Sklep bsmultimedia.sklep.pl - opinie

4,5 (bardzo dobry)
Dane
Nazwa firmy
bsmultimedia.sklep.pl
Telefon
796333475 , 534388658
Adres e-mail
bo... Pokaż
Na Ceneo od 2010-02-18
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Tamron SP AF 28-75mm f/2.8 XR Di LD Aspherical (IF) MACRO (Canon)
Obiektyw SP AF 28–75mm F/2,8 XR Di LD Aspherical [IF] Makro marki Tamron. Jasna przesłona f/2.8 pozwala na uzyskanie płynnie rozmytego tła. Zastosowanie soczewek LD zapewnia redukcję aberracji chromatycznych.
Tenba D15
Rodzaj: Pokrowce, Torby, Plecaki
Marumi WPC UV 58mm
"Pochłaniacz promieniowania ultrafioletowego, które nadaje zdjęciom niebieskawy odcień. Najskuteczniejszy w przypadku robienia zdjęć obiektom znajdujących się w znacznej odległości od aparatu. Niezbędny filtr do fotografowania w plenerze przy słonecznej pogodzie (np. w górach czy nad morzem) gdzie zdjęcia wykonane bez filtra UV są najczęściej lekko przymglone. Oprawiony w cienkiej ramce typu „Wide” (Slim), dedykowanej do superszerokokątnych obiektywów.Filtr WPC to połączenie ośmiu powłok MC, zwiększających współczynnik transmisji i minimalizujących niepożądane odblaski z dwiema, dodatkowymi powłokiami hydrofobowymi, dzięki którym woda na powierzchni filtra nie tworzy plam, lecz łatwe do usunięcia krople, a brud, pył czy kurz osadzają się znacznie wolniej. Uszlachetnione hydrofobowymi powłokami szkło daje się bezproblemowo czyścić i jest łatwiejsze w pielęgnacji. Rekomendowany jako wysokiej klasy filtr wolny od wodnych plam, rys i zacieków na powierzchni ich szkła.Filtr serii WPC oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień typu ""Wide (lub Slim) - dedykowany do obiektywów super-szerokokątnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zdjęcia nie będą narażone na uboczny efekt winietowania spowodowanego oprawą filtra.Filtr WPC posiada aż 8 powłok antyrefleksyjnych klasy ""Multi Coatd"" o wyjątkowo niskim wspólczynniku odbicia, które wzmocnione zostały 2 dodatkowymi powłokami hydrofobowymi ""Water Repellent Coat"", dzięki którym woda na powierzchni filtra nie tworzy plam, lecz łatwe do usunięcia krople, a brud, pył czy kurz osadzają się znacznie wolniej.Wybrane cechyfiltr pochłaniający promieniowanie ultrafioletowe,osiem powłok o wyjątkowo niskim współczynniku odbicia,dwie dodatkowe powłoki hydrofobowe,cienki pierścień typu ""Wide"" (Slim)Przykłady zastosowania filtra Marumi WPC UV"
Manfrotto MN519 pro Fluid Video Head
Opis produktuGłowica 519 Professional Video zaprojektowana do profesjonalnych kamer DV/PRO ENG. Wychodząc naprzeciw wymaganiom profesjonalisów, Manfrotto stworzyło poręczną głowicę, która może udźwignąć sprzęt z niezbędnymi akcesoriami. Unikalne rozwiązanie systemu balansu składa się z wymiennych sprężyn, co pozwala dobrać charakterystykę głowicy do ciężaru kamery. Co więcej, sprzęt wyposażony jest w łożyska olejowe, dające 7 stopniową regulację oporu ruchu głowicy. Głowica posiada wymienną płytkę 501PL.Oprócz statywu i aparatu najważniejszą częścią zestawu fotograficznego jest głowica. Dlatego też bardzo duże znaczenie ma odpowiednie dobranie wszystkich tych elementów. Firma Manfrotto posiada w swojej ofercie szeroki asortyment, nie tylko doskonałych statywów, ale wysokiej jakości głowic. Niektóre z nich wspierają sprzęt o wadze nawet do 12 kg. Zatem najpierw ustalmy jaki statyw jest nam potrzebny do posiadanego aparatu, a później dobierzmy do tego zestawu najodpowiedniejszą głowicę.Firma Manfrotto to jeden z najlepszych producentów statywów na świecie. Posiada bardzo szeroką ofertę swoich produktów, wykonanych z włókien węglowych, aluminium oraz stopów magnezu. Każdy z elementów konstrukcji charakteryzuje się niewiarygodną lekkością przy zachowaniu równie wysokiej sztywności.Zestaw zawiera:głowicapłytka 501PLgwarancjaOpinie użytkowników produktuTen produkt nie posiada jeszcze żadnych dodanych opinii. Twoja może być pierwsza!
Slik pro 340DX
Slik Pro 340DX to profesjonalny, lekki statyw o kompaktowych rozmiarach - idealne rozwiązanie do podróży. Cztero sekcyjne nogi pozwalają na złożenie statywu tak aby jak najmniej zajmował miejsca.Wykonany jest ze stopu A.M.T (aluminium-magnez-tytan).Stop AMT ma 40% większy stosunek wytrzymałość do masy niż aluminim.Sekcje nóg blokowane są zaciskami co umożliwia szybkie składanie i rozkładanie statywu. Gumowe zakończenia nóg zapobiejają poślizgom. Górne sekcje nóg pokryte są pianką co znacznie poprawia komfort użytkowania tego statywu.Statyw umożliwia zablokowanie nóg pod trzema różnymi kontami co szczególnie przydaje się przy ustawianiu statywu na nietypowych, nierównych powierzchniach takich jak schody. Przydaje się to szczególnie w terenach górskich.Lekka głowica SH 705E, 3-kierunkowa (3D),z dwoma uchwytami ułatwiającymi obsługę. Szybkozłączka pokryta warstwą korka w celu zabezpiecznia montowanego aparatu/kamery przed porysowaniami.Średnice nóg:23,4 mm,20 mm,17 mm i 14 mm(4 sekcje).Wysokość maksymalna [cm] 160Długość po złożeniu [cm] 50Maksymalne obciążenie [kg] 3,5Liczba sekcji 4Rodzaj blokady nóg zatrzaskTyp głowicy 3D trzykierunkowaMateriał aluminium-magnezWaga [g] 1570
Slik pro 500DX
3-sekcyjny statyw foto/video; Statyw zaprojektowany przy współpracy z profesjonalistami, z myślą właśnie o nich. Wytrzymałe konstrukcje do użytku z aparatami średniego i dużego formatu ora z lustrzankami 35mm z ciężkimi teleobiektywami. Statyw wykonany ze stopu A.M.T. (aluminium, magnez, tytan), gwarantującego najlepszy stosunek wytrzymałości do wagi. Pierwsza sekcja nóg pokryta pianką. W zestawie głowica 3-kierunkowa ABLE 300DX.

Szczegółowe informacje o sklepie BSMULTIMEDIA.SKLEP.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy bsmultimedia.sklep.pl
Adres Powstańców Styczniowych, 23/2, 33-101 Tarnów
Telefon 796333475 , 534388658
Adres e-mail bo... Pokaż
Witryna
NIP 8731127162
KRS Pokaż
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik
;