Sklep berney-toys.pl - opinie

0,0
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Canpol Babies Gryzak Wodny Ciasteczko 2/827
GRYZAK WODNY CIASTECZKOGryzak oziębiający firmy Canpol. Wszystkie gryzaki wykonane zostały z niepękającego materiału wypełnionego wodą destylowaną. Schłodzone w lodówce niosą ukojenie opuchniętym, bolącym dziąsłom ząbkującego dziecka. Są łatwe do trzymania i bardzo kolorowe, przyczyniając się do rozwoju koordynacji wzrokowo - ruchowej małego dziecka. Gryzaki mogą być przeznaczone także dla dzieci starszych powyżej 1-go roku w okresie, gdy dziecko nie korzysta już ze smoczka, ani z butelki, ale w dalszym ciągu ma odruch wkładania do buzi różnych przedmiotów lub wykazuje pragnienie gryzienia. Wszystkie gryzaki pakowane są w efektowne, prezentowe blistry.
Little Tikes Wieloryb Na Biegunach Niebieski 4879
Little Tikes bujak niebieski Wieloryb na biegunach jest idealnym pomysłem na prezent. Bujanie jest jednym z zajęć, które dziecko lubi robić, ponieważ przypomina im to jak były rozpieszczane poprzez kołysanie, huśtanie i noszenie na rękach. Jeśli Twoje dziecko lubi zwierzęta to posadź go na Naszego słodkiego wieloryba i spójrz jak Twój maluch szybko się z nią zaprzyjaźnia. Zabawa sprawi nie tylko wiele radości ale także zadba o prawidłowy rozwój Waszego dziecka. Dzięki bujaniu stymulujesz układ przedsionkowy mózgu malucha, co sprawi, że Maluch będzie prawidłowo się rozwijał i szybciej zdobędzie umiejętność siadania czy chodzenia.W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych siodełko zostało nisko osadzone, uchwyty na rączki solidnie przymocowane, a podstawka na nóżki zrobiona tak by podczas zabawy stópki maluchów się nie przesuwały i miały sporo miejsca by dziecko czuło duży komfort zabawy.Produkty firmy Little Tikes są znane i lubiane na wszystkich kontynentach, w wielu domach wśród niezliczonej rzeszy uśmiechniętych dzieci oraz zadowolonych rodziców. Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, firma Little Tikes wytwarza produkty, które gwarantują wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Mając na względzie wytrzymałość produktów, zabawki projektowane i produkowane są w najbardziej właściwej technologii jaką jest "rotomolding", gwarantując wspaniałą zabawę przez długie lata. Ostrzeżenie. Wyłącznie do użytku domowego.
Bruder Roadmax Koparka 20050
"Koparka z serii Roadmax wykonany jest z plastiku oraz gumy. Produkt posiada: gumowy, miękki, profilowany bieżnik; otwieraną przednią szybę; ruchomy system ramienia koparki."
Bruder Roadmax Samochód Śmieciarka 20002
"Śmieciarka serii Roadmax wykonany jest z plastiku oraz gumy. Produkt posiada: gumowy, miękki, profilowany bieżnik; otwieraną przednią szybę; ruchomy system załadunku śmieci; podnoszoną skrzynię ze śmieciami; kontener na śmieci w zestawie."
Bruder Top Profi Man Śmieciarka Z Bocznym Wsypem 02761
"MAN Śmieciarka (boczny załadunek) z serii Profi wykonany jest w skali 1:16, z plastiku oraz gumy. Produkt posiada: gumowy, miękki, profilowany bieżnik; podnoszoną kabinę kierowcy; trzyosiowe zawieszenie; system załadunku śmieci (ruchome ramie); system transportu śmieci w komorze (pokrętło); odchylaną na siłownikach komorę ze śmieciami; możliwość wstawienia modułu świetlno dźwiękowego (02801); boczne lusterka. Zestaw zawiera dwa pojemniki na śmieci."
Bruder Koparka Czerpakowa Caterpillar 02438
Bruder – Koparka czerpakowa gąsienicowa CAT 02438 Doskonała zabawka do zabawy w piaskownicy to właśnie koparka na gąsienicach firmy Bruder. Zabawka posiada gumowe gąsienice, idealnie sprawdzające się w trudnym terenie. Wyposażona jest w ramie zakończone łyżką, którym mały operator może kierować przy pomocy dźwigni. Ponad to pojazd posiada obrotową kabinę operatora oraz możliwość poruszania do przodu i do tyłu. Uwaga - pomimo, że zabawki Bruder wykonano bardzo solidnie, może wystąpić konieczność wezwania mechanika, który zajrzy do silnika maszyny dzięki podnoszonej pokrywie silnika! Koparka czerpakowa dostarczy wielu atrakcji małemu Operatorowi. Zalety: Ramie koparki obsługiwane przy pomocy dźwigni; Podnoszona pokrywa silnika umożliwiająca przeprowadzanie naprawy; możliwość odpięcia łyżki; gumowe gąsienice złożone z pojedynczych ogniw; obracana o 360 st. kabina operatora; zabawki firmy Bruder są odwzorowanie rzeczywistych maszyn i pojazdów. Większość z nich została wykonana w skali 1:16, co sprawie, że można je ze sobą łączyć. Nagrody: Zabawki firmy Bruder posiadają rekomendację „spiel gut” niezależnego grona konsumenckiego w skład którego wchodzą wychowawcy, psycholodzy, lekarze, technicy, projektanci, chemicy, elektronicy oraz rodzice. Zostały przetestowane przez dzieci i zbadane przez ekspertów osiągając ich pozytywną opinię. Ocenie poddane zostały: walory rozrywkowe, wykorzystane materiały, konstrukcja, trwałość, bezpieczeństwo, wzornictwo, rozmiar, jasność instrukcji obsługi oraz dopasowanie do sugerowanej grupy wiekowej. Dane ogólne: wiek dziecka: od 4 lat skala zabawki: 1:16 wymiary w opakowaniu [cm]: 21,5x30x60,5 wymiary zabawki [cm]: 19x21x54 typ baterii: nie wymaga baterii

Ceneo nie prezentuje oferty sklepu.