Sklep cameleon-gonsior.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
Autoryzowany Dystrybutor Otostick
Telefon
535013330
Adres e-mail
ot... Pokaż
Na Ceneo od 2017-10-23
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Oceń ten sklep!
Popularne produkty
Otostick Normal korektory estetyczne uszu 8 sztuk
Korektory estetyczne uszu dla dorosłychpowstał jako produkt pomocny we wspieraniu osób z problemami odstających uszu, problem ten dotyka 5% populacji. w największej ilości dzieci.Otostick Korektory Estetyczne uszu jest to proteza silikonowa, którą przyklejamy do głowy i ucha za pomocą hipoalergicznego kleju znajdującego się na protezie. Do użytku zewnętrznego.Korektor utrzymuje ucho w prawidłowej pozycji, umożliwia natychmiastowy efekt estetycznie prawidłowy. Można go stosować u dzieci od 3 roku życia ze względu na jego niewielką wielkość. NIE STOSOWAĆ u dzieci poniżej 3 lat, produkt może zostać połknięty, co może doprowadzić do uduszenia.Stosowanie Otostick Korektor Estetyczny UszuW przypadku ciągłego użycia otostick, zauważysz zmiany, jakie będzie przechodziło twoje ucho.Zmiany te nazywamy fazami:Faza 1: ucho będzie stawiało opór w skorygowanej pozycji. Okres adaptacyjny(średnio) od dwóch do czterech tygodni.Faza 2: wydłużenie czasu adaptacji zwiększa skuteczność korektora.Po tym okresie małżowina uszna staje się bardziej elastyczna i w większości przypadków zwiększa się czas użytkowania. Po okresie adaptacji stosowanie Otostick korektor estetyczny uszu staje się łatwe i wygodne w użyciu.Zalecenia:korektor należy przytwierdzić w pozycji równoległej do głowy, tak, aby przyległ ściśle do głowy.korektora nie należy umieszczać w miejscu złączenia ucha z głowa.podobnie jak inne produkty tego typu, może być wymagany okres adaptacji.w niektórych przypadkach może istnieć potrzeba depilacji skory za uchem, aby poprawić skuteczność produktu.stosowanie produktu na wilgotna skore zmniejsza jego skuteczność.zaleca sie stosowanie środków odtłuszczających w celu usunięcia pozostałości wydzieliny tłuszczowej.nalezy stosować w sposób ciągły i zgodnie z instrukcja, aby sprawdzić skuteczność produktu.zalecane aby po użyciu korektora dać odpocząć uszom przez noc, nie zakładając korektora.Kiedy wymienić korektor?Wymień korektor, kiedy zacznie się sam odklejać.Czas użytku korektora w fazie adaptacji może kształtować się od 3 do 7 dni, w zależności od przypadku.Po okresie adaptacyjnym czas ten zwiększa się do 20 dni.Zaleca się stosowanie kremów nawilżających w przypadku podrażnienia skory oraz przed ponownym ich przyklejeniem zastosuj produkt ochronny.Nie należy zakładać na rany, oparzenia słoneczne ani na podrażniona skore. Korektor jest przeznaczony do jednorazowego użytku. W razie wystąpienia wysypki lub podrażnienia skory przerwij stosowanie produktu i zasięgnij porady lekarza lub farmaceuty.
Labo Żel Antybakteryjny Bez Wody 20Ml
Labo Żel antybakteryjny do rąk 20ml bez wody Antybakteryjny i dezynfekujący żel do rąk marki Labo o pojemności 20mlto skuteczna i wygodna higiena i dezynfekcja rąk: w domu w pracy w szkole w pociągu w samolocie w komunikacji miejskiej na zakupachJego niewielki rozmiar sprawia, że każdy może go mieć przy sobie w torebce, plecaku, samochodzie czy kieszeni – dosłownie na wyciągnięcie ręki.Żel antybakteryjny Labo 20ml doskonale sprawdza się w warunkach, gdy nie ma dostępu do wody i mydła, pozwalając na zachowanie czystych i zdezynfekowanych dłoni w każdych warunkach.Oczyszcza skórę jednocześnie ją nawilżając i wygładzając.Pozostawia uczucie czystości i świeżości bez odczucia „ lepiących” dłoni.Dobrze się wchłania i jest wydajny w użytkowaniu.Żel antybakteryjny do rąk Labo – zalety: Zwalcza 99,9% wirusów, bakterii, grzybów i innych czynników chorobotwórczychZawiera 62% alkoholu, dzięki czemu działa bakteriobójczoNie wysusza skóry dłoniBłyskawicznie wysycha, nie pozostawiając lepkiej powierzchniMa przyjemny, jaśminowy zapach Wygodny w użyciuNiewielki rozmiar pozwala mieć go zawsze przy sobiePrzebadany dermatologicznie – posiada atest PZHUżyj żelu antybakteryjnego Labo i zadbaj o zdrowie swoje i swojej rodziny!Przebadany dermatologicznie.Żel antybakteryjny Labo jest zarejestrowany w Krajowym Systemie Informowania o Kosmetykach pod nr RK252826/2009.Posiada Atest PZH (nr HŻ/03922/01/2010).
Labo Żel Antybakteryjny Do Rąk Butelka 60Ml
Żel antybakteryjny butelka 60ml firmy Labo alkohol 62%Żel antybakteryjny Labo doskonale sprawdza się w warunkach, gdy nie ma dostępu do wody i mydła. Oczyszcza skórę jednocześnie ją nawilżając i wygładzając. Pozostawia uczucie czystości i świeżości bez odczucia „ lepiących” dłoni. Dobrze się wchłania i jest wydajny w użytkowaniu.Ten produkt to odpowiedź na potrzeby każdego z nas jako osób posiadających wiedzę na temat istoty utrzymania higieny na co dzień nawet w trudnych warunkach.Żel antybakteryjny Labo posiada właściwości antybakteryjne powodujące zahamowanie wzrostu bakterii. W efekcie działa bakteriostatyczne nie prowadząc do wzrostu i namnażania się drobnoustrojów.Żel antybakteryjny idealnie sprawdza się we wszystkich miejscach publicznych m.in. w pociągu, w samolocie, w komunikacji miejskiej, w restauracji, w hotelu, w szkole, w pracy i na zakupach. Każdy może go mieć przy sobie w torebce, plecaku, samochodzie czy kieszeni – dosłownie na wyciągnięcie ręki. Przebadany dermatologicznie.Żel antybakteryjny Labo jest zarejestrowany w Krajowym Systemie Informowania o Kosmetykach pod nr RK252826/2009. Posiada Atest PZH (nr HŻ/03922/01/2010).
Żel Do Rąk 200Ml Labo 99,99% Bez Wody
Żel antybakteryjny butelka 200ml firmy Labo alkohol 62%Żel antybakteryjny Labo doskonale sprawdza się w warunkach, gdy nie ma dostępu do wody i mydła.Oczyszcza skórę jednocześnie ją nawilżając i wygładzając. Pozostawia uczucie czystości i świeżości bez odczucia „ lepiących” dłoni.Dobrze się wchłania i jest wydajny w użytkowaniu.Ten produkt to odpowiedź na potrzeby każdego z nas jako osób posiadających wiedzę na temat istoty utrzymania higieny na co dzień nawet w trudnych warunkach. Żel antybakteryjny Labo posiada właściwości antybakteryjne powodujące zahamowanie wzrostu bakterii. W efekcie działa bakteriostatyczne nie prowadząc do wzrostu i namnażania się drobnoustrojów.Żel antybakteryjny idealnie sprawdza się we wszystkich miejscach publicznych m.in. w pociągu, w samolocie, w komunikacji miejskiej, w restauracji, w hotelu, w szkole, w pracy i na zakupach. Każdy może go mieć przy sobie w torebce, plecaku, samochodzie czy kieszeni – dosłownie na wyciągnięcie ręki. Przebadany dermatologicznie.Żel antybakteryjny Labo jest zarejestrowany w Krajowym Systemie Informowania o Kosmetykach pod nr RK252826/2009. Posiada Atest PZH (nr HŻ/03922/01/2010).Butelka Labo o zawartości zaledwie 20ml żelu antybakteryjnego, przy używaniu tylko i wyłącznie z korektorami Otostick jest bardzo wydajna.Żel antybakteryjny Labo doskonale sprawdza się w warunkach, gdy nie ma dostępu do wody i mydła. Oczyszcza skórę jednocześnie ją nawilżając i wygładzając. Pozostawia uczucie czystości i świeżości bez odczucia „ lepiących” dłoni. Dobrze się wchłania i jest wydajny w użytkowaniu.Ten produkt to odpowiedź na potrzeby każdego z nas jako osób posiadających wiedzę na temat istoty utrzymania higieny na co dzień nawet w trudnych warunkach.Żel antybakteryjny Labo posiada właściwości antybakteryjne powodujące zahamowanie wzrostu bakterii. W efekcie działa bakteriostatyczne nie prowadząc do wzrostu i namnażania się drobnoustrojów. Żel antybakteryjny idealnie sprawdza się we wszystkich miejscach publicznych m.in. w pociągu, w samolocie, w komunikacji miejskiej, w restauracji, w hotelu, w szkole, w pracy i na zakupach. Każdy może go mieć przy sobie w torebce, plecaku, samochodzie czy kieszeni – dosłownie na wyciągnięcie ręki.Przebadany dermatologicznie.Żel antybakteryjny Labo jest zarejestrowany w Krajowym Systemie Informowania o Kosmetykach pod nr RK252826/2009. Posiada Atest PZH (nr HŻ/03922/01/2010).
Otostick Baby Korektory Estetyczne Uszu 56g
Korektory Estetyczne Uszu Otostick Babypowstał jako produkt pomocny we wspieraniu osób z problemami odstających uszu, problem ten dotyka 5% populacji. w największej ilości dzieci.Otostick Korektory Estetyczne uszu jest to proteza silikonowa, którą przyklejamy do głowy i ucha za pomocą hipoalergicznych klejów. Do użytku zewnętrznego.Korektor utrzymuje ucho w prawidłowej pozycji, umożliwia natychmiastowy efekt estetycznie prawidłowy.Można go stosować już u dzieci od trzeciego miesiąca życia ze względu na jego niewielką wielkość.Korektor Estetyczny Uszu BABY to przezroczysty, samoprzylepny, hipoalergiczny plaster, nadający prawidłowy kształt ucha. Produkt przykleja się na zewnętrzną stronę ucha ,aby ucho pozostało w naturalnej pozycji.Przeznaczone dla dzieci od 3 miesiąca życia.Opakowanie zawiera elastyczną czapeczkę, którą przytrzymuje korektor i zabezpiecza bezpośredni kontakt z dzieckiem. Nie stosować bez nadzoru osoby dorosłej.Otostick® Baby posada Atest Sanitarny klasy IW opakowaniu znajduje się 8 korektorów + czapeczka ochronnaZalecenia:korektor należy przytwierdzić w pozycji równoległej do głowy, tak, aby przyległ ściśle do głowy.korektora nie należy umieszczać w miejscu złączenia ucha z głowa.podobnie jak inne produkty tego typu, może być wymagany okres adaptacji.w niektórych przypadkach może istnieć potrzeba depilacji skory za uchem, aby poprawić skuteczność produktu.stosowanie produktu na wilgotna skore zmniejsza jego skuteczność.zaleca się stosowanie środków odtłuszczających w celu usunięcia pozostałości wydzieliny tłuszczowej.należy stosować w sposób ciągły i zgodnie z instrukcja, aby sprawdzić skuteczność produktu.zalecane aby po użyciu korektora dać odpocząć uszom przez noc, nie zakładając korektora.http://sklep.cameleon-gonsior.pl/wp-content/uploads/2017/09/MĂ©todo-de-colocaciĂłn-Otostick-BebĂ©.mp4Środki ostrożnościNie należy zakładać na rany, oparzenia słoneczne ani na podrażniona skore. Korektor jest przeznaczony do jednorazowego użytku. W razie wystąpienia wysypki lub podrażnienia skory przerwij stosowanie produktu i zasięgnij porady lekarza lub farmaceuty.Nie stosować u dzieci poniżej 3 miesiąca, zawiera drobne elementy, których połkniecie może prowadzić do uduszenia.Kiedy wymienić korektor?Wymień korektor, kiedy zacznie się sam odklejać.Czas użytku korektora w fazie adaptacji może kształtować się od 3 do 7 dni, w zależności od przypadku.Po okresie adaptacyjnym czas ten zwiększa się do 20 dni.Zaleca się stosowanie kremów nawilżających w przypadku podrażnienia skory oraz przed ponownym ich przyklejeniem zastosuj produkt ochronny.Nie należy zakładać na rany, oparzenia słoneczne ani na podrażniona skore. Korektor jest przeznaczony do jednorazowego użytku. W razie wystąpienia wysypki lub podrażnienia skory przerwij stosowanie produktu i zasięgnij porady lekarza lub farmaceuty.

Szczegółowe informacje o sklepie CAMELEON-GONSIOR.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Autoryzowany Dystrybutor Otostick
Adres Mielęckiego 64, 43-155 Bieruń
Telefon 535013330
Adres e-mail ot... Pokaż
Witryna
NIP 6262990395
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik