Sklep centrum-upominkowe.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
Centrum Upominkowe
Telefon
515108118
Adres e-mail
sk... Pokaż
Na Ceneo od 2017-02-10
opinie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
Neutralne
0
0
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Catan (Osadnicy z Catanu)
Gra rodzinno-ekonomiczna Catan (Osadnicy z Catanu) marki Rebel. Wcielisz się w rolę osadnika na świeżo odkrytej wyspie. Zadaniem graczy jest tworzenie nowych kolonii, osad i dróg. Wiele dróg do wygranej sprawia, że gra nigdy się nie znudzi.
Alexander Grzybobranie, Rajd samochodowy - 2 gry
Alexander Gra Grzybobranie Rajd Samochód 171
Galakta Gra o Tron
Gra planszowa Gra o Tron oparta na bestsellerowej sadze fantasy Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George'a R.R. Martina, pozwala graczom wcielić się w przywódców wielkich Rodów Westeros i wziąć udział w epickich zmaganiach o Żelazny Tron. Zanurzcie się w grze pełnej zawiłych intryg, wielkich bitew, dyplomacji i niesamowitego klimatu Pieśni Lodu i Ognia
Horror w Arkham
Mroczna wizja Nowej Anglii, opisana w twórczości H.P. Lovecrafta, nie kończy się na miasteczku Arkham. Pobliskim Dunwich wstrząsają straszliwe wydarzenia i nieziemskie siły. Oprócz groźby, jaką stanowi przebudzenie się Przedwiecznego, Badacze będą musieli zmierzyć się z gniewem Koszmaru z Dunwich…Koszmar z Dunwich wprowadza do gry Horror w Arkham kilka nowych elementów, w tym rozerwania bram, karty Ran i Szaleństwa, zadania i misje, i nowy rodzaj ruchu potworów. Gracze znajdą tu również nową planszę, przedstawiającą wioskę Dunwich, 8 nowych Badaczy, 4 nowych Przedwiecznych, ponad 20 nowych żetonów potworów, tuziny nowych przedmiotów i umiejętności, i dostatecznie dużo nowych spotkań, aby podwoić rozmiar każdej talii Obszarów. W sumie Koszmar z Dunwich dodaje do podstawowej gry ponad 300 nowych kart.Do gry w Koszmar z Dunwich wymagane jest posiadanie egzemplarza Horroru w Arkham.Zawartość pudełka:• 1 Instrukcja• 1 plansza• 8 kart postaci Badaczy• 8 znaczników Badaczy• 8 plastikowych podstawek pod znaczniki Badaczy• 152 karty Badaczy• 4 arkusze Przedwiecznych• 180 kart Przedwiecznych 28 żetonów potworów• 3 znaczniki Koszmaru z Dunwich• 4 znaczniki Bram• 7 znaczników Gruzów
Bitwa Powietrzna Travel (00338)
Bitwa powietrzna to strategiczna gra, która dostarczy każdemu użytkownikowi dużo radości i emocji.Bitwa powietrzna to nic innego niż popularna, znana od dawna i uwielbiana przez małych i dużych "gra w okręty".Różnicą jest to, że staramy się zestrzelić samoloty przeciwnika, a nie jego okręty.Bitwa przenosi się na siły powietrzne!Zasady gry są niezwykle proste:Przed rozpoczęciem rozgrywki każdy z graczy rozmieszcza na swojej planszy samoloty - ich ustawienie zależy tylko od wizji gracza.Każdy uczestnik rozgrywki ma dwie tablice - na jednej rozmieszcza sylwetki swoich samolotów oraz miejsca strzałów przeciwnika - niezależnie od tego czy są celne czy nie, swoje strzały gracz zaznacza na drugiej tablicy.Chybione strzały - zarówno swoje jak i przeciwnika oznacza się białymi kołeczkami, natomiast trafienia zaznacza się kołeczkami czerwonymi.Zakończenie gry:Wygrywa gracz, który jako pierwszy zestrzeli wszystkie samoloty przeciwnika.ZAWARTOŚĆ:- 2 zamykane, dwustronne palety - tablice- 2 komplety samolotów- 2 komplety czerwonych kołków- 8 komplety białych kołków- instrukcjaWIEK:5 +LICZBA GRACZY:2WYMIARY:opakowania: 24,5 x 25,5 x 6 cmWAGA:ok 540 gramUWAGI:Ostrzeżenia: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zestaw zawiera małe elementy - niebezpieczeństwo zakrztuszenia. Prosimy zachować opakowanie ze względu na podane informacje. Konieczność nadzoru przy zabawie osoby dorosłej.
Battlestar Galactica: Pegasus
Pierwszy dodatek do gry Battlestar Galactica, Pegasus, uzupełnia grę o 2 dodatkowe plansze:Battlestar pegasus i Planety Carpacia, siedem nowych postaci, dwa plastikowe basestary i nowe karty celów, kryzysów, lojalności, kworum, superkryzysów i zdolności.Nową planszę Pegasus można wykorzystywać oddzielnie lub w połączeniu z planszą New Caprica, aby uzyskać pożądaną grę – samą Pegasus dla zapewnianej przez nią dodatkowej siły rażenia, zaś New Caprica, aby móc rozegrać rebelię w nowej ludzkiej kolonii, co przenosi grę na nowy, wysoki poziom.Nowe zasady dodają możliwość gry nowym rodzajem postaci – Przywódcą Cylonów, która posiada nowy typ kart: zdolności oszustwa.Zasady w języku polskim udostępnione dzięki uprzejmości uzytkownika forum o nicku Jarrvix.

Szczegółowe informacje o sklepie CENTRUM-UPOMINKOWE.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Centrum Upominkowe
Adres Partyzantów 44, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon 515108118
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 5472133225
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik