Sklep aptekagalmed.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
Apteka Galmed
Telefon
530 813 777
Adres e-mail
da... Pokaż
Na Ceneo od 2013-11-13
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Apap 12 tabletek
APAPParacetamolum 500 mg; tabletki powlekaneWskazania do stosowaniaBóle o różnej etiologii: głowy (np. bóle migrenowe), menstruacyjne, nerwobóle, zębów, mięśni, kostno-stawowe, gardła. Gorączka, np. w przeziębieniu i grypie.PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na paracetamol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej. Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.Podmiot odpowiedzialny: USP Pharmacia, Sp. z o.o.
Sylimarol 70mg 30 drażetek
LekWskazania: lek Sylimarol w formie drażetek jest polecany do stosowania w rekonwalescencji po uszkodzeniach wątroby wywołanych między innymi czynnikami toksykologicznymi (alkohol, środki ochrony roślin) oraz po spożyciu ciężkostrawnych posiłków. Lek może być również stosowany jako środek pomocniczy w leczeniu przewlekłych stanów zapalnych wątroby.Skład: 1 tabletka zawiera: sylibi mariani fructus extractum DER20-34:1, ekstrahent: metanol 90% oraz substancje pomocnicze: glukozę, skrobię ziemniaczaną, sacharozę, talk, magnezu stearynian, gumę arabską, mieszaninę wosku pszczelego i wosku Carnauba (Capol 1295).Działanie: stabilizacja błony komórek wątrobowych, a także ochrona przed wpływem szkodliwych substancji toksycznych.Dawkowanie: osoby dorosłe i młodzież powyżej 12 lat: 1 drażetka 3 razy dziennie.Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników lub uczulenie na rośliny z rodziny Compositae.
Labofarm Tabletki Uspokajające X 90 Tabl
SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera: Valerianae radix 170 mg, Lupuli strobili 50 mg, Melissae folium 50 mg, Leonuri herba 50 mg, Silici dioxydum colloidalle 0,35 mg, Solani amylum ad 350 mg. Jedna tabletka zawiera nie mniej niż 0,15 mg kwasów walerenowych. Wskazania Trudności w zasypianiu na tle nerwowym, stany niepokoju, pobudzenie ruchowe, nadpobudliwość nerwowa, nerwice wegetatywne. zaburzenia naczyniowo-ruchowe spowodowane nadmiernym napięciem nerwowym. DziałanieUspokajające, ułatwiające zasypianie, zmniejszające stany napięcia nerwowego pochodzenia psychicznego i wegetatywnego. Dawkowanie2 tabletki 3 razy dziennie. Dawkowanie u osób w wieku podeszłym nie wymaga zmiany. Dawkowanie u dzieci - 1 tabletkę 2 razy dziennie. PrzeciwwskazaniaNie stwierdzono przeciwwskazań do stosowania preparatu. Preparat nie powoduje lekozależności.W przypadku alergii na terpeny możliwość stosowania skonsultować z lekarzem. z uwagi na to, że preparat sprzyja zasypianiu nie zaleca się stosowania go przez osoby kierujące pojazdami w godzinach nocnych i przez osoby zmęczone. Możliwość stosowania w okresie ciąży i laktacji skonsultować z lekarzem. Informacje dodatkowePrzed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego.Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym 10 saszetek
Nazwa: Coldrex MaxGrip (sm. cytryn.)Postać: pr.do p.rozt.doust.Dawka: (1g+0,04g+0,01g)/sasz.Opakowanie: 10 sasz.Skład:1 saszetka zawiera 1000 mg Paracetamolum (paracetamolu), 10 mg Phenylephrini hydrochloridum(chlorowodorku fenylefryny), 40 mg Acidum ascorbicum (kwasu askorbowego) Substancje pomocnicze, patrz: pkt 6.1.Działanie:Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym jest lekiem o działaniu przeciwbólowymi przeciwgorączkowym, obkurczającym naczynia krwionośne błony śluzowej nosai zmniejszającym jej przekrwienie, a w wyniku tego udrożniającym nos i zatoki. Lek zawierawitaminę C.Wskazania:Krótkotrwałe, objawowe leczenie grypy lub przeziębienia, przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, nieżytem nosa (katarem).Przeciwwskazania:Stwierdzona nadwrażliwość na paracetamol, fenylefrynę, kwas askorbowy lub substancje pomocnicze wchodzące w skład produktu.Niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek, choroba alkoholowa.Przyjmowanie zydowudyny, stosowanie inhibitorów monoaminooksydazy (MAO) i okres 2 tygodni po ich ostatnim zastosowaniu.Działania niepożądane:Paracetamol Działania niepożądane opisane w badaniach klinicznych są niezbyt częste i zaobserwowane na małej populacji pacjentów. Z tego powodu działania niepożądane pochodzące z rozległych doświadczeń po wprowadzeniu do obrotu, przy stosowaniu leku przez pacjentów zgodnie z zalecanym dawkowaniem i mające związek ze stosowaniem leku, zostały wymienione poniżej zgodnie z klasyfikacją układów i narządów oraz częstością występowania. Ponieważ objawy te były zgłaszane dobrowolnie z populacji o nieznanej wielkości, ich częstość jest nieznana; prawdopodobieństwo ich wystąpienia uznano za bardzo rzadkie (< 1/10 000).Narząd/układDziałanie niepożądaneCzęstość występowaniaZaburzenia krwi i układu chłonnegoTrombocytopeniaBardzo rzadkoZaburzenia układu immunologicznegoReakcje anafilaktyczneReakcje nadwrażliwości skórnej włącznie z wysypką skórną, obrzękiem naczynioruchowym i zespołem Stevens-Johnsona (pęcherzowy rumień wielopostaciowy)Bardzo rzadkoZaburzenia układu oddechowego, klatkipiersiowej i śródpiersiaSkurcz oskrzeli u pacjentów z nadwrażliwością na kwas acetylosalicylowy i inne niesteroidowe leki przeciwzapalneBardzo rzadkoZaburzenia wątroby i dróg żółciowychZaburzenia czynności wątroby (patrz pkt. 4.4 i 4.9)Bardzo rzadkoFenylefryna W badaniach klinicznych dotyczących fenylefryny zgłoszono następujące działania niepożądane:Zaburzenia psychiczne:NerwowośćZaburzenia układu nerwowego:Ból głowy, zawroty głowy, bezsennośćZaburzenia serca:Zwiększenie ciśnienia krwiZaburzenia żołądka i jelit:Nudności, wymiotyPoniżej przedstawiono działania niepożądane pochodzące z doświadczeń po wprowadzeniu leku do obrotu. Ich częstość nie jest znana, ale prawdopodobnie występują one rzadko (≥1/10 000 do < 1/1 000).Zaburzenia okaRozszerzenie źrenicy, jaskra ostra zamykającego się kąta, najbardziej prawdopodobne jest wystąpienie tych objawów u osób z jaskrą z zamkniętym kątem przesączaniaZaburzenia sercaTachykardia, kołatanie serca (palpitacje)Zaburzenia skóry i tkanki podskórnejReakcje alergiczne (np. wysypka, alergiczne zapalenie skóry)Zaburzenia nerek i dróg moczowychBolesne oddawanie moczu, zatrzymanie moczu. Zatrzymanie moczu jest najbardziej prawdopodobne u osób z niedrożnością ujścia pęcherza np. rozrostem gruczołu krokowego.Interakcje:Należy zasięgnąć porady lekarskiej przed zastosowaniem produktu wraz z następującymi lekami:InhibitorymonoaminooksydazyPodczas jednoczesnego stosowania amin sympatykomimetycznych, takich jak fenylefryna, z inhibitorami monoaminooksydazy, może dojść do zwiększenia ciśnienia krwi.AminysympatykomimetyczneJednoczesne stosowanie fenylefryny i innych amin sympatykomimetycznych może zwiększać ryzyko wystąpienia objawów niepożądanych dotyczących serca i naczyń.Beta-adrenolityki i inne leki zmniejszające nadciśnienie (debryzochina, guanetydyna, rezerpina, metyldopa)Fenylefryna może zmniejszać skuteczność działania leków blokujących receptory beta-adrenergiczne i leków stosowanych w nadciśnieniu tętniczym. Może wzrosnąć ryzyko wystąpienia nadciśnienia i innych objawów niepożądanych dotyczących serca i naczyń.Trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne (np.Trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne mogą zwiększać ryzyko wystąpienia objawów niepożądanych dotyczących serca i naczyń,amitryptylina)związanych z fenylefryną.Digoksyna i glikozydy nasercoweJednoczesne stosowanie digoksyny i glikozydów nasercowych zwiększa ryzyko zaburzeń rytmu serca lub zawału mięśnia sercowego.Warfaryna i inne pochodne kumarynyRegularne codzienne przyjmowanie paracetamolu może nasilać działanie przeciwzakrzepowe warfaryny lub innych leków z grupy kumaryny powodując ryzyko wystąpienia krwawień, okazjonalne przyjmowanie paracetamolu nie ma znaczenia klinicznego.Niesteroidowe leki przeciwzapalneŁączne podawanie paracetamolu i niesteroidowych leków przeciwzapalnych zwiększa ryzyko wystąpienia zaburzeń czynności nerek.Szybkość wchłaniania paracetamolu może zostać zwiększona przez metoklopramid lub domperidon, zmniejszona zaś przez cholestyraminę.Równoczesne stosowanie paracetamolu i leków zwiększających metabolizm wątrobowy, tj. niektóre leki nasenne lub przeciwpadaczkowe (np. fenobarbital, fenytoina, karbamazepina) oraz ryfampicyna może prowadzić do uszkodzenia wątroby nawet podczas stosowania zalecanych dawek paracetamolu. Salicylamid wydłuża czas wydalania paracetamolu.Kofeina nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu.Stosowanie paracetamolu może być przyczyną fałszywych wyników niektórych badań laboratoryjnych (np. oznaczanie stężenia glukozy we krwi).Fenylefryna może nasilać podwyższające ciśnienie tętnicze działanie leków przyspieszających poród. Ryzyko zwiększenia ciśnienia tętniczego istnieje u pacjentów przyjmujących jednocześnie alkaloidy sporyszu i fenylefrynę.Kwas askorbowy zwiększa wchłanianie żelaza i zwiększa wchłanianie glinu z zawierających go preparatów zobojętniających.Dawkowanie:Dawkowanie Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: Jedna saszetka co 4 do 6 godzin. Nie stosować częściej niż co 4 godziny ani nie więcej niż 4 saszetki na dobę.Sposób podawania Przed podaniem proszek należy rozpuścić w gorącej wodzie.Wsypać zawartość jednej saszetki do szklanki, uzupełnić do połowy gorącą wodą, dobrze wymieszać i wypić. W razie konieczności dodać zimnej wody lub dosłodzić.Dzieci:Nie zaleca się stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat.Nie stosować dawki większej niż zalecana.Jeżeli objawy choroby utrzymują się pacjent powinien zasięgnąć porady lekarza.Nie stosować z innymi produktami leczniczymi zawierającymi paracetamol, substancje zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa lub innymi lekami o podobnym mechanizmie działania.Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, produktu leczniczego nie należy stosować dłużej niż 3 dni.Dawkowanie (dzieci):Nie podawać leku dzieciom w wieku poniżej 12 lat.Środki ostrożności:Należy stosować ostrożnie u pacjentów:- z nadciśnieniem tętniczym,- z chorobami serca i naczyń,- z cukrzycą,- z nadczynnością tarczycy,- z jaskrą zamykającego się kąta przesączania,- z guzem chromochłonnym nadnerczy,- z rozrostem gruczołu krokowego,- z chorobami zakrzepowo-zatorowymi (np. zespół Raynaude'a),- stosujących leki blokujące receptory beta-adrenergiczne i inne leki obniżające ciśnienie krwi(debryzochina, guanetydyna, rezerpina, metyldopa),- stosujących trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne,- stosujących inne sympatykomimetyki (takie jak leki zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa, środki hamujące łaknienie lub leki psychostymulujące o działaniu podobnym do amfetaminy), - z niedoborem dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, - z niewydolnością wątroby lub nerek. Ogólne schorzenia wątroby nasilają ryzyko uszkodzenia wątroby przez paracetamol.U osób ze schorzeniami wątroby istnieje zwiększone ryzyko przedawkowania.W czasie przyjmowania leku nie należy pić alkoholu ze względu na zwiększone ryzyko uszkodzenia wątroby.Uszkodzenie wątroby jest możliwe u osób, które spożyły jednorazowo 10 g paracetamolu lub więcej. Spożycie 5 g paracetamolu może prowadzić do uszkodzenia wątroby u pacjentów z następującymi czynnikami ryzyka:- pacjenci przyjmujący długotrwale karbamazepinę, fenobarbital, fenytoinę, prymidon, ryfampicynę, ziele dziurawca lub inne leki indukujące enzymy wątrobowe;- pacjenci regularnie nadużywający alkoholu;- pacjenci, u których zachodzi możliwość niedoboru glutationu np. z zaburzeniami łaknienia, mukowiscydozą, zakażeniem wirusem HIV, głodzonych lub wyniszczonych.Ze względu na zawartość sacharozy ostrożnie stosować u pacjentów z rzadkimi dziedzicznymi zaburzeniami związanymi z nietolerancją fruktozy, zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy lub niedoborem sacharazy-izomaltazy.1 saszetka zawiera 3,7 g sacharozy. Osoby chore na cukrzycę powinny uwzględnić tę ilość sacharozy w swojej diecie.Jeżeli objawy utrzymują się należy zasięgnąć porady lekarza.Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.Prowadzenie pojazdów:W razie wystąpienia zawrotów głowy po zastosowaniu leku nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn.Przedawkowanie:Paracetamol Objawy przedawkowania Objawy przedawkowania paracetamolu w pierwszych 24 godzinach to bladość, nudności, wymioty, brak łaknienia, ból brzucha. Uszkodzenie wątroby może ujawnić się w ciągu 12-48 godzin po spożyciu dając o sobie znać rozpieraniem w nadbrzuszu, powrotem nudności i żółtaczką. Mogą wystąpić nieprawidłowości w metabolizmie glukozy i kwasica metaboliczna. W ciężkim zatruciu niewydolność wątrobowa może prowadzić do encefalopatii, krwotoku, hipoglikemii, obrzęku mózgu i śmierci. Ostra niewydolność nerek z ostrą martwicą kanalików, objawiająca się bólem w okolicy lędźwiowej, krwiomocz i białkomocz mogą się rozwinąć nawet w przypadku braku ciężkiego uszkodzenia wątroby. Zgłaszano zaburzenia rytmu serca i zapalenie trzustki.Postępowanie W przypadku przedawkowania paracetamolu konieczne jest podjęcie natychmiastowego leczenia. Pomimo braku wczesnych objawów, pacjentów należy natychmiast skierować do szpitala. Objawy zatrucia mogą ograniczać się do nudności i wymiotów i mogą nie odzwierciedlać stopnia przedawkowania lub ryzyka uszkodzenia narządów.Postępowanie przy zatruciu powinno być prowadzone zgodnie z ustalonymi wytycznymi. W każdym przypadku przyjęcia jednorazowo paracetamolu w dawce 5 g lub więcej trzeba sprowokować wymioty, jeśli od spożycia nie upłynęło więcej czasu niż godzina i skontaktować się natychmiast z lekarzem. Warto podać 60-100 g węgla aktywowanego doustnie, najlepiej rozmieszanego z wodą. Należy oznaczyć stężenie paracetamolu w osoczu po 4 godzinach od spożycia paracetamolu (lub później - wcześniejsze pomiary są niewiarygodne). Leczenie N-acetylocysteiną można zastosować do 24 godzin po spożyciu paracetamolu, jednakże jest ono najbardziej skuteczne do 8 godzin po spożyciu (skuteczność antidotum gwałtownie maleje po tym czasie). W razie konieczności pacjent powinien otrzymać N-acetylocysteinę dożylnie, zgodnie z ustalonym schematem dawkowania. Jeżeli nie występują wymioty, można zastosować doustnie metioninę jako dobry zamiennik w razie dużej odległości do szpitala. Postępowanie z pacjentami z ciężką niewydolnością wątroby po okresie 24 godzin od zatrucia powinno być uzgodnione ze specjalistą hepatologiem.Leczenie zatrucia paracetamolem musi odbywać się w szpitalu, w warunkach intensywnej terapii.Fenylefryna Przedawkowanie fenylefryny może powodować efekty podobne do wymienionych działań niepożądanych. Dodatkowo mogą wystąpić rozdrażnienie, niepokój ruchowy, nadciśnienie i odruchowa bradykardia. W ciężkich przypadkach może wystąpić splątanie, halucynacje i arytmia. Jednakże ilość leku po której zażyciu wystąpiłyby ciężkie objawy przedawkowania fenylefryny, spowodowałaby ciężkie uszkodzenie wątroby przez paracetamol.Leczenie przedawkowania powinno zostać dostosowane do występujących objawów. Ciężkie nadciśnienie może wymagać zastosowania leków blokujących receptory alfa-adrenergiczne, takich jak fentolamina.Kwas askorbowy Wysokie dawki kwasu askorbowego (powyżej 3000 mg) mogą powodować przejściową biegunkę osmotyczną i objawy żołądkowo-jelitowe takie jak nudności i dyskomfort w jamie brzusznej. Efekty przedawkowania kwasu askorbowego zawartego w preparacie byłyby połączone z ciężkim zatruciem wątroby wywołanym przedawkowaniem paracetamolu.Ciąża:Nie należy stosować leku podczas ciąży bez zalecenia lekarza.Badania przeprowadzone na ludziach i zwierzętach nie wykazały szkodliwego działania paracetamolu na przebieg ciąży i rozwój zarodkowy i płodowy.Bezpieczeństwo stosowania