available with different shapes, sizes and materials diffusers.Materials: cantilevered arms in polished aluminium; jointsin polished aluminium; diffuser in matt aluminium or inparchment paper or silk satin fabric or stainless steel ring.System of spring balancing. Colours: polished and mattaluminium structure, aluminium,
Kare Design Like Umbrella 61805
A hot topic in the bar, lounge, living room or office... this huge wall clock is an eye-catcher! The four numerics can be fixed flexibly or just left out.Material: Metall, Kunststoff, Aluminium, batteriebetrieben, exkl. 2 x 1,5 V (AA)Size: 1 x 1 x 0,06 mWeight: 0,9 kg
Artemide Tolomeo Parete Micro
Rodzaj: Kinkiety, Kolor: Szare

design-life.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 97
  1. Sylwia

Miła i szybka obsluga

Ok szybko i sprawnie
  2. Marzena

dobrze i szybko, tylko brak możliwości śledzenia przesyłki

3. Majka

Trochę zbyt długo trzeba czekać. Ale towar dostarczony w terminie określonym przez sprzedawcę.

4. Legier

Stolik dotarł później niż oczekiwałam ale dobrze, że w ogóle dotarł. Jakość nie jest dla mnie w 100% zadowalająca ale jest OK.

Odpowiedź sklepu design-life.pl
    Szanowna Klientko, zamówiony przez Panią stolik otrzymała Pani w terminie. Jeśli jakość zakupionego produktu nie jest zadowalająca, prosimy o kontakt z nasza infolinią pod nr (22) 113 94 90. Pracownicy działu obsługi klienta odpowiedzą na wszelkie pytania. Z poważaniem, zespół Design-life.
  5. D

Wszystko ok.

Ok.
  6. krystyna

Super firma.

Dobrze.
  7. Danuta
    nie polecam

Po przelaniu przeze mnie pieniędzy dostałam informację , że czas oczekiwania na towar wydłużył się do 7 tygodni. Jest to nieuczciwe , bo gdybym wiedziała o tym przed zapłaceniem to nie skorzystałabym z oferty sklepu!

Odpowiedź sklepu design-life.pl
    Szanowna Klientko, najmocniej przepraszamy za powstałą sytuację. Czasami zdarza się, że producent nie informuje nas na bieżąco o wydłużeniu terminu dostawy. Jeśli taka wiadomość do nas trafia natychmiast informujemy o tym klientów, a za wszelkie opóźnienia i niedogodności z tym związane przepraszamy. Tak tez było w tym przypadku. Z poważaniem, Zespół design-life.
  8. Natalia

super szybka wysyłka, towar zapakowany idealnie

szybko i sprawnie
  9. ewa

sklep wywiązał się całkowicie z zamówienia, ok

ok, terminowo
  10. prezes

OK

OK
  11. Ola

Trudno powiedzieć, w dalszym ciągu oczekuję na realizację zamówienia. Ale trwa to bardzo długo.

Odpowiedź sklepu design-life.pl
    Szanowna Klientko, zakupiona przez Panią lampa jest oznaczona na karcie produktu jako towar na zamówienie (termin realizacji wynosi ok. 21 dni). Zamówienie zostało dostarczone w ciągu 18 dni roboczych. Z poważaniem, zespół Design-life.
  12. Luiza

Polecam, sklep solidny

Polecam. miła obsługa
  13. Kreska

Towar w 100% zgodny z ofertą w internecie.

Forma dostawy
    Wszystko zgodnie z oczekiwaniami.
  14. Agnieszka

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam .

Forma dostawy
    Wszystko odbyło się poprawnie.
  15. aga

towar taki jak zamówiłam, wszystko ok

wszystko ok