Sklep ak-bizuteria.pl - opinie

Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Stelmach złote obrączki ślubne ST239
Próba złota: 585 Waga: 5-7 g Szerokość: 4 mm
złote obrączki ślubne płaskie 5mm białe
Efektowne, płaskie obrączki ślubne wykonane z białego złota pr.585, rodowane. Brzegi lekko ścięte, powierzchnia błyszcząca. Model zachwycający zdecydowaną i wyrafinowaną formą. Możliwość osadzenia dodatkowych kamieni (Diamenty lub cyrkonie)
Złote obrączki ślubne Półokrągłe 5mm
Próba złota: 585Waga: 5-7 gSzerokość: 5 mm
Złote obrączki ślubne SWEPOL Amare Exclusive wzór 663
Są to obrączki zaokrąglone od wewnątrz  - ZALETY: - wygodne w noszeniu - przyjemnie się wsuwaja na palec - nie uciskające obrączki ślubne - zapewniają prawidłowe krążenie krwi w palcu, jednym słowem efekt  klimatyzacji Możliwa jest zamiana cyrkonii na brylant, szerokość obrączki i koloru złota (białe, czerwone, zółte).
Złote obrączki ślubne SWEPOL Amare Exclusive wzór 655
Złote obrączki ślubne SWEPOL Amare Exclusive wzór 662

Ceneo nie prezentuje oferty sklepu.

ak-bizuteria.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 0
  1. Laura

Solidność
  2. bugaj

3. Julia

Zamówiłam obrączki ze Złotego Skorpiona z grawerem. Wszystkie szczegółowe informacje dostałam telefonicznie, ponieważ wysyłałam swoje złoto w rozliczeniu. Czas realizacji obrączek zgodny z czasem podanym na stronie AK-Biżuteria. Obrączki piękne - zgodne ze zdjęciem. Grawer zgodny z zamówieniem. Wszystko OK. Polecam sklep.

Forma dostawy
    Wszystko OK. Kurier zadzwonił wcześniej.
  4. Km

Ok

Odbiór osobisty
    4/5
    Ok
  5. Agnieszka

Towar ok, kontakt ze sprzedającym natychmiastowy! Polecam!

Forma dostawy
    Wszystko ok, panu chciało się pofatygować na 4 piętro, mimo że domofon nie działa. Inni tego nie robią....
  6. Natalia

;)

7. Mieczysław

Jestem bardzo zadowolony z zakupu, oraz obsługi.

Jak zawsze jestem b.zadowolony
  8. Anek

Bardzo Polecam!!!!

OK
  9. js

10. Daniel Osowski
    nie polecam

Informuje, iż dziś dowiedziałem się, że obrączki na które czekam od (!) 19.02.2016 (55 dni od złożenia zamówienia - żałosne) zostały wykonane z białego zamiast żółtego złota. Straciłem przez AK biżuteria bardzo dużo czasu. Jest mi bardzo przykro, że macie Państwo takie podejście do klienta. Pani z salonu zamiast poinformować mnie o tym od razu - wysłała mi sms o treści: "Witam w sprawie Pana zamówienia proszę się kontaktować bezpośrednio pod nr 531 * * * 582 - Ak biżuteria". Już pomijając, że Pani ta nie użyła żadnych znaków interpunkcyjnych oraz napisała "Ak biżuteria" zamiast "AK biżuteria" co świadczy o niskim poziomie jakości usług, zadzwoniłem pod podany numer i Pan który odebrał telefon (nie wiem, czy to był Pan, czy kto inny) nie miał żadnego pojęcia na temat mojego zamówienia co może świadczyć o słabej komunikacji między pracownikami w firmie. Nie rozumiem w jaki sposób, prowadząc tak dużą firmę można doprowadzić do sytuacji w której klient po 55 dniach od złożenia zamówienia dowiaduje się, że obrączki zostały wykonane z innego złota, a co za tym idzie - wykonany towar nie jest zgodny z umową. Zaproponowali mi 75 zł zniżki na kolejne obrączki. Mam znowu czekać 2 miesiące, żeby dowiedzieć się, że tym razem udało się wykonać obrączki z żółtego złota, ale za to zostały wykonane bez soczewek ? (z resztą po przeczytaniu opinii na temat Pana firmy istnieje prawdopodobieństwo, że obrączki z białego złota nie posiadają soczewek za które miałem zapłacić dodatkowe 250 zł) albo bez graweru albo z innej próby złota ? (dużo takich opinii w internecie o AK biżuteria - PRZESTRZEGAM !!!) NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ. NIE POLECAM W ŻADNYM PRZYPADKU!

11. waldros

Pozytywnie

OK
  12. ppp

13. Przemek

Dobra

Nie jest źle
  14. Marta

Obrączki są piękne, a rozmiar idealny . Polecam.

Forma dostawy
    Szybka przesyłka, towar dostarczony w stanie idealnym
  15. Kamil

Wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów ze strony sprzedawcy, mimo tego, że obrączki musiały zostać produkowane drugi raz ze względu na całkowite ich zniszczenie podczas transportu. Drugim razem były zapakowane o wiele solidniej, a i firma kurierska widocznie podeszła do przesyłki delikatniej.

Odpowiedź sklepu AK-Biżuteria
    Dziękujemy za opinię. Pomimo kilkustopniowego opakowania raz na kilkaset przesyłek zdarza się, że ulegnie ona zniszczeniu podczas transportu. Są to przypadki losowe i jakość opakowania nie ma wpływu na ich zniszczenie. Przesyłki jednak nadawane są kurierem UPS i każda przesyłka jest ubezpieczona. W sporadycznych przypadkach zniszczenia przesyłki to my i firma kurierska ponosimy całkowity koszt wykonania towaru na nowo. Klient nie jest absolutnie niczym obciążany. Jeśli sytuacja tego wymaga - towar jest wykonywany na nowo w trybie ekspresowym. Klient zamawia towar pełnowartościowy i taki też od nas otrzymuje.
    Forma dostawy
    Przesyłka przyszła kompletnie zniszczona, opakowanie połamane a obrączki ślubne pogięte i zniszczone.