Sklep bratex.org - opinie

Na Ceneo od 2010-03-08
12 miesięcy
98% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Kodak KLIC-5001
Dane techniczne:Wejście: 100-240V 50/60Hz Max 150mAWyjście: DC4,2V 600mAŁaduje akumulatory:KLIC-5001Stosowane w: KODAK EasyShare DX3600 / KODAK EasyShare DX6490 / KODAK EasyShare DX7630 / KODAK EasyShare P880 / KODAK EasyShare DX7440 / KODAK EasyShare DX7590 / KODAK EasyShare P85 i innychJedna z najlepszych procesorowych ładowarek na rynku, posiadająca ELEKTRONICZNY (nie transformatorowy) zasilacz sieciowy 110 - 230 volt. Dzięki temu możne być bez problemu używana także w krajach, w których napięcie w sieci wynosi 110V.Dodatkowo w komplecie, wyposażony w diodę kontrolną, zasilacz 12-24 volt, pozwalający na ładowanie w samochodach osobowych i ciężarowych.Ładowarka ładuje prądem 600 mAh, co umożliwia szybkie naładowanie akumulatorów o wysokiej pojemności.Ładowarka wyposażona została w inteligentny, kontrolujący proces ładowania, mikroprocesor - po pełnym naładowaniu sama wyłącza prąd ładujący - o czym informuje nas zmiana koloru diody na obudowie z czerwonego na zielony, bądź dioda zaczyna pulsować (zależne od modelu). W tym momencie urządzenie przechodzi w stan podtrzymywania akumulatora minimalnym prądem na maksymalnym poziomie naładowania.Koniec problemów z koniecznością "pilnowania" akumulatora w ładowarce !!Przystosowana jest do akumulatorów o wysokiej pojemności, automatycznie dobiera czas ładowania. Zasilacz o dużej mocy pozwoli naładować duże akumulatory w bardzo krótkim czasie.Ładowarka rozpoznaje także polaryzację akumulatora.Nasza ładowarka to 100% bezpieczeństwa - posiada certyfikat CE, ROHS !!Zestaw zawiera: elektroniczna ładowarka do akumulatora zasilacz sieciowy 110 - 230 volt zasilacz 12 volt do ładowania w samochodzie estetyczne pudełko z instrukcją obsługi (ważne przy dalszej odsprzedaży)
Nikon EN-EL1
Procesorowa ładowarka kompatybilna z akumulatorkami Nikon EN-EL1 występującymi w następujących modelach aparatówNikonKonica MinoltaCoolpix 4300Coolpix 4500Coolpix 4800Coolpix 5000Coolpix 5400Coolpix 5700Coolpix 775Coolpix 8700Coolpix 880Coolpix 885Coolpix 995E880 DG-5WDimage A200Cały proces ładowania akumulatorów jest w pełni automatyczny oraz kontrolowany przez mikroprocesor.2 diody - czerwona (ładowanie) oraz zielona (ładowanie zakończone) ułatwiają określenie stanu ładowania. Po zakończonym ładowaniu urządzenie samo się wyłączy, dzięki czemu nie musimy za każdym razem pamiętać o wyjęciu akumulatorów.W zestawie znajduje sięładowarkakabel zasilający 110-230Vkabel zasilający 12V-24V do gniazdka zapalniczki samochodowejNajważniejsze informacjesterowanie mikroprocesorowemożliwość ładowania w samochodzie, dzięki dołączonemu kablowizabezpieczenie przed przeładowaniem, spięciem oraz przegrzaniemautomatyczne ładowanieSpecyfikacja technicznanapięcie: AC 100V-240V / DC 12-24Vprąd ładowania: 600mA
Duracell CR123
Baterie DURACELL Ultra Photo CR123A dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii wyróżniają się bardzo dużą wydajnością. Baterie zapewniają dużą moc dlatego nadają się do zasilania aparatów fotograficznych i kamer cyfrowych. W opakowaniu znajdują się dwie sztuki baterii o napięciu 3 V.
GP Bateria guzikowa Litowa 3.0V CR2032
Bateria o symbolu CR2032 wykonana w technologii litowej. Napięcie wynosi 3 V, pojemność: 220 mAh. Wymiary baterii: 20x3.2 mm. Waga: 3.2 g. Nie zawiera rtęci. W opakowaniu znajduje się 1 sztuka.
Kodak KLIC-7002
Akumulator litowo-jonowy przeznaczony do aparatów cyfrowych firmy Kodak, m.in. V530, V603. Pojemność akumulatora wynosi 600mAh, napięcie 3.7V.Dzięki zastosowanej technologii litowo-jonowej akumulator tego typu wolny jest od efektu pamięci. Efekt pamięci w akumulatorach polega na tym, że akumulator który nie jest w pełni naładowany w rzeczywistości &quotmyśli&quot, że jest. Dzieję się tak dlatego, że ładowarka ładuje akumulator np. tylko w 80%, a aparat po włożeniu akumulatora pokazuje, że jest on naładowany w 100%.Napięcie [V]: 3.7 Pojemność [mAh]: 600
GP GreenCell R20
Bateria cynkowo - chlorkowa firmy GP 13G (R20) w opakowaniu blister 2 szt.Dobre źródło energii!Baterie GP Greencell mogą zasilać wszelkie domowe urządzenia. Te solidne baterie są wskazane do zasilania urządzeń o niewielkim zapotrzebowaniu na energię. Są dobrym rozwiązaniem dla użytkowników dbających o koszty.Solidne działaniePełna gama rozmiarówDane techniczne:producent: GPseria: GREENCELLrozmiar: R20napięcie: 1,5V wymiary: 34,2 x 61,5mmopakowanie: blisterwaga: 200gOznaczenia innych producentów: R20P,13G,DKarta Katologowa

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

bratex.org - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

6. Jeronimmo

7. goojka2

8. Mario

9. Piotr

Bardzo szybka, bezproblemowa obsługa. Polecam!

Ok

12. PiotrM

super jak zawsze

bardzo dobrze
  13. Ela

Bardzo szybka dostawa, status przesyłki łatwy do sprawdzenia.

Forma dostawy
    Dostarczenie paczki oraz powiadomienie o niej bardzo dobre.
  14. Jolanta.

Sprawnie, zgodnie z zamówieniem. Dzięki !

Forma dostawy
    Tym razem bez zgrzytów. Ale bywa różnie. Przed Świętami oddali naszą paczkę w punkcie pocztowym innemu panu o tym samym nazwisku. Udało się odzyskać.
  15. Marcin

Szybko, sprawnie, miła i profesjonalna obsługa. To co na stronie to w magazynie. Bardzo dobre ceny. Nigdy sie nie zawiodłem. Zdecydowanie polecam.