Sklep cggry.pl - opinie

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
5.0
Dane
Nazwa firmy
Casualgaming.pl
Telefon
504 863 818
Adres e-mail
sk... Pokaż
Witryna
Na Ceneo od 2014-01-16
opinie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Hasbro Gra Operacja A4053
Gra planszowa Operacja, to znana wszystkim zabawa w nowej odsłonie graficznej! Pacjent posiada swój klasyczny, brzęczący nos. Jeszcze zabawniejsze efekty dźwiękowe, sprawią Twojej pociesze dużo radości!
Kostka Rubika 3x3x3 PRO
W latach osiemdziesiątych biła popularnością wszystkie inne gry razem wzięte na głowę a kostka Rubika 3x3x3 HEX jest najdoskonalszym modelem ze wszystkich kostek, jakie wyprodukowano w ostatnim czasie.
Ticket to Ride
Rozpoczyna się nowa przygoda z pociągami w roli głównej! Gra karciana Ticket to Ride zapewnia tę samą rozrywkę, zabawę i emocje, co oryginalna gra planszowa Ticket to Ride, lecz teraz w nowym, samodzielnym formacie gry karcianej otrzymujecie kilka nowych i wyjątkowych patentów.Gracze gromadzą zestawy ilustrowanych kart Pociągów, które są następnie wykorzystywane do realizacji Biletów Docelowych – wymienionych na każdym bilecie tras biegnących pomiędzy dwoma miastami. Jednakże zanim gracze będą mieć okazję wykorzystania swych biletów, muszą stawić czoła ryzyku "rabunku pociągów", kiedy to inny uczestnik może ich zmusić do utraty zdobytych w pocie czoła kart.Żaden miłośnik wersji planszowej nie może przejść obojętnie obok gry karcianej Ticket to Ride!Zawartość pudełka:96 kart Pociągów;6 kart premiowych Wielkie Miasta;46 Biletów Docelowych;1 instrukcja.Gra nie zawiera żadnych napisów, więc do rozgrywki nie jest wymagana znajomość języka angielskiego - wszystkich niezbędnych do gry informacji dostarcza polska instrukcja.
Catan (Osadnicy z Catanu)
Gra rodzinno-ekonomiczna Catan (Osadnicy z Catanu) marki Rebel. Wcielisz się w rolę osadnika na świeżo odkrytej wyspie. Zadaniem graczy jest tworzenie nowych kolonii, osad i dróg. Wiele dróg do wygranej sprawia, że gra nigdy się nie znudzi.
Galakta Drakon
Stara smoczyca podnosi głowę znad swojego leża na stosie zgromadzonych skarbów. Jej magiczne zmysły wyostrzają się, a krew zaczyna krążyć żywiej w żyłach, kiedy do jej uszu dochodzą nikłe odgłosy intruzów. Chciwi poszukiwacze przygód nawiedzili jej legowisko raz jeszcze! Drakon jest stara i zmęczona i nie do końca ma ochotę na obiad, więc postanowiła się nieco zabawić ze swoimi gośćmi...Smoczyca Drakon złapała grupę poszukiwaczy przygód usiłujących wślizgnąć się do jej legowiska. Zamiast zjeść ich od razu, Drakon zdecydowała się na zabawę ze swoimi więźniami: pierwszy bohater, który zbierze pięć sztuk złota ze skarbca Drakon zostanie uwolniony. Reszta zostanie zjedzona. Jako jeden ze złapanych bohaterów, musisz pędzić przez magiczny labirynt Drakon, zbierając złoto i udaremniając ruchy swoich przeciwników za pomocą sztuczek i dobrze umiejscowionych pułapek. Bo w sumie nie musisz przegonić smoczycy, wystarczy, że przegonisz innych podróżników...W grze "Drakon" plansza powstaje w czasie planszy poprzez dokładanie przez graczy żetonów labiryntu. Dzięki temu każda rozgrywka jest niepowtarzalna.Zawartość pudełka: 66 żetonów labiryntu 33 żetony złota 6 tekturowych pionków poszukiwaczy 1 tekturowy pionek smoka 7 plastikowych podstawek 6 żetonów specjalnych instrukcjaGra została wydana na licencji Fantasy Flight Games. Gra przeznaczona dla 2-6 graczy
Wysokie Napięcie (Power Grid)
Zarabianie pieniędzy na elektryczności? Zbijanie kokosów na elektryczności? Co za świetny pomysł! Czy powinienem używać węgla lub oleju do wytwarzania prądu w tradycyjny sposób? A może te zasoby wyczerpią się w przyszłości? A może przyszłość leży w spalaniu śmieci? Z pewnością energia jądrowa jest bardzo zachęcająca. Jeśli tylko rząd zatroszczy się o składowanie odpadów atomowych przyniesie to spory zysk. Oczywiście możesz używać bardziej ekologicznych źródeł energii i być niezależnym od zasobów. Ale czy takie rozwiązanie będzie wystarczająco wydajne, aby zaspokoić wszystkich klientów? No i nie zapomnij o rywalach. Konkurencja nie śpi. Analizuj jakie elektrownie budują, jakie miasta mają w zasięgu, od jakich zasobów zależy ich sukces i jakimi nowymi elektrowniami się interesują.Wysokie napięcie (ang. Power Grid) znajduje się na 2-gim miejscu w rankingu najlepszych gier planszowych na świecie, wg serwisu BoardGameGeek.com oraz na 6-tym miejscu w rankingu najlepszych 100 gier planszowych wszechczasów wg serwisu FluffySnoop.W trakcie gry licytuje się elektrownie (np. atomowe, wiatrowe, itp.), których następnie używa się do podłączania miast do swojej sieci energetycznej. Niektóre rodzaje elektrowni wymagają specyficznych surowców (np. węgla, uranu), których ceny i dostępność zmienia się dynamicznie na rynku.Zwycięzcą zostaje osoba, która podłączyła do swojej sieci i zaopatruje w energię największą liczbę miast.Gra otrzymała tytuł Gry Roku 2007, przyznawany przez graczy z całej Polski najlepszej grze planszowej w plebiscycie serwisu Gry-PlanszowePolska edycja jest identyczna z niemieckim i angielskim wydaniem. W grze można używać dodatków z różnych edycji językowych.Zawartość pudełka:dwustronna plansza (USA / Niemcy)43 karty elektrowniponad 200 drewnianych znacznikówpieniądze używane w grzeinstrukcjaCechy gry:Liczba graczy: 2-5 osóbCzas gry: ok. 60-90 minutWydanie: PolskieInstrukcja: PolskaNazwa: Lacerta, gra ekonomiczna Wysokie napięcieProducent: LacertaMarka: LacertaPrzedział wiekowy: 12-14 lat, 15+ latWiek: 12+Płeć: chłopiec / dziewczynkaWaga w opak [g]: 1060Indeks: 12626113

Szczegółowe informacje o sklepie CGGRY.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Casualgaming.pl
Adres Rydygiera 8, budynek 19, 01-793 Warszawa
Telefon 504 863 818
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 1132364739
KRS Pokaż
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik