Sklep coolshop.pl - opinie

0,0
Dane
Nazwa firmy
COOLSHOP.PL
Telefon
+48 22 372 0 392
Adres e-mail
co... Pokaż
Na Ceneo od 2008-04-28
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Oceń ten sklep!
Popularne produkty
Opowieści z Narnii
Piękna nowa edycja 'Opowieści z Narnii' C.S. Lewisa znana już czytelnikom z wydania siedmiotomowego,tym razem w dwóch eleganckich woluminach w twardej oprawie i pudełku.Zachwyci estetyką oraz opracowaniem graficznym i z łatwością zachęci dzieci do zajrzenia do tajemniczego świata Narnii kryjącego się za drzwiami starej szafy w domu pewnego profesora.
Święta i obyczaje żydowskie
Autorka omawia rodowód i znaczenie żydowskich świąt oraz związane z nimi obrzędy i rytuały, skupiając się głównie na obyczajach rozpowszechnionych wśród Żydów polskich z czasów przed Zagładą.
Żydzi świat Pieniądze
Czy Żydzi rządzą światem pieniądza? Czy zajmują uprzywilejowaną pozycję w mediach, bankach, polityce? Czy wreszcie jako bogaty i przebiegły naród, dzięki sile pieniądza realizują jakąś ogólnoświatową strategię?
Od nałogu do miłości
Determinacja i szczerość współpracujących z autorem respondentów oraz przenikliwość samego autora - lekarza i praktykującego terapeuty - sprawiły, że książka stała się wydarzeniem i odkryciem nie tylko w pracy nad uzależnieniem od seksu, lecz także nad innymi nałogami. 'Od nałogu do miłości' to bezcenny poradnik zarówno dla samych uzależnionych i współuzależnionych, jak również dla terapeutów, psychologów i lekarzy.
Słownik wiedzy biblijnej
Dzieło, napisane przez przedstawicieli różnych wyznań chrześcijańskich i niechrześcijan, ma charakter ekumeniczny i międzyreligijny. Respektuje zróżnicowane poglądy naukowe i podejścia religijne. Stanowi przystępne kompendium solidnej wiedzy biblijnej, którego wydanie w języku polskim jest znaczącym wydarzeniem religijnym i kulturowym.
Możesz jeśli myślisz że możesz
Filozofia pozytywnego myślenia proponowana przez Normana V. Peale`a wywiera niezwykły wpływ na miliony ludzi na całym świecie. Jego książki, kalsyczne i ponadczasowe w swoim przesłaniu a nieocenione dla praktyki codziennego życia, zapewniają inspiracje wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebujesz i prowadzą w kierunku pełniejszego, szczęśliwszego, bardziej satysfakcjonującego życia.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

Szczegółowe informacje o sklepie COOLSHOP.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy COOLSHOP.PL
Adres Hoża 66/68 pok. 14, 00-682 Warszawa
Telefon +48 22 372 0 392
Adres e-mail co... Pokaż
Witryna
NIP 5261524489
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik