Sklep booktown.pl - opinie

Na Ceneo od 2018-03-08
12 miesięcy
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Pan Kuleczka
Dwanaście bajeczek dla dzieci.
Paradyzja
Paradyzja to orbitalna kolonia, która od stu lat nie utrzymuje kontaktów z Ziemią. Jej mieszkańcy stworzyli własny, idealny ustrój społeczny, Ziemianie podejrzewają jednak, że władze kolonii naruszają fundamentalne prawa człowieka. Ziemski inspektor zastaje świat skrajnie różniący się od obrazu stworzonego przez propagandę. Cenzura i system wymuszania lojalności zmusza obywateli do stosowania wręcz kabaretowych sposobów komunikacji. Ogarnięty paranoją rząd nie chce nawet ujawnić położenia sztucznej planety...
MW
Kanwa historyczna jest dla autora tylko pretekstem do błyskotliwych opowieści o wędrówkach w przeszłość i pożytecznym oparciem dla projekcji jego rozpędzonej wyobraźni.'
Żydzi świat Pieniądze
Czy Żydzi rządzą światem pieniądza? Czy zajmują uprzywilejowaną pozycję w mediach, bankach, polityce? Czy wreszcie jako bogaty i przebiegły naród, dzięki sile pieniądza realizują jakąś ogólnoświatową strategię?
Sekrety końskiego umysłu
"Sekrety końskiego umysłu to kolejna pozycja przygotowana przez wydawnictwo Galaktyka dająca czytelnikowi umożliwiającą lepsze poznanie koni. Zrozumienie ich natury, zachowań, języka jakim porozumiewają się między sobą i z otaczającym je światem, to droga do prawdziwego koniarstwa. Nie wystarczy kupić bryczesy, toczek, palcat i firmowe siodło. Trzeba zdobywać wiedzę z różnych źródeł. Jednym z nich jest ta znakomita książka Roberta M.Millera>"

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

booktown.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 106
  1. Asia

Dobrze

2. Marcin

OK, szybki zakup książki, wszystko sprawnie

3. Gabriela

Solidna firma

4. Ewa

Realizacja zamówienia przebiegła bez zarzutu, jeszcze tego samego dnia ebook był do pobrania,polecam

5. Kasia

6. Piotrek

Bardzo dobrze, szybko i sprawnie.

7. Anita

xxx

dobrze
  8. Adam

Bardzo sprawna obsługa. Towar zgodny z zamówieniem. Bardzo dobre ceny. Polecam.

OK
  9. I

10. ela

łatwo i szybko - polecam

11. Justyna

Fajne e-booki w rozsądnej cenie

12. Balbina

Polecam!!!