Sklep czytio.pl - opinie

Opinie
Ocena
132
4764
Pocketbook Inkpad 3 Brązowy (PB740XWW)
InkPad 3 został stworzony, aby zapewnić miłośnikom czytania najwyższy komfort i wspaniałe doznania z lektury. Wydajny procesor, zoptymalizowany...
Kindle Paperwhite 3 Wi-Fi (Bez Reklam)
Wielkość pamięci: 4GB, Rozdzielczość: 1448 x 1072, Przekątna ekranu: 6 cali
Pocketbook Touch Lux 3 Szary (PB6262YWW)
Czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 3 o przekątnej ekranu 6 cali i rozdzielczości 1024 x 758 pikseli. Wyświetlacz posiada funkcję podświetlenia i...
Amazon Kindle Touch 8 Wi-Fi (Bez Reklam) Czarny
Wielkość pamięci: 4GB, Rozdzielczość: 800 x 600, Przekątna ekranu: 6 cali
Amazon Kindle Voyage (Bez Reklam)
Czytnik e-book Kindle Voyage bez reklam to pierwsze w historii urządzenie z ekranem 300 ppi. Czytnik został wyposażony w dotykowy wyświetlacz o...

czytio.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 4844
  1. Wioleta

Zwróciłam 1 rzecz z 4 zakupionych. Sprzedawca bez problemu przyjął towar i zwrócił pieniądze bardzo szybko.

2. paul

Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami. Jestem usatysfakcjonowany.

Satysfakcja
  3. Leszek

Bardzo dobry kontakt! Zamówienie zrealizowane błyskawicznie! Serdecznie polecam!!!

Forma dostawy
    Wywiązali się z terminów. Dobry kontakt z kurierem. Elastyczność i dostosowanie się do odbiorcy!!! Duży plus!!!
  4. +++

Jestem zadowolona z rzeczy którą otrzymałam oraz, że tak sprawnie była przygotowana wysyłka

Forma dostawy
    Paczkę otrzymałam ekspresowo. Minusem jest fakt, że dostawca nie zażądał potwierdzenia odbioru / wpadł oddał przesyłkę i poleciał dalej. A gdyby tak przez przypadek oddał przesyłkę pod inny adres. Miałam kiedyś taki przypadek. Ciekawe co by było z odkręcaniem.
  5. Joanna

Bardzo dobry kontakt mailowy i szybka obsługa.

Ok.
  6. Pietrucci

Szybko, sprawnie, bez zarzutu. Duży plus za możliwość wysyłki za pobraniem bez konieczności rejestracji na portalu.

Wszystko jak należy.
  7. Grzegorz

Super

Super
  8. Jager

Elegancko zapakowane, szybka wysyłka, towar dostępny od ręki. :)

Forma dostawy
    Szybkie, bezproblemowe dostarczenie paczki, kurier zawsze dzwoni i pyta czy jestem w domu :)
  9. Katosz

Solidny sklep, szybka dostawa, towar ładnie zapakowany. Polecam.

Forma dostawy
    Spoko, był kontakt telefoniczny z kurierem.
  10. Rado

Bez zastrzeżeń

11. Seba

Czytnik Kindle dobrze zabezpieczony na czas transportu, nowy. Transakcja przebiegła bez żadnych problemów.

Forma dostawy
    Dostawa na czas - bez problemów
  12. Bogdan

Jest o.k. Na moje pytania dotyczące czytnika książek, pracownik firmy cierpliwie udzielał mi informacji.

13. Kuba

Wszystko zgodnie z opisem. Czytnik wraz z etui otrzymany już następnego dnia po złożeniu zamówienia. Wszystko porządnie zapakowane. Legimi działa, czytnik rewelka. Z etui jestem bardzo zadowolony - w rzeczywistości prezentuje się o wiele lepiej niż na zdjęciach. Jest eleganckie i praktyczne. Wybudzenie działa świetnie. Po przeczytaniu niektórych opinii obawiałem się, że czytnik będzie isypiał po otwarciu okładki i przełożeniu jej do tyłu. Nic takiego się jednak nie dzieje - wszystko jest jak należy. Bardzo możliwe że producent poprawił tę wadę w najnowszych egzemplarzach. Szczerze polecam.

Ok
  14. Monika

Towar zamówiłam w niedzielę, we wtorek mogłam już czytać książki na nowym czytniku. Paczka dobrze zabezpieczona, towar zgodny z opisem, szybka przesyłka. Polecam!

Wszystko ok.
  15. KK