fenylefryny w okresie ciąży nie zostało ustalone. Z powodu zwężającego naczynia działania fenylefryny produkt należy stosować ostrożnie u pacjentek z wcześniej występującym stanem przedrzucawkowym. Fenylefryna może zmniejszać krążenie łożyskowe, dlatego też preparat może być stosowany w okresie ciąży jedynie w przypadku gdy korzyść dla matki przewyższa ryzyko dla płodu.Najwyższa tolerowana podczas ciąży ilość kwasu askorbowego to 2000 mg/dobę. Oznacza ona maksymalny poziom dziennego spożycia witaminy C, który nie stwarza ryzyka wystąpienia działań niepożądanych.Nie należy stosować leku podczas karmienia piersią bez zalecenia lekarza.Badania przeprowadzone na ludziach nie wykazały szkodliwego działania paracetamolu na przebieg karmienia piersią ani na niemowlę karmione piersią.Paracetamol przenika barierę łożyskową, jest też wydzielany z mlekiem matki.Fenylefryna może być wydzielana z mlekiem matki.Najwyższa tolerowana podczas karmienia piersią ilość kwasu askorbowego to 2000 mg/dobę. Oznacza ona maksymalny poziom dziennego spożycia witaminy C, który nie stwarza ryzyka wystąpienia działań niepożądanych.Uwagi:Nie stosować leku po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu.Przechowywać w temperaturze poniżej 25oC.Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Juvit C krople 0,1 g/1ml 40ml
SkładSubstancja czynna: 1 ml roztworu (około 20 kropli) zawiera 100 mg kwasu askorbowego. Wskazania Leczniczo w niedoborze witaminy C u dzieci oraz profilaktycznie u niemowląt karmionych sztucznie. DziałanieWitamina C (kwas askorbowy) pełni ważną rolę w procesach oksydoredukcyjnych, zachodzących w organizmie. Bierze udział w syntezie kolagenu i karnityny oraz wpływa na przemianę aminokwasów aromatycznych, metabolizm tyroksyny, syntezę katecholamin i innych hormonów. W stanach niedoboru witaminy C dochodzi do zaburzeń syntezy kwasu hialuronowego i kolagenu, nieprawidłowego funkcjonowania tkanki łącznej i procesów kostnienia. Obserwuje się objawy skazy naczyniowej, wadliwe tworzenie się szkliwa zębów, zmiany w obrębie dziąseł i błon śluzowych jamy ustnej. Witamina C łatwia wchłanianie żelaza i bierze udział w syntezie hemoglobiny. Wywiera stymulujący wpływ na procesy odpornościowe organizmu, m.in. przez wpływ na syntezę interferonu i przeciwciał. Dobrze się wchłania z przewodu pokarmowego. Jest wydalana przez nerki, nieznacznie obniża pH moczu. DawkowanieDoustnie niemowlęta: 5-8 kropli dziennie, od 2 r.ż.: 10 kropli dziennie.PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na kwas askorbowy lub inne składniki preparatu. Nie podawać dużych dawek w nadmiernym wchłanianiu żelaza z przewodu pokarmowego. Informacje dodatkowePrzed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego.Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Tantum Verde aerozol 30ml
LekWskazania: stan zapalny jamy ustnej i gardła, zapalenie błon śluzowych po radioterapii, w stanach po zabiegach operacyjnych.Skład: 1ml aerozolu zawiera 1,5mg chlorowodorku benzydaminy oraz substancje pomocnicze: glicerol, etanol 96%, metylu parahydroksybenzoesan, kompozycja smakowo-zapachowa miętowa, sacharyna, sodu wodorowęglan, polisorbat 20, woda oczyszczona.Działanie: miejscowo przeciwzapalne, przeciwbólowe, znieczulające, antyseptyczne.Dawkowanie: dzieci poniżej 6. lat: 1 dawka leku (rozpylenie) na 4kg masy ciała, od 2 do 6 razy na dobę.Dzieci od 6. do 12. lat: 4 dawki leku od 2 do 6 razy na dobę.Dzieci powyżej 12. lat: od 4 do 8 dawek leku od 2 do 6 razy na dobę.Dorośli: od 4 do 8 dawek (rozpyleń) leku od 2 do 6 razy na dobę.Przeciwskazania: nadrważliwość na skladniki preparatu.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

Szczegółowe informacje o sklepie APTEKAGALMED.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Apteka Galmed
Adres Łaska 51, 98-220 Zduńska Wola
Telefon 530 813 777
Adres e-mail da... Pokaż
Witryna
NIP 8291611415
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik