Sklep booktown.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
BookTown.pl - księgarnia internetowa
Telefon
172508909
Adres e-mail
ko... Pokaż
Na Ceneo od 2018-03-08
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
85% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Fisher-Price Piramidka Z Kółek FHC92
Piramidka z kółek marki Fisher Price składa się z pieciu plastikowych pierścieni. W górnym pierścieniu znajdują się trzy kolorowe kulki, które wirują na błyszczącej powierzchni. Dziecko może bawić się układajac pierścienie jeden drugim i obserwować jak tęczowa piramidka kołysze się na boki.
Granna Gacek, Gdzie Jesteś?
Dokąd leci nietoperz? Kto je lody? Gdzie siedzi żabka? Ta gra jest jak zabawa w chowanego! Na pięknych obrazkach ukryły się zwierzątka i różne ciekawe przedmioty. Gracz, który jako pierwszy odnajdzie na planszy właściwy szczegół, wygrywa!Informacje o produkcieNr katalogowy02270Rodzaj (zabawki::gry) Rodzinne i towarzyskieLiczba graczy 1 - 6Wersja językowa (zabawki::gry/karciane) Polska instrukcjaWymagania wiekowe od 3 latPłeć (zabawki) Dziewczynki i chłopcyPozostałe parametryWymiary opakowania: 27,3 x 18,9 x 5,3 cm.
Granna Gra Mała Wielka Myszka 063GR
W trakcie gry dzieci wymyślać będą hasła pasujące do zadanych tematów.Ten rodzaj zabawy pozytywnie wpływa na rozwój słownictwa oraz stymuluje kreatywne myślenie.Ukryta klepsydra pomoże w wyćwiczeniu orientacji czasowej, a rozbudowana siatka połączeń na planszy wzmocni orientację przestrzenną.Gra zawiera kilka wariantów rozgrywki, dzięki czemu można ją łatwo dopasować do wybranej grupy wiekowej.Gra, która świetnie sprawdzi się w grupie młodszych graczy, jak i w rodzinnym gronie.Pięknie ilustrowane karty kategorii, cztery warianty rozgrywki sprawią, że Tempo Junior na dobre zagości na stołach fanów lekkiej, ale wymagającej rozrywki.Wylosuj jedną z 60 pięknie ilustrowanych kategorii.Podaj jak najwięcej słów z nią związanych.Każde z nich przybliża Cię do mety.Na planszy znajdziesz też żetony z literami.Jeśli wymyślisz hasło zaczynające się na jedną z nich czeka Cię nagroda w postaci dodatkowych punktów!Trzeba się śpieszyć, bo na wymyślenie słów masz zaledwie 30 sekund!Czas odmierza ukryta klepsydra.Czy warto obrać prostą drogę do mety, czy może skupić się na zdobywaniu punktów.Liczy się nie tylko wymyślanie słów, ale i strategia poruszania się po mapie.Rozgrywki będą różnić się doborem haseł i rozłożeniem żetonów z literkami.Każda z nich będzie niepowtarzalnym doświadczeniem.Gra zawiera również wariant drużynowy, dzięki czemu przy stole będzie mogło bawić się nawet do dziesięciu osób na raz!Gra przeznaczona jest dla 2-10 graczy.Czas rozgrywki 30 minut. ZAWARTOŚĆ:- plansza,- 60 kart do gry,- 48 żetonów,- 5 pionków,- klepsydra z zasłonką,- instrukcja. WIEK:5-12 lat WYMIARY:opakowania: 26 x 26 x 8,5 cm UWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.Zawiera małe elementy, które mogłyby zostać połknięte.Prosimy zachować opakowanie ze względu na podane informacje.
Granna Gra Omnibus 034GR
Omnibus Gra, która w niepowtarzalny sposób rozbudza dziecięcą wyobraźnię i ciekawość świata. Gracze przeniosą się do Ministerstwa Niemądrych Kroków, by zademonstrować niezwykłe sposoby chodzenia, odkryją niecodzienne zastosowania kapelusza, a nawet zamienią się w…krople deszczu! Innym razem będą musieli wykazać się dużą wiedzą i zdolnościami. Każdy, kto chce zostać Omnibusem, będzie musiał wykonać zadania i odpowiadać na pytania umieszczone na 192 kartach. Potrafisz narysować stwora z innej planety? Wiesz, kiedy powstała najstarsza na świecie karuzela? Wiesz, co zawdzięczamy grawitacji? Odpowiadaj i zostań Omnibusem! Gra jest doskonałą okazją do poznania ciekawostek z wielu dziedzin, ćwiczenia umiejętności pokazywania i rozpoznawania emocji, a także rozwija zdolności manualne, pobudza wyobraźnię i uczy zachowań w wielu sytuacjach. Fascynująca zabawa dla całej rodziny! Gra przyjazna dziecku!Elementy gry wykonane są z płótnowanego papieru pokrytego ekologicznymi farbami spożywczymi, co gwarantuje dzieciom bezpieczną zabawę przez długi czas. Zawartość pudełka192 karty z zadaniami i pytaniami24 żetony80 kolorowych sznureczkówInstrukcja.
Granna Quiz. Gdzie raki zimują?
Gry wzbogacają słownictwo dziecka, atrakcyjny sposób przekazują wiedzę z biologii, geografii, literatury i innych dziedzin
Granna Quiz Koniec Kłopotów Z Ortografia
Gra umożliwia wzrokowe zapamiętywanie poszczególnych wyrazów, co jest kluczem do opanowania ortografii. Zróżnicowanie kart daje możliwość ćwiczenia poszczególnych trudności ortograficznych np. tylko ch i h. Dołączony komentarz wyjaśnia zasady pisowni z ó i u, ch i h, rz i ż.

Szczegółowe informacje o sklepie BOOKTOWN.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy BookTown.pl - księgarnia internetowa
Adres Architektów 13/50, 35-082 Rzeszów
Telefon 172508909
Adres e-mail ko... Pokaż
Witryna
NIP 8133723641
KRS 0000626255
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik