Sklep design-life.pl - opinie

Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
Ocena
Nextime 2269zw
Zegar ścienny holenderskiej marki Nextime, wykonany z lekkiego i eleganckiego aluminium. Zegar składa się jedynie ze wskazówek oraz mechanizmu. Bardzo minimalistyczny design doskonale wkomponowuje się w nowocześnie urządzone wnętrza. Idealny dla osób ceniących nietypowe dodatki do wnętrz.Wymiary:Długość wskazówki dużej: 50 cmŚrednica obrotu - 90 cmMateriał:AluminiumKolekcja:Working Time
Karlsson Present Time Ścienny Maxie Szary
ld; background-color: #90EE90;'>zegar ścienny holenderskiej firmy Karlsson™. Nowoczesny i klasyczny zarazem. Luksusowy dodatek do każdego wnętrza.
Artemide Tolomeo Decentrata 181119
Lampa sufitowa ArtemideTolomeo sospensone decentrata (z abażurem pergamin '36) pasująca do modelibiurkowych, ściennych i stojących z tej rodziny.Materiały: struktura zruchomymi ramionami z polerowanego aluminium. Łączenia z polerowanegoaluminium.Abażur z pergaminu lub satynowego jedwabiu na ramieniu z systemem balansu sprężynowego.Kolory: struktura - polerowanealuminium i szare aluminium, abażur ecru lub szary.Lampa dostępna w kilku rozmiarach:Abażur pergaminowy: ø 24, 32, 36 cmAbażur satynowy: ø 32, 36 cmEmisja światła:bezpośrednia z możliwością ustawienia kierunku padania.Projektanci: Michele De Lucchi, Giancarlo FassinaWymiary:szerokość 156/162/164 cmŹródła:max 1x150W żarówka globe ø cm 9,5 (E 27)lub max 1x150W halogen (E 27)Cena obejmuje: korpus aluminiowy z abażurem pergaminowym ø 36 cm.Suspension lamp, with matching table, floor and wall versions.Available with different shapes, sizes and materials diffusers.Materials: cantilevered arms in polished aluminium; jointsin polished aluminium; diffuser in matt aluminium or inparchment paper or silk satin fabric or stainless steel ring.System of spring balancing. Colours: polished and mattaluminium structure, aluminium,
Kare Design Five Fingers Color 63836
Lampa podłogowa z pięcioma małymi kulistymi kloszami w różnych kolorach. Wykonana z metalu i plastiku, podstawa marmurowa.Wysokość: 202cm Szerokość: 84,4cm Głębokość: 35cm Waga: 20kg Max moc: 5x40W, żarówki 5x E14
Kare Design Like Umbrella 61805
A hot topic in the bar, lounge, living room or office... this huge wall clock is an eye-catcher! The four numerics can be fixed flexibly or just left out.Material: Metall, Kunststoff, Aluminium, batteriebetrieben, exkl. 2 x 1,5 V (AA)Size: 1 x 1 x 0,06 mWeight: 0,9 kg

design-life.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 97
  1. Zbigniew
    nie polecam

zamowilam stilk.Dostalam porysowany jakby byl dlugo uzywany .

mall.pl
    Odpowiedź sklepu design-life.pl
    Szanowny Kliencie, do dnia dzisiejszego nie dostaliśmy informacji, że produkt który Pan otrzymał jest uszkodzony czy używany. Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi klienta pod adresem e-mail: sklep@design-life.pl lub numerem telefonu 22 113 94 90. Informuję również, że ma Pan możliwość zwrotu zakupionego stolika w ciągu 14 dni. Z poważaniem, zespół Design-life.
  2. Jolanta

transakcja przebiegła pomyślnie,

3. Józio

dobrze

dobrze
  4. Helena

Dawno nie zrobiłam tak trafnego zakupu. Lampa jest przepiękna. Sposób dostawy, zabezpieczenie produktu przed zniszczeniem, czas dostawy, informacja o przesyłce, wszystko pierwsza klasa.

Bez zarzutu
  5. Jola

Ok

6. Anna

Polecam ten sklep .Otrzymałam krzesła zgodne z opisem ,jestem zadowolona.Dziękuję.

Forma dostawy
    Nie mam żadnych zastrzeżeń.
  7. sylwia

troche długi czas oczekiwania .. na pufe czekam juz 2 tyg. i zadnej odpowiedzi kiedy bedzie

mall.pl
    Odpowiedź sklepu design-life.pl
    Szanowna Klientko, zgodnie z informacją widniejącą na karcie zakupionego przez Panią produktu, towar był dostępny na zamówienie. Taka adnotacja widniała w opisie produktu w momencie dokonywania przez Panią zakupu. Kupiony puf otrzymała Pani w w wyznaczonym terminie (21 dni roboczych). Z poważaniem, Zespół 9design.
  8. Karo

!!!!
  13. graszka

Czas oczekiwania mial byc 21 dni towar był za 4 dni po uprzednim tel. Polecam

14. Luiza

Sklep solidny, rzetelny, miła obsługa

Forma dostawy
    Dostawa na czas, firma solidna

Polecam !!!!