Sklep colibro.pl - opinie

0,0
Dane
Nazwa firmy
colibro.pl
Telefon
+48 883 608 543
Adres e-mail
sk... Pokaż
Na Ceneo od 2013-05-28
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Haba Kulodrom Puszka Pełna Kulek Hb3528
Rodzaj: Kulodromy, Przeznaczenie: Dla chłopców, Wiek dziecka: Dla ucznia (>6 lat)
Haba Drewniane Klocki Fantazyjne 2297
Przepiękne, drewniane klocki z efektami optycznymi.Te piękne drewniane klocki fascynują dzieci dzięki efektom optycznym.Zestaw zawiera 26 klocków z drewna bukowego i plastiku z folią i z dzwoneczkiem.
Haba Hamurger + Frytki 1475
"Zabawa w sklep ,to jedna z najstarszych zabaw w jakie bawią sie dzieci w wieku przedszkolnym.Pozwala ona na poznawanie warzyw,owoców oraz innych produktów obecnych na naszych stołach a kupowanych na codzień przez rodziców ,pomaga poznać podstawy matematyki ,a przede wszystkim uczy zabawy w grupie.Firma ""HABA"" światowy potentat w dziedzinie zabawek edukacyjnych stworzyła całą gamę produktów dzięki którym ,dziecko będzie mogło prawie realnie zaopatrzyć swój mały sklepik. Życzymy udanej zabawy. Uwaga.Cena dotyczy 1 szt. W skład wchodzą: bułka 2 hamburgery ser liść sałaty 2 plastry pomidora pojemnik z frytkami"
Haba Jajko Sadzone 1528
Wspaniale wykonane jajko sadzone,dziecko bawiąc się nim, może uczyć się w jaki sposób robi się prawdziwe jajka sadzone. Zestaw składa się z :\ -jajka sadzonego(bawełna+poliester) -metalowej skorupki (pojemnika) Cena nie dotyczy patelni oraz solniczki pokazanych na zdjęciu.
Haba Sznycel Wiedeński + Frytki I Ketchup 1474
"Zabawa w sklep ,to jedna z najstarszych zabaw w jakie bawią sie dzieci w wieku przedszkolnym.Pozwala ona na poznawanie warzyw,owoców oraz innych produktów obecnych na naszych stołach a kupowanych na codzień przez rodziców ,pomaga poznać podstawy matematyki ,a przede wszystkim uczy zabawy w grupie.Firma ""HABA"" światowy potentat w dziedzinie zabawek edukacyjnych stworzyła całą gamę produktów dzięki którym ,dziecko będzie mogło prawie realnie zaopatrzyć swój mały sklepik. Życzymy udanej zabawy. W skład zestawu wchodzą: talerzyk kotlet ketchup frytki plasterek cytryny "
Haba Drewniane Klocki Mały Amsterdam 1160
Klocki drewniane: Mały Amsterdam to klocki zrodzone z fascynacji Amsterdamem - typowe rzędy domów, wąskie alejki, romantyczne mosty. Zabawka rozwija zdolności motoryczne dziecka, stymuluje zmysły i wyobraźnię, rozwija jego kreatywność, uczy cierpliwości i podstawowych praw fizyki.Zestaw można łączyć z innymi klockami i kulodromami firmy HABA. Zestaw jest nowy, nieużywany, w oryginalnym opakowaniu. Wszystkie drewniane elementy zabawek HABA są duże i starannie wykonane, a przez to odpowiednie dla najmniejszych dzieci. Zabawki przed trafieniem do sprzedaży przechodzą wiele wewnętrznych i zewnętrznych testów dla zapewnienia odpowiedniej jakości: użyte materiały są odporne na uderzenie, upuszczenie, rozciąganie, a nawet zamoczenie; nie wchodzą w reakcję ze śliną i potem. Do zabarwiania drewna używane są wyłącznie bezrozpuszczalnikowe farby i barwniki na bazie wody. Drewno wykorzystywane przez HABA pochodzi ze zrównoważonych upraw leśnych i posiada certyfikat PEFC. Buk i brzoza pozyskiwane są w promieniu 150km od głównej siedziby firmy w Bad Rodach, w Niemczech, a sklejka z regulowanych upraw leśnych na terenie Finlandii i Rosji. W skład zestawu wchodzą: 12 x domek (4 x 4 x 4cm), 28 x daszek (4 x 4 x 2cm), 32 x mała deseczka (4 x 2 x 1cm), 42 x elementy krajobrazu - m.in. samochody, figurki ludzi i zwierząt, drzewa, ławki – elementy kolorowe, 34 x domek (4 x 4 x 4cm), 4 x most (8 x 4 x 4cm), 4 x daszek (5.5 x 4 x 2.5) – elementy nielakierowane. Wymiary przykładowych klocków:domek4cm x 4cm x 4cm most8cm x 4cm x 4cmdaszek4cm x 4cm x 2cmWymiary opakowania:&nbsp32 cm x 27 cm x 21 cmWaga opakowania (kg):3.5Kraj produkcji:NiemcyNumer katalogowy:HB Rodzaj drewna:bukLiczba elementów:166Wiek:od 3 lat HABA to niemiecka firma, która zdobyła ogromną popularność dzięki produkcji zabawek z wysokiej jakości drewna. Filozofia firmy do dziś opiera się na jednej prostej zasadzie: najważniejsze w życiu są dzieci, a dla dzieci, obok uwagi i uczucia ze strony rodziców, najważniejszą rzeczą są dobrze zaprojektowane i odpowiednio dopasowane do wieku zabawki. Projektanci HABA już od 1938 roku dokładają wszelkich starań, by sprzedawane produkty odpowiadały na poznawcze, estetyczne i emocjonalne potrzeby dzieci. By stymulowały wyobraźnię, ćwiczyły zdolności manualne, a przede wszystkim dostarczały dzieciom ogromnej radości. Dziś produkty HABA sprzedawane są w 50 krajach na całym świecie, skutecznie przyczyniając się do prawidłowego rozwoju najmłodszych.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

Szczegółowe informacje o sklepie COLIBRO.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy colibro.pl
Adres Miłosza 2/143, 15-265 Białystok
Telefon +48 883 608 543
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 1230952408
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik