Sklep bielsko-kominki.pl - opinie

Na Ceneo od 2012-11-16
12 miesięcy
90% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Oceń ten sklep!
Uniflam wkład kominkowy 700 Selenic (601-720)
" Wkład kominkowy UNIFLAM 700 SELENIC wykonany jest z żeliwa, materiału doskonale magazynującego i długo oddającego ciepło. Zalety: - system kurtyny powietrznej - strumień powietrza wpływający do paleniska szczeliną wokół szyby utrudnia brudzenie się jej - ruszt - wyjmuje się łatwo do czyszczenia - szuflada popielnika - gromadzi popiół ze spalania, stanowi zharmonizowaną całość z drzwiczkami - wysokie ożebrowanie korpusu - przyśpiesza ogrzewanie pomieszczenia - łatwo demontowalna płyta tylna - ozdabia i chroni tylną ściankę wkładu - Demontowalny ogranicznik drewna - ułatwia czyszczenie wnętrza paleniska - regulacja dopływu powietrza do spalania Wymiary drzwiczek to: szer. 626mm, wys. 414mm. Szyba odporna na temperaturę 750 °C o wymiarach: szer. 590mm, wys. 380mm, gł. 4mm.Wkład kominkowy, powietrzny o mocy 14kW, wykonany jest z żeliwa, waży 132kg. Szyba ma kształt płaski, a cały wkład kominkowy utrzymany jest w stylu nowoczesnym. Drzwi otwierają się na lewo. Średnica wylotu spalin to 200mm zaś sam wylot spalin umiejscowiony jest u góry. Wkład kominkowy UNIFLAM 700 SELENIC opalany jest drewnem.Rozmiary wkładu kominkowego UNIFLAM 700 SELENIC są następujące: szerokość całkowita - 692mm (szerokość fasady - 692mm); wysokość całkowita - 670mm (wysokość fasady - 520mm); głębkość - 453mm.Urządzenie cechuje wysoka sprawność energetyczna: 70.00% . Wkład kominkowy UNIFLAM 700 SELENIC charakteryzuje się spalaniem ciągłym. Załadunek realizowany jest z przodu wkładem o maksymalnej długości 50cm.Dane techniczne: Moc: 14kW Sprawność: 70.00% Spalanie: ciągłe Materiał opałowy: drewnoSzyba: płaska Szerokość całkowita: 692mm Szerokość fasady: 692mm Wysokość całkowita: 670mm Wysokość fasady: 520mm Głębokość całkowita: 453mm Styl: nowoczesny Waga: 132kg Materiał: żeliwoDługość polan (drewna): 50cm Załadunek: z przodu Otwieranie drzwi: lewe Średnica wylotu spalin (czopucha): 200mm Wylot spalin: góraProducent: Uniflam Kraj producenta: Polska"
Landmann Peiga Kominek do Rozpalania ( 131 )
Dane techniczne :- starter do grilla- sposób na szybkie i łatwe rozpalenie grilla- w pikantnej cenie redcoon- dzięki swojej konstrukcji kominowej, w znacznym stopniu przyspiesza czas rozpalania węgla lub brykietuWymiary :- ok. 27,5 cm wysokości
Landmann Peiga Lavastein (12371)
Rodzaj przedmiotu:Grill gazowyTyp grilla:Grill-wózekIlość niezależnych palników:1Moc niezależnych palników (kW):5,5Wymiary rusztu (cm):48,6 x 37,6Wysokość (cm):99Długość (cm):82Szerokość (cm):52Waga (kg):18Materiał wykonania:Blacha stalowa lakierowanaWyposażenie standardowe:Palnik ze stali aluminizowanej,Chromowany ruszt grillowy,Chromowany ruszt lawowy,Pojemnik na tłuszcz,Metalowa półka dolna,Metalowa półka boczna,Wąż i reduktor ciśnienia,Dołączone kamienie lawyDodatkowe informacje:Możliwość użycia kamieni lawy,Odpowiedni dla 8 osób,Do grilla pasuje pokrowiec o symbolu 15701Gwarancja (okres):2 lata (zakup konsumencki - paragon),1 rok (firma - faktura VAT)
dolot zimnego powietrza do spalania
Dolot zimnego powietrza to specjalny króciec montowany na życzenie klienta za dodatkową opłatądo każdego z naszych wkładów kominkowych, który ma żeliwną podstawę. Ma on za zadanie doprowadzenieświeżego powietrza powietrza do spalania.Do prawidłowej pracy każdy kominek potrzebuje odpowiednią ilości powietrza. Często jego niedobór staje sięjednym z głównych problemów złego funkcjonowania wkładu. Aby kominek nie sprawiał nam problemów musi miećdostarczone ok. 8-10 m3/h powietrza na 1 kg drewna. Jeżeli nie ma innej drogi pobiera on powietrzez pomieszczenia, w którym się znajduje. A ponieważ najczęściej jest on usytuowany w salonie, czyli miejscu gdziebardzo często przebywamy, w rzeczywistości pośrednio "zabiera on powietrze nam".
Uniflam 700 Selenic 14kW (601-725)
Wkład kominkowy UNIFLAM 700 SELENIC Z SZYBREM wykonany jest z żeliwa, materiału doskonale magazynującego i długo oddającego ciepło.Zalety:- szyber - pozwala regulować siłę ciągu kominowego- system kurtyny powietrznej - strumień powietrza wpływający do paleniska szczeliną wokół szyby utrudnia brudzenie się jej- ruszt - wyjmuje się łatwo do czyszczenia- szuflada popielnika - gromadzi popiół ze spalania, stanowi zharmonizowaną całość z drzwiczkami- wysokie ożebrowanie korpusu - przyśpiesza ogrzewanie pomieszczenia- łatwo demontowalna płyta tylna - ozdabia i chroni tylną ściankę wkładu- Demontowalny ogranicznik drewna - ułatwia czyszczenie wnętrza paleniska- regulacja dopływu powietrza do spalaniaWymiary drzwiczek to: szer. 626mm, wys. 414mm. Szyba odporna na temperaturę 750 °C o wymiarach: szer. 590mm, wys. 380mm, gł. 4mm.Wkład kominkowy, powietrzny o mocy 14kW, wykonany jest z żeliwa, waży 132kg. Szyba ma kształt płaski, a cały wkład kominkowy utrzymany jest w stylu nowoczesnym. Drzwi otwierają się na lewo. Średnica wylotu spalin to 200mm zaś sam wylot spalin umiejscowiony jest u góry. Wkład kominkowy UNIFLAM 700 SELENIC Z SZYBREM opalany jest drewnem.Rozmiary wkładu kominkowego UNIFLAM 700 SELENIC Z SZYBREM są następujące: szerokość całkowita - 692mm (szerokość fasady - 692mm); wysokość całkowita - 670mm (wysokość fasady - 520mm); głębkość - 453mm.Urządzenie cechuje wysoka sprawność energetyczna: 70.00% . Wkład kominkowy UNIFLAM 700 SELENIC Z SZYBREM charakteryzuje się spalaniem ciągłym. Załadunek realizowany jest z przodu wkładem o maksymalnej długości 50cm.Dane techniczne:Moc: 14kWSprawność: 70.00%Spalanie: ciągłeMateriał opałowy: drewnoSzyba: płaskaSzerokość całkowita: 692mmSzerokość fasady: 692mmWysokość całkowita: 670mmWysokość fasady: 520mmGłębokość całkowita: 453mmStyl: nowoczesnyWaga: 132kgMateriał: żeliwoDługość polan (drewna): 50cmZaładunek: z przoduOtwieranie drzwi: leweŚrednica wylotu spalin (czopucha): 200mmWylot spalin: góraProducent: UniflamKraj producenta: Polska"

bielsko-kominki.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW - Wszystkich opinii - 89

5/5
Doskonały kontakt, pełne zadowolenie z transakcji, szybko i fachowo. Pozdrawiam i polecam!

5/5
Bardzo szybko, fachowo, profesjonalnie, punktualnie i miło dostarczono paczkę około 170 kg!!! Pozdrawiam
5/5
Zamówienie odbierałam osobiście. Kontakt rewelacyjny.
5/5
Rewelacja, efekt prośby o szybką realizacje przeszedł moje oczekiwania. Zamówienie złożone o 14:00 zostało zrealizowane błyskawicznie i już następnego dnia otrzymałem towar.
5/5
Doskonały kontakt ! Kominek profesjonalnie zapakowany ! Piękny !
5/5
Bardzo dobry kontakt, szybka dostawa czego chcieć więcej. Pozdrawiam.
Płyty kominkowe
5/5
Dziękuje za szybką , sprawną przesyłkę
5/5
Szybko i sprawnie bez problemów nawet gdy trzeba było zwiększyć zamówienie w trakcie realizacji
5/5
Polecam, profesjonalna, miła obsługa; produkt zgodny z opisem spełnił moje oczekiwania. Informacje o statusie mojej przesyłki były przekazywane na bieżąco.

5/5
POLECAM - dostarczenie przesyłki przebiegło bez zarzutu. Produkt dotarł do mnie szybko w nienaruszony opakowaniu.
5/5
Godny zaufania sklep, towar zgodny z opisem, błyskawiczna wysyłka.

5/5
Ok. Kurier zadzwonił rano aby uzgodnić czas dostawy.
5/5
Sprawnie działająca firma. Bardzo polecam.

5/5
Dostarczenie przesyłki bez zarzutu.
Sprzedawca godny polecenia

Sprzedawca godny polecenia.
5/5
Wielki pozytyw super kontakt kominek bardzo dobrze opakowany pełen profesjonalizm

Pozytywnie
5/5
Super sklep, super sprzedawca, profesjonalna i bardzo miła obsługa.
wszystko ok

3/5