Sklep azgrabin.istore.pl - opinie

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
0.0
opinie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Pozytywne
0
0
Neutralne
0
0
Negatywne
0
0
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Goodyear Gt3 185/65R15 88T
Dzięki zastosowaniu technologii BioTRED ogumienie GT3 jest przyjazne i bezpieczne dla środowiska. Technologia BioTRED firmy Goodyear częściowo zastępuje standardowo stosowane składniki, tj. krzemionkę i sadzę, a na ich miejsce wprowadza materiały otrzymywane z mączki kukurydzianej. Technologia Bio TRED w połączniu z technologią 3D-BIS firmy Goodyear, zastosowaną w centralnej części klocków bieżnika, zapewnia nowy standard jakości w sferze przyczepności i hamowania na mokrej nawierzchni bez pogorszenia właściwości jezdnych na nawierzchni suchej.CechyKorzyściJedyna w swym rodzaju technologia komponentów BioTRED Zmniejszone zużycie paliwa/emisja CO2. Lepsze zachowanie na mokrej nawierzchni.Technologia 3D-BIS stosowana w centralnej części klocków bieżnika Zwiększona przyczepność i stabilnośc sterowania, lepsze prowadzenie na mokrej i suchej drodzeRowki obwodowe Lepsze zachowanie na mokrej nawierzchni i redukcja aquaplaninguCięgna klocków krawędzi opony Lepsze prowadzenie, równomierne zużycie oponWąskie rowki radialne i zoptymalizowane przesunięcie sekwencji (4-sekwencyjny podział rzeźby) Zwiększony komfort jazdy poprzez zmniejszenie poziomu hałasu.
Pirelli Cinturato P7 215/55R16 93V
Opona przeznaczona do samochodów osobowych na sezon letni o asymetrycznej konstrukcji bieżnika, szerokości 215 mm, profilu wynoszącym 55% oraz średnicy obręczy 16". Współczynnik nośności wynosi 93, a maksymalna prędkość eksploatacyjna 240 km/h.Dane podstawowePrzeznaczenie osoboweSezon letnieBieżnik P7 CinturatoSzerokość 215Profil 55Średnica R16Nośność 93Prędkość V - do 240 km/hKlasa Premium
Pirelli Scorpion Zero 255/55R18 109V
Szerokość: 255, Profil: 55, Średnica: 18
Michelin Primacy H/P 225/50R17 98W
Michelin Primacy HP to letnia opona klasy premium zaprojektowana z myślą o samochodach o dużej mocy i pojemności silnika. Jest to dobre rozwiązanie do codziennej eksploatacji. Zachowuje swoje właściwości nawet przy dużych prędkościach, zapewniając wysoką przyczepność. Opona Michelin Primacy HP to produkt, który powinien spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Model zaliczany jest do segmentu High Performance.Opona Michelin Primacy HP powstała na bazie standardu ASM (Architektura, Struktura, oraz Materiały). Konstrukcja zapewnia większą powierzchnię kontaktu bieżnika z drogą, dzięki czemu model wykazuje lepszą przyczepność oraz krótszą drogę hamowania (w porównaniu do poprzedniego modelu odcinek skrócił się aż o 2 metry). W modelu wykorzystano specjalną mieszankę, która jest połączeniem elastomera Michelin Elasto-Sport oraz substancji z dodatkiem krzemionki Full-Silica. Dzięki takiemu rozwiązaniu opona ma o 25% wyższy przebieg od pozostałych produktów konkurencyjnych z segmentu premium. Rzeźbę opony tworzą między innymi masywne klocki połączone mostkami. Dzięki nim jest ona sztywniejsza, a siła nacisku jest równomiernie rozłożona na całej powierzchni bieżnika. Cztery, specjalne wzdłużne rowki zapewniają skuteczne rozprowadzenie wody oraz ochronę przed aquaplaningiem. Centralnie umieszczone wzdłużne żebro posiada nacięcia, które zapewniają przyczepność nawet podczas szybkiej, dynamicznej jazdy.
Michelin Primacy H/P 225/45R17 91W
Strukturę bieżnika opony Michelin Primacy HP tworzą masywne klocki połączone większą liczbą mostków. Wzdłużne żebro, znajdujące się w centralnej części bieżnika, zostało ponacinane a wyodrębnione w ten sposób klocki dodatkowo poprawiają przyczepność.Dane podstawowe:Przeznaczenie osoboweSezon letnieBieżnik Primacy HpSzerokość 225Profil 45Średnica R17Nośność 91Prędkość W
Yokohama ADVAN S/T V802 255/55R18 109W
ADVAN S.T. (V802) - do samochodów typu SUV, idealna na szosęSpecjalnie zaprojektowana do szybkich samochodów SUV nowej generacji. Koncepcja opon ADVAN S.T.(V802) nadaje nowy potencjał szybkim samochodom klasy SUV, co podnosi osiągi oraz zwiększa przyjemność płynącą z jazdy.Mieszankazastosowana w ADVAN S.T. osiągnęła znakomite wyniki podczas testów przy dużych prędkościach. Podobnie jak ADVAN Sport, zapewnia jednocześnie elastyczność i wytrzymałość. Najbardziej zaawansowane sportowe osiągi zostały zrealizowane, poprzez zastosowanie mieszanki gumowej o wysokiej przyczepności wraz z niską zależnością od temperatury.KonstrukcjaOpona ADVAN S.T. została zaprojektowana z naciskiem na "czucie prowadzenia" na suchych nawierzchniach oraz na doskonałe odprowadzanie wody na mokrej nawierzchni. Pomimo, że jest to opona przeznaczona do samochodów typu SUV, dostarcza również w pełni sportowych osiągów. Cechą charakterystyczną opony ADVAN S.T. jest jej wyjątkowa konstrukcja, wspierająca duży ciężar pojazdu przy wysokich prędkościach. Zastosowano wiele najnowszych rozwiązań technologicznych, aby stworzyć tę sportową oponę, do poziomu niespotykanego pośród komercyjnych pojazdów typu SUV.Bieżnik o budowie kierunkowejBieżnikowi nadano kształt litery "W", zapewniający bardzo dobre osiągi zarówno na mokrych, jak i suchych nawierzchniach. Wijące się, w kształcie litery V rowki bieżnika przystosowują się do każdego rodzaju nawierzchni. Do zalet tego kierunkowego bieżnika należy zaliczyć precyzyjną kontrolę trakcji i znakomite hamowanie. Optymalizuje to kierowalność na suchych nawierzchniach jak również efektywne odprowadzanie wody poprawiając przyczepność i stabilność jazdy na mokrych nawierzchniach. Wzór klocków bieżnika jest uzupełniony o dodatkowe klocki na barkach, które zapewniają stabilną jazdę nawet na trudnych nawierzchniach.

Ceneo nie prezentuje oferty sklepu.