Sklep audiobla.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
Audiobla
Telefon
794149237
Adres e-mail
he... Pokaż
Na Ceneo od 2018-12-17
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Proroctwo królowej Saby czyli Przepowiednie Michaldy albo inaczej Mądra Rozmowa Królowej ze Saby z Królem Salomonem (E-book)
Królowa Saby, nosząca czasemmiano trzynastej Sybilli, wspomniana jest w trzech starożytnych źródłach pisanych: Biblii, Koranie i Kebra Nagast czyli Chwale Królów Abisynii. W europejskiej tradycji przyjęło się nazywać ową królową Saby imieniem Michalda, Arabowie z kolei mówią o niej Bilkis, podczas gdy jej autentyczne abisyńskie imię brzmi Makeda. Proroctwo Michaldy opowiada między innymi o nadchodzących dniach ostatecznych, znakach końca świata i podje wskazówki jak je rozpoznać. Proroctwo jest poprzedzone obszernym wstępem wyjaśniającym co to są proroctwa, kim są prorocy. Książka zawiera rozdziały:PROROCTWA I PROROCY,KSIĘGI SYBILLIŃSKIE,KRÓLOWA SABY I JEJ ROROCTWO,PROROCTWO KRÓLOWEJ SABY:- KSIĘGA PIERWSZA,- KSIĘGA DRUGA,- KSIĘGA TRZECIA Bezpłatny fragment:
Sad inny niż wszystkie. Szlachetne i dzikie drzewa, krzewy i pnącza owocowe w ogródku i na działce - e-book (E-book)
Książka adresowana jest głównie dla ogrodników amatorów i działkowiczów. Zawiera szczegółowy opis uprawy, sposobów rozmnażania i pielęgnacji ponad czterdziestu drzew, krzewów i pnączy owocowych, znanych i mało znanych. Oprócz wskazówek dotyczących uprawy informuje o ich właściwościach leczniczych i podaje oryginalne przepisy na przetwory z płodów tych roślin.
Sieć Ostatni bastion SS (Audiobook)
Ostatnie dni wojny. Oficer polskiego wywiadu, Jan Tarnowski, który przez lata działał jako oficer Abwehry Martin Jorg, otrzymuje rozkaz przedostania się na Dolny Śląsk. Stamtąd napływają informacje o tajemniczych działaniach organizacji „Der Spinne” („Pająk”), którą z rozkazu Heinricha Himmlera, szefa SS, utworzył Otto Skorzeny. Do akcji przystępuje również wywiad radziecki, który ma swój cel w penetrowaniu hitlerowskiego podziemia. Co będzie najwyższą wygraną dla zwycięzcy tej walki: gigantyczne zasoby złota, czy nieznana broń, a może…?Czterdzieści pięć lat później, w marcu 1990 roku kanadyjski naukowiec Gerald Bull, konstruktor superdziała, zostaje zamordowany pięcioma strzałami w kark. Co łączy te odległe wydarzenia?Sieć to książka audio, w postaci zrealizowanego z rozmachem słuchowiska. Oparta na faktach powieść Bogusława Wołoszańskiego odkrywa mroczny świat walki wywiadów o hitlerowskie tajemnice ukrywane w podziemiach zamków i betonowych sztolniach. Ci, którzy te tajemnice posiedli, zatarli ślady i zniszczyli dokumenty uznając, że prawda może być zbyt szokująca.Fragment pliku elektronicznego:FRAGMENT_1
Tanie zakupy na całym świecie. Poradnik superkupca (E-book)
Rozpoczniemy od podstaw, więc od procesu rejestracji poprzez wyszukiwanie ofert na zakupie kończąc. Wszystko to, co przeczytasz oparte jest o doświadczenia autora. Od dawna, bowiem interesował mnie import. Założenie jednak firmy zajmującej się importem i handlem wymaga dużych nakładów inwestycyjnych i obarczone jest sporym ryzykiem. Nikt nie zagwarantuje nam przecież stabilności na rynku walutowym. Ponadto dochodzi tu czas transportu drogą morską i inne czynniki. Postanowiłem jednak wykorzystać moc i siłę portalu eBay do robienia bardzo korzystnych zakupów na własny użytek. Wielokrotnie kupowałem potrzebne mi przedmioty nawet kilkanaście razy taniej niż w sklepie, czy na polskich serwisach aukcyjnych.Teraz czas na Ciebie!Spis treści:WSTĘP eBay Prezentacja eBay Rejestracja w serwisie eBay.pl PayPal Informacje o PayPal Rejestracja w systemie PayPal Przygotowanie do płatności PayPal Wpłata środków na konto PayPal Przypisanie karty do konta Zakupy Wyszukiwanie interesujących przedmiotów Aukcja ?kup teraz" Płacenie za zakupy Odbiór przesyłki Wystawianie komentarza Kolejny zakup Aukcja z licytacją Hasła wyszukiwania Polecane produkty - co i gdzie warto kupować PowodzeniaFragment utworu pdf: http://images.iformat.pl/DF0F1724EB/0B60468D-E997-468F-9F41-E0AA29697BBA.pdfPodtytuł: Poradnik superkupcaISBN: 978-83-61184-60-7Wydawnictwo: Wydawnictwo e-bookowoAutorzy: Przemysław MielcarskiRok wydania: 2009Typ publikacji: ebookIlość stron: 41Języki publikacji: polskiTematyka: Poradniki
GŁOWA MEDUZY (Audiobook)
"Bohaterami czwartej części ""Mitów greckich"" są: dwaj synowie Zeusa - Perseusz i Tanatal, syn Hermes - Pan, a także syn króla Koryntu - Bellerofont oraz syn Ojagrosa i muzy Kaliope, poeta i śpiewak - Odyseusz.Bellerofont walczyć będzie z ziejącą ogniem Chimerą. Orfeusz wybierać musi między rozkazami bogów podziemi, a miłością do żony.Pan - bóstwo lasów, trzód i pasterzy - przerażać będzie śmiertelników i bawić towarzyszy boga Dionizosa. A okrutnik Tantai, który zaskarbił sobie życzliwość i przyjaźń bogów - skończy w Tartarze, gdzie cierpieć będzie głód i pragnienie."
opowiadania z dziejów ojczystych tom I (Audiobook)
Proste i zrozumiałe opowieści o historii Polski Bronisława Geberta, dyrektora lwowskiego gimnazjum i jego żony Gizeli. Pozbawione naukowego zadęcia. Nie przeładowane datami. Zabronione po wojnie chociaż wychowały się na nich całe pokolenia. Część pierwsza opowiada o powstaniu Polski, o panowaniu królów Mieszka I, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego i Bolesława Krzywoustego, aż do rozdrobnienia dzielnicowego. Dwie godziny, dzięki którym świat historii staje się ciekawy i przyjazny! Czyta: Beata Łuczak Muzyka: Maria Pomianowska Realizacja i opracowanie muzyczne: Tomasz Budkiewicz Czas nagrania: 120:05 Nośnik: 2 x Audio CD.

Szczegółowe informacje o sklepie AUDIOBLA.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Audiobla
Adres Aspekt 50/14 , 01-904 Warszawa
Telefon 794149237
Adres e-mail he... Pokaż
Witryna
NIP 9291702087
KRS Pokaż
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik