Sklep bardotti.pl - opinie

Na Ceneo od 2016-08-22
12 miesięcy
94% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Obsessive  Miamor koszulka S/M
Ależ z Ciebie elegantka… Razem z tą wyjątkową koszulka tworzycie świetny zespół. Dlatego dziś wieczorem będzie bardzo gorąco i sensualnie! Chcesz się o tym przekonać? Nie czekaj i już teraz rozpocznij zabawę!Czarujące detale Miamor chemise:- wyjątkowo kobieca koszulka z błyszczącymi zdobieniami- koronkowy przód pięknie podkreśla dekolt- regulowane ramiączka – gwarancja perfekcyjnego dopasowania- prosty, nieograniczający ruchów krój – pełna wygoda i komfort noszenia- rozcięcie na biodrze i koronka na dole koszulki – detale pełne seksapilu- błyszczące kamyczki na dekolcie i dole sukienki – szczegóły, które pokocha każda kobieta!- w komplecie gładkie, czarne stringi- delikatna, przyjemna w dotyku tkanina (85% poliamid, 15% elastan)
Obsessive  Lustella koszulka i stringi S/M
Jedyna taka? Oczywiście! Koszulka Lustella wie, jak rozkręcić każdy wieczór we dwoje. Kuszące dodatki, niebanalny krój i wyjątkowe materiały zrobią swoje. A Wy? Wy skupicie się na przyjemnościach!Kuszące detale Lustella chemise:- seksowna koszulka z koronkowo - satynowymi aplikacjami- usztywniane fiszbinami, bogato zdobione miseczki podkreślają biust!- regulowane ramiączka - idealne dopasowanie- koronkowe wykończenia i satynowa tasiemka i kokardka w pasie - perfekcyjne detale!- w komplecie pasujące do koszulki stringi- przyjemne w dotyku i elastyczne materiały (95% poliamid, 5% elastan)
Obsessive Musca gorset i figi S/M
Zjawiskowy gorset z kwiatowymi, burgundowymi akcentami.- przeźroczysty, odkrywający ciało materiał- regulowane ramiączka ? perfekcyjne dopasowanie- dekolt ozdobiony delikatną koronką z motywem kwiatowym- miseczki z fiszbinami dodatkowo zdobione uroczą, satynową kokardą- trójkątne, koronkowe elementy oraz pionowe przeszycia wizualne wyszczuplają sylwetkę- zakończony burgundową koronką- gorset połączony z regulowanymi pasami do pończoch (do kompletu kup: Musca stockings)- gorsetowe sznurowanie umożliwia idealne dopasowanie- w komplecie seksowne stringi z koronki (zobacz produkt Musca thong)- bardzo przyjemna, elastyczna tkanina (94% poliamid, 6% elastan)
Obsessive  Piccorosa Szlafrok S/M
Czy wiesz już jak rozpocznie się dzisiejszy wieczór z Piccorosą? Na pewno będzie bardzo zmysłowo. Powabny szlafroczek seksownie otuli Twoje ciało zanim… on postanowi odkryć co jest pod nim. Bądź na moment tajemnicza i kusząca, by zadziałać na jego zmysły! Reszta zależy już tylko od Waszej fantazyjnej wyobraźni…Szlafroczek Piccorosa w pełnej okazałości:- elegancki, prześwitujący, czarny szlafroczek z motywem różyczek- delikatna, zwiewna siateczka z drobnym, kwiatowym wzorkiem – nieziemski wygląd- rękawy o długości 3/4 z rozkloszowanymi końcami- bogate koronkowe obszycie z różanymi zdobieniami na końcu rękawów – zalotny detal- szlafroczek wiązany czarnym, satynowym paskiem- w komplecie seksowne siateczkowe stringi- delikatny materiał (90% poliamid, 10% elastan)
Obsessive  Swanita gorset czarny S/M
Oto strój kusicielki, która wie, jak prawdziwie rozpieścić zmysły swojego ukochanego. A przecież jesteś w tym mistrzynią! Dlatego czarny gorset Swanita będzie wręcz cudownie działał w połączeniu z Twoim zmysłowym seksapilem. Rozkoszna ilość koronki sprawi, że będziesz wyglądać kusząco w każdym detalu! Ta noc jest Twoja – działaj!Nasza obsessyjna propozycja:- miękki, czarny gorset o nietuzinkowym kroju- wykonany z koronki oraz wstawek gładkiego materiału- brzegi obszyte uroczą, koronkową lamówką- regulowane szelki i pasek na plecach – łatwe dopasowanie- seksownie odsłonięte ciało pod biustem – efekt optycznego wyszczuplenia- kusząco wyeksponowane plecy- figlarne kokardki na ramiączkach oraz nad pośladkami- elastyczny, miły w dotyku materiał (90% poliamid, 10% elastan)
Merossa koszulka i stringi
Poczuj, jak otula Twoje ciało delikatna koronka zwiewnie opadająca na ramiona. Finezyjne kwiatuszki zdobiące materiał i błyszcząca ozdoba mają wyjątkową moc - nie sposób oprzeć się ich urokowi! Dzięki Merossie każdym gestem będziesz przyprawiać go o dreszczyk niezapomnianych wrażeń!Wyjątkowe szczegóły Merossy:powabna koszulka w nietuzinkowym fasonieotwarty krój góry odsłania dekolt aż po linię talii - spektakularny efekt!kwiatowa koronka zdobi biust i tworzy krótkie, delikatne rękawki błyszcząca ozdoba z cyrkonii na brzuszku dodaje uroku (NickelFree - nie zawiera niklu)wycięcia na bokach i na plecach - kusząco odsłonięte ciałoprześwitująca tkanina okrywa brzuszek i pośladkisatynowa kokardka nad pośladkami - figlarny detalw komplecie pasujące do całości stringidelikatny, elastyczny materiał (94% poliamid, 6% elastan)

bardotti.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 62
  1. Monika

Super sklep, super towar.

Forma dostawy
    Wszystko szybko i sprawnie.
  2. Monika

Ok
  4. Piotr

Sklep godny polecenia.

Forma dostawy
    Bardzo chętnie korzystam z tej formy. Jest najlepsza.
  5. Wiola

Polecam, wszystko bez zarzutu

Paczka dotarła szybko
  6. gosia

zakupione produktu zgodne z opisem. Polecam

wszytko przebiegło sprawnie.
  7. Pap

Forma dostawy
    Wszystko super. Szybko, sprawnie i profesjonalnie :)
  8. Natalia

Polecam w 100%.

Forma dostawy
    Wszystko przebiegło szybko i pomyślnie.
  9. angelika

Szybko dostałam paczkę, towar w czystym opakowaniu..z zakupu jestem mega zadowolona :-)

Forma dostawy
    Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń :-)
  10. Eklerka04

Towar zgodny z opisem.Szybka wysyłka.

Jak zawsze bez zarzutu.
  11. x
    nie polecam

Sklep anulował zamówienie nie powiadając mnie o tym. Ciezko bylo skontaktować sie z pracownikami.

12. jaro

Zrezygnowałem z zamówienia ,ale tylko dlatego ,że nie było już takiego rozmiaru.jednak polecam bardzo

13. lecok

Jest świetnie, szybka wysyłka, towar zgodny z opisem.

Forma dostawy
    czesto korzystam i jestem zadowolona
  14. Karolina

Bardzo fajne rzeczy ale opisy skarpetek stopek pozostawiają wiele do życzenia.

15. Patrycja

Szybka dostawa. Bielizna dobrej jakości.Polecam